IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Усещам, че Груйката и днес ще е във вихъра на танца
    Няма, днес няма да пиша повече, за да не дразня народа, че и без това повече стискат с много треперещи ръчички и се надяват яхатат да се появи, че да им влее поне мъничко надежда. Така някога чакахме (включително аз) Алигатора при Флагмана. Според някои, халтурата била новия Флагман, така че всякакви аналогии и съвпадения (както пишат по филмите) са чиста случайност
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
      без да съм в този бизнес си мисля, пазара на определени джаджи може рязко да спре - който искал- купил, това не е като пазара на зърно, дето всяка година едно и също продаваш или потребителски стоки - дрехи, даже телефони - да си ги сменяш на 2 години. Тук до колкото знам си отрязаха доходите от сървиси, дето макар и по малко да капе всяка година ...
      Всъщност точно това е най-лошото и най-хубавото на такъв бизнес. Пазара на определени джаджи може рязко да спре а пазара на други джаджи може рязко да скочи. Съответно печалбата, съответно цената на акцията. В съответната посока. Затова едни компании растат а други спадат. Зависи коя компания какви продукти произвежда. И това е така дори при "нормална среда". А пандемията допълнително усложнява ситуацията и увеличава риска. Което води и до увеличение на печалбата или загубата. Учебникарска истина. Ще видим тук конкретно какво ще се случи.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Усещам, че Груйката и днес ще е във вихъра на танца

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
          без да съм в този бизнес си мисля, пазара на определени джаджи може рязко да спре - който искал- купул, това не е като пазара на зърно, дето вслака година едно и също продаваш или потребителски стоки - дрехи, даже телефони - да си ги сменяш на 2 години. Тук до колкото знам си отрязаха доходите от сървиси, дето макар и по малко да капе всяка година ...
          Разкарай се, хейтър, тук е само за готините пичуи с големите портфейли. Нямаш, нали, нямаш и сега чакаш да купиш в ниското, а? Чакаш, ама нямааааа, свърши промоцията - мажи ските и си лягай, а ние ще правим яко пачки и ще се купем в париииииии, щото имаме вера у новата ера - квото ми е обещал гусин Димитров, все го е изпълнил - аз на него вярвам повече, отколкото на майка си!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • без да съм в този бизнес си мисля, пазара на определени джаджи може рязко да спре - който искал- купил, това не е като пазара на зърно, дето всяка година едно и също продаваш или потребителски стоки - дрехи, даже телефони - да си ги сменяш на 2 години. Тук до колкото знам си отрязаха доходите от сървиси, дето макар и по малко да капе всяка година ...
            Last edited by petyob; 28.10.2021, 09:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              Ако знаех колко много ще пише днес Груев - поне 3-4 пъти повече щях да взема.
              Ех, и аз да знаех - баси, как съм те лишил от милионите, не е истина МИ казвайте де, аз заради вас не пиша, сега пък що не съм писал - нЕмъ оправия и това си е. Както казах, сега сме в края на шеста честа, когато сингапурския диван е продаден и новината, че на майната си вече си имат китайски боклуци, е поднесена на отбран кръг хора на коктейла. Умните (или тъпите) се изнизват по терлици, стадото блее и се кефи. Следва седма част, в която се продава и датския махаго, чак тогава е втори антракт и след него гърми пушката - с тези темпове, значи около февруари-март догодина.

              П.С. Пълнете яко, докато е на прИмоция - аз вчера тъкмо да се навия да си купя още една акция и да ги закръгля на 16, ама на, яхтата ме изпревари, а левче отгоре да дам - ми нямам, нали съм скъсан и само подсмърчам и завиждам на яките печалби на хората, влезли с по 1000-2000 лева в позицията Ще си стискам и ще чакам да стана милионерче и с моите 15 акции - кво да се прави, тежък е животът
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                За мое съжаление, той вчера спря спада и попречи на по-голяма корекция.
                нищо, днес ще има, освен ако не се включи пак ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Ако знаех колко много ще пише днес Груев - поне 3-4 пъти повече щях да взема.
                  За мое съжаление, той вчера спря спада и попречи на по-голяма корекция.
                  Last edited by X_Y; 28.10.2021, 09:23.

                  Коментар


                  • Ако знаех колко много ще пише днес Груев - поне 3-4 пъти повече щях да взема.

                    Коментар


                    • Днес мазно купих още неколкостотин артии в интервала 17,20 - 17,50 лв.
                      Горките меченца.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Батя, знам, че ти е трудно да го проумееш, но има много хора, които са изкарали повече от твоите 200-300 000 лева на БФБ за 20 години. И не от БФБ - ето, аз съм обикновен дришльо, но само апартамента, в който живея и който съм изплатил сам, струва повече от цялата ти печалба тук. Отделно, правих си сметка преди локдауните, че само за екскурзии съм хвърлил над 100 000 евро за 10-на години. Живея си отлично, за какво да завиждам? Че съм изпуснал надуването на един балон, защото нямам директна връзка с яхтата? Ми добре, щом казваш, няма да споря. Живи, здрави и успех!
                        То не бяха милиарди ,то не беше кво ли не,сега прожекцията продължава с нови илюзии.Дет се викаше
                        Най-много се лъже преди с*кс и след риболов

                        Last edited by X_Y; 28.10.2021, 08:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Начи антракта...
                          Тцъ, сега го намерих сценария - след края на шеста сцена сме, има още седма, втори антракт и в осма сцена гърми пушката - мнението е от 06.04, да видим дали културтрегерът е бил прав:

                          Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          И какво се случва - предвам разказ на един културтрегер от Варна - едни пъпчиви ИТ-та се допитали до режисьора на яхтата Кор Кароли как да направят успешна трагикомедия и той им създал Халтурко!
                          - В първата сцена има ядене и пиене на корем, като се обещава още повече ядене и пиене, за да се привлече публика.
                          - Във втора сцена яденето се поръчва хептен на килограм, като всичко е китайско и на промоция - идват още клиенти, които си плащат масрафа за години напред с обещанието за още повече плюскане.
                          - В трета сцена някои искат да си ходят, щото вече са преяли - няма проблеми, вика режисьора, с парите от новите адепти плащаме на старите.
                          - В четвърта сцена почва оригването, но им се обещава, че пиесата Халтурко ще се поставя във Франкфурт на майната си.
                          - Следва първи антракт - някои искат да си ходят, щото им е писнало от плюскане на нискобюджетен боклук, но режисьорът обещава още повече китайска манджа, като дори наема Памела Андерсън да мине през антракта и да покаже как яде уникалната манджа на китайския ребрандировач с европейска опаковка. Някои не се кефят на Памела, но други им обясняват, че нищо не разбират и имало много материал в силиконовата долина ли беше, силициевата ли, не запомних
                          - В пета сцена новото китайско ядене си е като старото, но режисьорът вече е продал сингапурския си диван и раздава захарчета за без пари - всички пият кайве и са доволни
                          - В шеста сцена се прави коктейл (за някои само кок) за отбраната клиентела, която ще поднесе новините за пиесата Халтурко във Франкфурт на майната си. Изнася се важно инфо - в Германия си имали достатъчно китайски бракми, и преопаковани не им трябвали. Някои започват да се изнасят от театрото (ма аз само за малко, да видя жената как е)
                          - В седма сцена режисьорът продава и датския си махагон и раздава още билети - по 2 на всеки три, като казва на културтрегерите, че ако ги продадат на нова публика, ще реализират голяма печалба
                          - Следва втори антракт - на него режисьорът се изсулва, уж щото трябвало да вземе Оскар за цялостно творчество, но това остава незабелязано
                          - В осма сцена следва логичния финал - ако има заредена пушка, то тя задължително гърми на финала. Повече зрители и културтрегери викат, че това не било пушка, а главния актьор се бил набамкал с китайски боб, та затова. Най-близките до изходите напускат, за другите остава ботълнека на изхода и кока без тейла на коктейла
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            Айде бе! Верно ли?! Ми аз преди 21 години започнах с 1000 лв. и след това съм добавял по някоя хилядарка от време на време. Лошо ли съм постъпил според теб?
                            Аз тогава бях с 30К Всеки е започнал отнякъде, важното е да има успехи
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                              Смешник
                              +1
                              Last edited by Gerasim_Burgaski; 27.10.2021, 20:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                А, Греъме, не се бутай в Б група, молим 50 хилки не са нищо, но (според мен) под тези пари не си заслужава да инвестираш в позиция, хеле пък ако вярваш в нея. Обаче всеки си знае. Успехи и нагоре!
                                Айде бе! Верно ли?! Ми аз преди 21 години започнах с 1000 лв. и след това съм добавял по някоя хилядарка от време на време. Лошо ли съм постъпил според теб?

                                Коментар

                                Working...
                                X