IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Въх, не думай - прижината, натегането и т.н. Да видим до края на сесията какво ще се случи и дали яхтата ще включи прахосмукачката, или си има други задачи - абсолютно нито един показател на тази компания не оправадава сегашната ѝ цена, освен яхтата и вЕрата (су). И като фейлне и блек фрайдея, щото нито китайските фабирки насмогват на поръчките (по принцип, не на халтурата), нито има достатъчно транспорт и логистиката е кошмар, хептен ще се овапца работата. Ма нищо, гледаме мача - имам си бас и той се развива отлично към момента
    Груйче, яхта не яхта, точно по черен петък ли ще почне бърста? Не вярвам, и всички хейтъри дето се появиха сега, теб не те включвам там при тях, ама ти им се връзваш и им припяваш.
    Агресивния, Полакс и Отчаяния кога казаха, че тоя шит ще се срути? БСЕ трейдъра им го каза много добре ако си направил по 6 или7 а те постоянно са викали ще падне ще падне като мръдне с 10% надолу и направо им олекна и оцапаха гащите от кеф. Според мен има още какво да даде акцията преди да се стабилизира цената. Всеки си има глава на раменете и благодаря на всички които ме предпазват от банкрут.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Ако можеше да се скъсява щеше да стане яко шоу
      Нямаш грижи !

      Давам ти 10 000 акции назаем за три месеца срещу лихва !

      Добре ли е ?

      Коментар


      • Ако можеше да се скъсява щеше да стане яко шоу

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Винаги ми е било любимото, когато разни хора разгорещено твърдят (за примера), че нещо не струва текущите х лв, но то става 10х лв. Същите много добре разбиращи вместо да си потънат в земята от срам говорят все същото, което са говорили и когато цената е била х лв. В даден момент идва корекция, цената пада на 8х лв и тези същите си умират от кеф колко били прави.
          Колко пъти сме го гледали това, но се повтаря и повтаря.
          Хаха, цената върна 10% и груйчо мамин-сладък се превъзбуди
          Нека се порадва и той, че след цяла година мъка и ярост... А скоро пак същото го чака

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ми да, точно преди година на подобни параметри се търгуваше Телекравата - Около 130 милки пазарна капитализация и си даде към 13 милиона печалба. Пазар ли бе да го опишеш
            А Кое по-точно е подобно

            Коментар


            • Харесва ми, колко шматки без артии почнаха да драскат безмозъчни глупости в темата.
              Намазах филията с още 400 артии да ги увелича и закръгля.
              А меченцата да тичкат за вазелин, защото ще бъдат ритуално избичени отзад.
              Last edited by Три без коз; 26.10.2021, 18:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                В дясно започна да се трупа напрежение.......на някой ако му трябва количество сега е момента
                Въх, не думай - прижината, натегането и т.н. Да видим до края на сесията какво ще се случи и дали яхтата ще включи прахосмукачката, или си има други задачи - абсолютно нито един показател на тази компания не оправадава сегашната ѝ цена, освен яхтата и вЕрата (су). И като фейлне и блек фрайдея, щото нито китайските фабирки насмогват на поръчките (по принцип, не на халтурата), нито има достатъчно транспорт и логистиката е кошмар, хептен ще се овапца работата. Ма нищо, гледаме мача - имам си бас и той се развива отлично към момента
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Бъдещето на Алтерко е в управлението. Ако задържат добри темпове на развитие - цената ще се оправдае. Тя заради това е на това ниво - очаквания за добро развитие.

                  Коментар


                  • В дясно започна да се трупа напрежение.......на някой ако му трябва количество сега е момента

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

                      Викаш 7 лв х 18 млн акции = 126 млн лв трябва да струва компания, която ще направи за 2021 г. около 15-18 млн лв нетна печалба?

                      Такова нещо виждал ли си някъде или просто си мечтаеш пред компютъра?
                      Ми да, точно преди година на подобни параметри се търгуваше Телекравата - Около 130 милки пазарна капитализация и си даде към 13 милиона печалба. Пазар ли бе да го опишеш
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Реалната цена е около 7 лева - лично мнение, не е препоръкЪ и т.н., всичко друго е хипер балониране на чиста акция
                        Викаш 7 лв х 18 млн акции = 126 млн лв трябва да струва компания, която ще направи за 2021 г. около 15-18 млн лв нетна печалба?

                        Такова нещо виждал ли си някъде или просто си мечтаеш пред компютъра?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Чакайте първо да видим дали това е корекция или начало на нов тренд
                          Мда, нека да видим дали в яхтата има още гориво (все пак трябва да се пази нещо и за на майната си), или всичката пара (всеки да си сложи сам ударението) вече е отишла в свирката Ръст от 50% на приходите и 100% на печалбата, с все по-забавящи се темпове в последно време (само 20% ръст Кю3 2021 спрямо Кю3 2020), и руст на цената от 500% - би май гест. Реалната цена е около 7 лева - лично мнение, не е препоръкЪ и т.н., всичко друго е хипер балониране на чиста акция
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Чакайте първо да видим дали това е корекция или начало на нов тренд

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Винаги ми е било любимото, когато разни хора разгорещено твърдят (за примера), че нещо не струва текущите х лв, но то става 10х лв. Същите много добре разбиращи вместо да си потънат в земята от срам говорят все същото, което са говорили и когато цената е била х лв. В даден момент идва корекция, цената пада на 8х лв и тези същите си умират от кеф колко били прави.
                              Колко пъти сме го гледали това, но се повтаря и повтаря.
                              Аз това викам от година за тази позиция. Колко пъти сме го гледали - нещо се надува, надува, набутва в Софикс, където очевидно не му е мястото, после се спихва, излиза от Софикс и т.н. спад отново /10 ? Колко пъти?

                              Коментар


                              • Днес е Димитровден! Шефа е именник Честито! Да е жив и здрав и да се надяваме, че ще възстанови компанията ! Наздраве!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X