IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На мен това изсипва е ми прилича на договорен сделка. Да видим дали ще продължи или ще върне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Виночерпецът Разгледай мнение

      Грухи ти нормален ли си или просто си стигнал до учебника от 3ти клас!. Как средната е мощно надооолу а графиката все зелена? Един два пъти разбирам, но всеки ден как става ?
      Ба, трети клас, аз едва деЦката завърших и то по милост. Барчето, уважаеми чашнико, барчето, дето едни хора, които правят анализи, гледат - като е зеленичко и с голям обем, екселите цъкат разни неща - бе не сме от вчера на нашата борсичка, че да не знаем как се случват някои работи, даже май маркетмейкърстване му викаха, че да звучи по-елитно, както на курвите им викат компаньонки, а на секретарките - офис мениджъри

      Ти, любезний господине, чий мултиников акаунт си?
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Обема до момента стига ли? Остава да затвори под 18лв.
        Сега чакаме първия яхтсмен, който ще обяви, че е продал всичко на 20+ и че тогава са купували само балъците - да видим кой ще е

        Апропо, мое мнение от 05.10 в една друга тема - халтурко беше 20+ лева - нали обичаме да си припомняме мнения. Все пак да видим финала на сесията - при толкова голям обем, ако и днес няма обиране с прахосмукачката в края, значи наистина влизаме във финалната сцена на пиесата в 3 действия и 2 антракта. Не е препоръкЪ и ала-бала
        Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ооооо, шом и 4Д се е включил, значи сме на финалната права по пукането на балоно в Халтурко - все пак е най-интелигентния от яхтата и до него се прибягва само в краен случай. Живи и здрави, значи всичко е точно
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Пак без конкретика тип "ми то просто се случи". Акцията си седеше на 3,70-3,80 до септември, имаше си и чат пат сделки и ама наистина в нищото почна да расте точно преди увеличението - странно, как се случи (то просто се случи ). После пък, след увеличението, където всеки можеше да си купи, стига да иска, изведнъж на 6.50 огромна (като за нашия пазар) сделка и пак всички знаят, заредили са се (не смея да кажа, че някой им е обешал нещо д се случи след това) и "то просто се случи". А и при всеки спад (изключая вчера) все така "просто се случваше" в края на сесията да има обиране и графиката, при големите обеми, да е винаги зелена, нищо че средната е мноооого надолу - все се случило

          Колкото до на майната си - не си от вчера на борсата, помниш и Софарма, и Евронещо си като се листанаха на Запад (айде не баш точно Запад по нашите разбирания). И кво - нищо "не се случи".

          За мен тази акция е гигантски балон -аз мисля, че е надута "случайно", ти мислиш, че "просто се случило" и всичко е точно, но числата, които не желаеш да коментираш, са изцяло в моя полза. Да видим какво ще се случи оттук нататък и дали горивото в яхтата привърши - от един ден няма как да правим изводи.
          Грухи ти нормален ли си или просто си стигнал до учебника от 3ти клас!. Как средната е мощно надооолу а графиката все зелена? Един два пъти разбирам, но всеки ден как става ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
            Уха, тука е станало интересно. От доста отдавна не е имало такива обеми. Май някой е подшушнал нещо някъде...
            Да не те чуе козлето, че пак ще заговори за ралита. От както стана активен, акцията взе да се срива.

            Коментар


            • Уха, тука е станало интересно. От доста отдавна не е имало такива обеми. Май някой е подшушнал нещо някъде...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Да затвори с обем под ниво 17.90-18.00
                Обема до момента стига ли? Остава да затвори под 18лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                  Не знам дали са висша сила, но 5,000 лв. могат да бутнат с двуцифрени проценти в двете посоки почти всички дружества извън SOFIX. Дори и т.нар. по-ликвидни акции - тези с оборот около един обитаем двустаен в София, са в хватката на големите и в това няма голяма конспирация, просто си е така.

                  Примерът на бичето е релевантен.
                  С 5000 лв да се бутне двуцифрен % при почти всички от софикс.... Айде моля не прекалявайте с дивотиите

                  Коментар


                  • Подкрепата на 17,60 ?

                    Коментар


                    • Удриии! Удри, Бабо Мецо!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                        Към теб нищо лично, да каза, че според теб е счупена веригата за доставки, продаде и сега започна да "хейтиш", че и за 15 говориш, което е напълно възможно и ти пожелавам, ако успееш да си отиграеш корекцията да направиш още кинти.
                        Но все ми се струва, че точно за черния петък няма да се оставят на червено в склада.
                        Успех на всички и от мен
                        Чак пък хейт. Написах само какво очаквам в два поста, на това май не му се вика хейт.
                        Успех и от мен!

                        Коментар


                        • За груйчо който пак не е разбрал или просто така му отърва да извърта думите ми..
                          "Просто се случи" го казах в контекста, че бизнес модела на компанията се случи.. потръгна! Намериха си точната пазарна ниша и започнаха да средоточават все повече ресурс там. А това че се случиха тези 500% ръст в цената на акцията е в следствие на първото! Който може да мисли ще направи връзката, който иска да търси оправдание за пропуснатата възможност, може да продължава да си лае след кервана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Мии лично аз преди седмица писах, че съм продал и се обосновах защо..
                            Ся станах и хейтър с оцапани гащи ама нищо, аз си знам какъв съм, а мнението на Петъра не ме интересува много. Сега ще напиша и очакванията си за цената до края на годината. Според мен ще слезе до 15лв, така ми говорят звездите.
                            Към теб нищо лично, да каза, че според теб е счупена веригата за доставки, продаде и сега започна да "хейтиш", че и за 15 говориш, което е напълно възможно и ти пожелавам, ако успееш да си отиграеш корекцията да направиш още кинти.
                            Но все ми се струва, че точно за черния петък няма да се оставят на червено в склада.
                            Успех на всички и от мен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              но числата, които не желаеш да коментираш, са изцяло в моя полза. Да видим какво ще се случи оттук нататък
                              Не е въпросът какви са числата сега, въпросът е какви ще са числата след 1-3-5 години. Това е интересното. Текущата цена дали съм очаквал да я видим 2021 или съм си мислил, че можем да я видим 2022 г не е толкова от значение. Тук говорим за екип, за хора, които създадоха компания от 0 до това да правят 20млн печалба на година и това нещо за 5години. Масата това не могат да го постигнат за цял живот.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                                Аз лично не мисля, че е имало и един човек, който е очаквал такова силно движение за толкова кратък срок! Това е честният ми отговор.

                                А аз чаках нервно 9 месеца това увеличение след като го обявиха и ми беше притеснено само да не вземе да се откаже мажо, щото ми се струваше повече от добра сделка... дали заради ковид или не, но доста се забави. За радост го направиха както беше обявено и имаше възможност да си купи човек (не че си нямах отпреди увеличението). Не сме свикнали в цената на български акции да има вкарани някакви очаквания, при нас традиционно всичко се търгува с як дисконт и ако няма такъв ти го обявяваш за мега балон, а и не само ти. Хубавото е, че при Алтерко ще имаме шанс да си сверим часовниците кой е прав и кой крив. Като започне търговия в Германия аз мисля, че БГ пазара ще стане второстепенния, който ще върви след този в Германия, но да видим дали съм прав. Времето ще покаже.
                                Според мен, Алтерко играе ролята на "бяла лястовица" на борсата, акумулирайки огромни очаквания на фона на много от компаниите, които методично разочароват инвеститорите. Аз не участвах в увеличението, но малко след него разкарах акциите, които бях придобил при паническите разпродажби през март миналата година, защото "Парен каша духа". Успех на инвестиращите тук!

                                Коментар

                                Working...
                                X