IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
    абе мушмороци, не трябваше ли печалбата да е поне 2 пъти по-голяма или 4? не си спомням вече тези големи цифри и проценти. Да дойде батката да обясни, че ние сме тъпи и не разбиране какво е растяща компания и тъй нататък.. или ще рече, че няма да ни дава повече акъл на аванта
    И да ви даде човека, ще го отхвърлите. Поради липса на съвместимост, не сте подходящи реципиенти.

    Коментар


    • абе мушмороци, не трябваше ли печалбата да е поне 2 пъти по-голяма или 4? не си спомням вече тези големи цифри и проценти. Да дойде батката да обясни, че ние сме тъпи и не разбиране какво е растяща компания и тъй нататък.. или ще рече, че няма да ни дава повече акъл на аванта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Има грънци
        От техния доклад:

        Приходите от продажба на устройства са нараснали с 52% на годишна база, докато приходите свързани с предоставяне на услуги с добавена стойност са намалели с 99.4% след продажбата на азиатските дъщерни дружества на Алтерко АД.
        .....
        Към края на отчетния период общите разходи за дейността на АЛТЕРКО АД са нараснали с 55,0 % спрямо същия отчетен период на предходната година. Това увеличение се дължи в най-голяма степен на нарастване на разходите за заплати в 54.6%,
        Last edited by buyvalue; 01.03.2022, 23:49.
        IM d best

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

          Ти наред ли си !?

          Кой ще ти продаде на 15 когато има изкупуване на 30 !?!?
          Има грънци

          Коментар


          • Трепни, трепни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

              Ти наред ли си !?

              Кой ще ти продаде на 15 когато има изкупуване на 30 !?!?
              Кое не познах? Казах лек ръст на печалбата. Обратното изкупуване е от 15 до 30 лева. Да не са луди от Алтерко да изкупуват на 30, като могат да го направят на 15. Аз ви чакам там. С печалба от 86 стотинки на акция, утре посоката е ясна Треперят ли ви ръчичките? Cash is king!

              Коментар


              • Печалба 15.5млн.лв. Тази година повече

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                  Едва ли... По-скоро лек ръст на печалбата, срив до 15 лева, където те, пък и аз да напълним и после може да мислим за ЯХУ.
                  Ти наред ли си !?

                  Кой ще ти продаде на 15 когато има изкупуване на 30 !?!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                    Едва ли... По-скоро лек ръст на печалбата, срив до 15 лева, където те, пък и аз да напълним и после може да мислим за ЯХУ.
                    на 15лв продавачите ще се надпреварват да продават, да знаеш :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
                      Като гледам рентабилността миналата година и се сетя за думите на Димитър Димитров на ОС за бъдещите маржове на печалбата, си мисля, че ни очаква много приятна изненада с печалбата днес, утре....
                      Едва ли... По-скоро лек ръст на печалбата, срив до 15 лева, където те, пък и аз да напълним и после може да мислим за ЯХУ.

                      Коментар


                      • Като гледам рентабилността миналата година и се сетя за думите на Димитър Димитров на ОС за бъдещите маржове на печалбата, си мисля, че ни очаква много приятна изненада с печалбата днес, утре....

                        Коментар


                        • Дано има повече мениджъри на български дружества с такива CV-та!!! Една страничка, която си струва да се прочете

                          http://www.x3news.com/download/?id=539937

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Пир по време на война !
                            A ти не пируваш ли из шубраци и трънаци в атера

                            Коментар


                            • проба
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Следващия етап от растежа на компанията изисква качествен, международен мениджмънт. Такъв който си заслужава заплащането и допринася в пъти повече към стойността на компанията от това което получава!
                                С трици маймунки не се ловят!
                                Не всеки може да разбере бизнеса и мащабите в които се е прецелила компанията.. Но няма драма, на БФБ акции, мажоритари и мениджмънт колкото искаш.. На който не му харесва политиката по възнагражденията в Алтерко, може да си купи в Хим, ПИБ, Зърнени храни, Синергон и пр
                                Харесват ми точките по свиканото ОСА и мисля, че скоро хейтитата пак ще гледат така и ще проклинат акцията
                                Пир по време на война !

                                Коментар

                                Working...
                                X