IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    petgr5s, какъв е процента на верните ти прогнози в исторически план?
    Нула


    Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
    . Отпусни се, дай му шанс да направи 10 червени свещи, започни да ни оплакваш пък после се наведи и хвани палците ама здраво, защото после прошка няма.
    Пеше,стига паника и страх.

    И не знам, аз ли ще се хвана за палците ,или ти......


    Last edited by RUBLA; 30.11.2021, 20:28. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Въпроса ви е нерелевантен. Дори рандъм прогнозите имат шанс за достоверност.
      Ето един съфорумец, даже веднъж позна една акция...
      Тази общоизвестна история в момента не е релевантна на темата. Аз си избирам подходящо уиски, но наистина ми е интересно да разбера самооценката на petgr5s.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Аве Пеше.Ти за къв ме имаш? с тея елементарни моабети

        Аз си драскам някви чертежи,като не ти харесват, игнор и това е.

        Но цената си пада ли, пада.Откакто е лисната ,само надолу.6 червени дневни свещи с червен обем.Не звучи много добре според мен.Още по-малко пък оптимистично.
        За никакъв бе посибъл адаш, но подминаваш аска ми защото на първия ден още пусна т.н чертеж. WTF! Та от отам като си направи извод човек за теб не мисля, че има какво да се мисли даже. Чудя ти се как дойде на 25 да спясяваш хората, че може да пада, ако беше започнал от 3 да ревеш, че ще пада отдавна щеше да си в канала с тия Ван Гог шедьоври. Та прецени, че от 25 по може да слезе надолу и започна да ревеш като знаеш какво за знаеш какво.... Отпусни се, дай му шанс да направи 10 червени свещи, започни да ни оплакваш пък после се наведи и хвани палците ама здраво, защото после прошка няма.
        Last edited by Petar; 30.11.2021, 21:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          petgr5s, какъв е процента на верните ти прогнози в исторически план?
          Може и да има вярна прогноза, но в истЕрически план
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            petgr5s, какъв е процента на верните ти прогнози в исторически план?
            Въпроса ви е нерелевантен. Дори рандъм прогнозите имат шанс за достоверност.
            Ето един съфорумец, даже веднъж позна една акция...

            Коментар


            • petgr5s, какъв е процента на верните ти прогнози в исторически план?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                Сега искам както бях учтив и те помолих да пуснеш и една рисунка с 14, 21 и 120 дневни криви моля те, от Франкфурт?
                Аве Пеше.Ти за къв ме имаш? с тея елементарни моабети

                Аз си драскам някви чертежи,като не ти харесват, игнор и това е.

                Но цената си пада ли, пада.Откакто е лисната ,само надолу.6 червени дневни свещи с червен обем.Не звучи много добре според мен.Още по-малко пък оптимистично.
                Last edited by petrg5s; 30.11.2021, 19:40.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  Ако следваме стандартните ,класически модели на балоните,възможно е да видим нещо подобно
                  По принцип не е препоръка


                  https://invst.ly/wr6we


                  Тоест тия "тъпаци" от Алтерко са толкова проЗти, че си викат ей ще бия звънеца като луд, че да може повече дойчовци да чуят и да дойдат и да си купят? Едва ли си мислиш, че хората направили този бизнес оценен на стотици милиони, а не хейтят по форумите като теб са лаици и приемат Франкфурт като панацея? Имат отработен план, искат да спечелят довериято на инвеститорите, разбирай го както искаш и тогава то само ще си покаже.
                  Сега искам както бях учтив и те помолих да пуснеш и една рисунка с 14, 21 и 120 дневни криви моля те, от Франкфурт?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Ако следваме стандартните ,класически модели на балоните,възможно е да видим нещо подобно
                    По принцип не е препоръка


                    https://invst.ly/wr6we


                    ...и да крякаш, и да викаш с всичка сила артията нема да падне.
                    ЗАЩОТО посоката е яко нагоре!
                    Last edited by RUBLA; 30.11.2021, 18:42. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      Нека първо се изпълни прогнозата ви за ФНИ България(цена под 1лев до 12месеца), пък после ще плачем, че не сме ви послушали и за Алтерко.

                      Който иска - да плаче. Време е да се освободим от тролните!
                      Утре може да се появят резултати от кампанията черен петък. Това, както и продажбите за последното тримесечие, са значимите данни при Алтерко!
                      А троловете... Щом им харесва, нека скимтят още но да ни спестят личните страдания. Не сме на групова психотерапия все пак !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                        Ако следваме стандартните ,класически модели на балоните,възможно е да видим нещо подобно
                        По принцип не е препоръка
                        Нека първо се изпълни прогнозата ви за ФНИ България(цена под 1лев до 12месеца), пък после ще плачем, че не сме ви послушали и за Алтерко.

                        Коментар


                        • Ако следваме стандартните ,класически модели на балоните,възможно е да видим нещо подобно
                          По принцип не е препоръка


                          https://invst.ly/wr6we


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Точно това му е проблема.. Гледаш как другите правят 500% доходност, докато ти се страхуваш от плашилото "2008-ма". Нямаш топки да поемеш риск, но пък и Ганьовщината те напира и искаш на Вуте да му е зле
                            Жалка картинка!
                            Да, жалка картинка! Прав си!
                            Батя, имам проблем с нета, дублирах неволно два поста и за съжаление в опита да изтрия единия, се изгуби и другия.
                            постовете бяха смислени и съдържателни и изцяло по темата но не мога да ги възстановя точно. Благодаря че си запазил част от тях..
                            Last edited by shokova terapia; 30.11.2021, 16:05.
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от shokova terapia
                              .... Дано да не е зарадаи причинени душевни болки и страдания !!
                              Точно това му е проблема.. Гледаш как другите правят 500% доходност, докато ти се страхуваш от плашилото "2008-ма". Нямаш топки да поемеш риск, но пък и Ганьовщината те напира и искаш на Вуте да му е зле
                              Жалка картинка!

                              Коментар


                              • Днес е исторически ден, поради което си позволявам да пиша - цената на майната си е по-ниска от тази на БФБ, при това само 10 дни след мега, хипер, супер, дупер, ултра инагурационното ни появяване там - 12.90 евраци са точно 25,23 лева, а цената у нас е 25,40 лева. Мда, както бяха написали в онзи сценарий на пиесата Халтурко от Варненския режисьор на камерна сцена, в Дойчланд си имат предостатъчно китайски ребрандировачи и не им трябват нови. Остава последното действие с продажбата на махагона в скандинавието и всичко е точно.
                                Мисля, че басът с инта ще го спечеля още в началото на следващата година, а може и по-рано да е
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X