IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
    Нямаш акции ли, щом караш нон стоп на виртуални интервенции Гооолям играч
    Пробвай пак да наведеш клона преди да дрънкаш за акордеона
    Разбира се, че няма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      На късмет ми е бе, Батя Щом се отбележи в "моите" теми и доходността расте
      Тук нали продаде. Така , че я закарай тая бърборина в друга тема. Тя пише в още 2-3 теми с други никове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Мдааа, като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата
        Нямаш акции ли, щом караш нон стоп на виртуални интервенции Гооолям играч
        Пробвай пак да наведеш клона преди да дрънкаш за акордеона
        Не е препоръка

        Коментар


        • Мдааа, като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Ако акаунта ти е голям, ще има възможност да инвестираш част от него в компании, които са стабилни.Дават ти дивидентец, пък ако ще да не дават капиталова печалба. Но ще можеш да инвестираш и в акции, които са "нестабилни" и могат да докарат сериозна капиталова печалба.Особено в пазар като днешния....Та очевидно и твоя акаунт не е голям.Затова си потрайвай от време на време....
            Греъме, все едно моята стратегия и портфейл цитира !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham
              .Налазваш моите теми и ми носиш доходност. В Алтерко реална, в Доверие и Илевън засега само виртуална. Жив и здрав да си и продължавай
              Точно това е парадокса.Въпреки ,че твърдеше ,че Алтерко отива на 50лв и ще държиш дългосрочнно,като ми видя анализите и чертежите, обърна палачинката и продаде от страх.

              Малко благодарност поне .Щото другия път ще си изгубиш цялото малко акунтче.А като те чета,за мен това е само въпрос на време.
              При първия ти мечи пазар си дотам,щото по време на бичи пазар е лесно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Пак повтарям.Никъде не съм посочил Алтерко. Можеш и в други компании а можеш и на други пазари. Пиша ти учебникарски истини. Ако беше чел, щеше да разбереш.
                Аааааа ,значи признаваш ,че Алтерко е огромен балон и не трябва да се инвестира в него.Тук съм съгласен.

                Откъде обаче идва допускането ти ,че аз търгувам само на БФБ и само акции ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Греъм, защо продължаваш да храниш трола!? Какъв е смисъла да обясняваш.. ако опиташ да обясниш на някое дърво в парка, шанса да те разбере е по-голям!
                  Само се скапва темата така
                  На късмет ми е бе, Батя Щом се отбележи в "моите" теми и доходността расте
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Пак повтарям.Никъде не съм посочил Алтерко. Можеш и в други компании а можеш и на други пазари. Пиша ти учебникарски истини. Ако беше чел, щеше да разбереш.
                    Греъм, защо продължаваш да храниш трола!? Какъв е смисъла да обясняваш.. ако опиташ да обясниш на някое дърво в парка, шанса да те разбере е по-голям!
                    Само се скапва темата така

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Защо трябва да инвестирам в балон ,който е напомпен с горещ хелий,и то напомпен 500% ,и то на малка и несигурна борса на БФБ ?
                      е това не мога да разбера.
                      Аз ако искам +15% и на другия ден -25% ми има много по-добри места и неща ,който да търгувам.Сега ясно ли ти е?
                      Пак повтарям.Никъде не съм посочил Алтерко. Можеш и в други компании а можеш и на други пазари. Пиша ти учебникарски истини. Ако беше чел, щеше да разбереш.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Ако акаунта ти е голям, ще има възможност да инвестираш част от него в компании, които са стабилни.Дават ти дивидентец, пък ако ще да не дават капиталова печалба. Но ще можеш да инвестираш и в акции, които са "нестабилни" и могат да докарат сериозна капиталова печалба.Особено в пазар като днешния....Та очевидно и твоя акаунт не е голям.Затова си потрайвай от време на време....
                        Защо трябва да инвестирам в балон пред пръсване напомпен с горещ хелий,и то напомпан 500% ,и то на малка и несигурна борса като БФБ ? е това не мога да разбера.

                        Аз ако искам +15% и на другия ден -25% ми има много по-добри места и неща ,който да търгувам.Сега ясно ли ти е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Важна е ,да.Много е важна даже.Стига акаунта да ти е голям,а не както твоя.Именно затова и няма как да го разбереш.
                          Ако акаунта ти е голям, ще има възможност да инвестираш част от него в компании, които са стабилни.Дават ти дивидентец, пък ако ще да не дават капиталова печалба. Но ще можеш да инвестираш и в акции, които са "нестабилни" и могат да докарат сериозна капиталова печалба.Особено в пазар като днешния....Та очевидно и твоя акаунт не е голям.Затова си потрайвай от време на време....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Важна е ,да.Много е важна даже.Стига акаунта да ти е голям,а не както твоя.Именно затова и няма как да го разбереш.
                            Що не седиш там, нямаш акаунт, та си тръгнал да раздаваш акъл на Алтерко-акционерите
                            КАто гледам в атера как са я накацали мечките, много е стабилна няма що. Само един спусък трябва за да тръгне по пързалката...
                            Last edited by shokova terapia; 17.12.2021, 11:08.
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение
                              Да. Атера затова и не поскъпва с 500% за една година. Абе, стабилността е важна..
                              Важна е ,да.Много е важна даже.Стига акаунта да ти е голям,а не както твоя.Именно затова и няма как да го разбереш.

                              Коментар


                              • кой ли е решил да крепи цената? Мажо с гърди на амбразурата ?

                                Коментар

                                Working...
                                X