IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
    Там сега има повече изтъргувани акции отколкото тук, че и на по-висока цена, ама "Чертежа" сега ще изцепи нещо
    Ами Бат Пеше ,питай "ловеца" на дъна,също имаше и един друг, уж тех.анализатор,но левел минус 1 ,ти ли беше нз,но ................


    обем има,но е ЧЕРВЕН (разтоварват самосвалите) .Нали си спомняш петък урока ми за обема през "зеления ден" .Ами всичко се потвърждава на 100% ... Ще трябва пари да ви взимам вече за уроците

    И още нещо, днес ще имаме втория по големина дневен червен обем (а,може и първи) откакто е лисната .......А е още 12:30...

    Не е препоръка



    https://i.imgur.com/NuEnkbZ.jpg



    Last edited by petrg5s; 06.12.2021, 12:42.

    Коментар


    • Мъчиха се да натискат, за да купуват на безценица, но сега ще свикват с възходящото движение.
      А и част от играчите скочиха към Доверието, за да не изпуснат кьоравото, ама мисля, че скоро ще се наиграят там.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

        Там сега има повече изтъргувани акции отколкото тук, че и на по-висока цена, ама "Чертежа" сега ще изцепи нещо
        и НЕ само той

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          На немците ще им се наложи да свикнат с растящата цена на артията, след което ще се включат активно.
          Там сега има повече изтъргувани акции отколкото тук, че и на по-висока цена, ама "Чертежа" сега ще изцепи нещо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Аз като продам нещо с голяма печалба и свиря на акордеон

            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Тоя термин не ми е ясен, признавам си
              Аз като продам нещо с голяма печалба и свиря на акордеон

              Коментар


              • На немците ще им се наложи да свикнат с растящата цена на артията, след което ще се включат активно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Дойде време и ти да разпъваш акордеона
                  Тоя термин не ми е ясен, признавам си
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Айде другари, настана време да си кажем "Довиждане"...не "Сбогом" Беше удовоствие да съм на една лодка с вас....макар че с повечето сме зедно и на други лодки.... Та предпочетох моето да си го взема засега.... Успех и занапред!!!
                    Дойде време и ти да разпъваш акордеона

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Айде другари, настана време да си кажем "Довиждане"...не "Сбогом" Беше удовоствие да съм на една лодка с вас....макар че с повечето сме зедно и на други лодки.... Та предпочетох моето да си го взема засега.... Успех и занапред!!!
                      Довиждане.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Пожелвам ви и занапред да се "мъчите" както аз се "измъчих" досега
                        Пак ще се срещнем, но в другата орбита поне за сбогом, ако не ни стигнеш по пътем!!!
                        Беше удоволствие да се "друсаме" заедно в двайсеторката!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Пожелвам ви и занапред да се "мъчите" както аз се "измъчих" досега
                          Правилно, всеки гледа собствената си доходност, пък и има доста добри възможности при други позиции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Айде другари, настана време да си кажем "Довиждане"...не "Сбогом" Беше удовоствие да съм на една лодка с вас....макар че с повечето сме зедно и на други лодки.... Та предпочетох моето да си го взема засега.... Успех и занапред!!!
                            а защо изоставяш другарите си в такъв труден момент ?!? Останалите ще трябва като матросив на амбразурата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                              Честита Коледа и успех. Ние още ще се "мъчим".
                              Пожелвам ви и занапред да се "мъчите" както аз се "измъчих" досега
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Айде другари, настана време да си кажем "Довиждане"...не "Сбогом" Беше удовоствие да съм на една лодка с вас....макар че с повечето сме зедно и на други лодки.... Та предпочетох моето да си го взема засега.... Успех и занапред!!!
                                Честита Коледа и успех. Ние още ще се "мъчим".

                                Коментар

                                Working...
                                X