IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Грую, има забавяне в темпа, но си е повече от приличен
    2018H1 1,841
    2019H1 6,764
    2020H1 14,243
    2021H1 26,156
    Мен ме хваща яд, че дават различни метрики от предния път като дадоха предварителни резултати. Тогава имаше физ обем, сега в лева и няма добра съпоставимост.
    Иначе американския пазар ме радва как от ниска база, ама показва растеж от близо 150%.
    мерси, аз друго исках - Кю2 по години, ако може, съпоставено с Кю1, за да видим има ли сезонност, но и това си е труд, така че благодаря. Ма ако се постараеш и за това, което поисках (безплатно) - цена няма да имаш
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Брей каква беше тази мъртва зона от 10,12 до 16,46 за да се купуват акциите на компанията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Това си е от моя ексел, твоята версия може и друго да показва
        Моя ексел чака дивидент на първо време ... Надявам се да не се бавят
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Няма никаква сезонност. Ненужни смарт боклуци (защото по същество доста от електрониката се е технологичен боклук ненужен на човека) се купуват винаги и най-често после никой не повтаря отново. Създава се измамно впечатление за т.н растежност. Давал съм го за пример и аз си купих смарт гривна носих я седмица и вече не знам къде е. Не ми трябва защото е ненужен смарт боклук. Пак ще питам, някой с изкараните от Ники пари, отдели ли 20 долара за смарт крушка поне? Дайте пример, като е толкова перспективна компания с "иновативни" продукти, купете си вие такива гаджи. ако го направите ще видите колко слаб и неперспективен е тоя бизнес. Сравнения с Тесли, фейсбуци са абсурдни.
          Аз пък си купих ебати бруталния LG OLED и гледам европейското на него. След едногодишно рефрешване на 10 сайта успях да взема и на детето Playstation 5 от Plesio. Ти имаш гривна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Всичките тия цифри и числа екселски ли са или реални?
            Това си е от моя ексел, твоята версия може и друго да показва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Грую, има забавяне в темпа, но си е повече от приличен
              2018H1 1,841
              2019H1 6,764
              2020H1 14,243
              2021H1 26,156
              Мен ме хваща яд, че дават различни метрики от предния път като дадоха предварителни резултати. Тогава имаше физ обем, сега в лева и няма добра съпоставимост.
              Иначе американския пазар ме радва как от ниска база, ама показва растеж от близо 150%.
              Всичките тия цифри и числа екселски ли са или реални?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Грую, има забавяне в темпа, но си е повече от приличен
                2018H1 1,841
                2019H1 6,764
                2020H1 14,243
                2021H1 26,156
                Мен ме хваща яд, че дават различни метрики от предния път като дадоха предварителни резултати. Тогава имаше физ обем, сега в лева и няма добра съпоставимост.
                Иначе американския пазар ме радва как от ниска база, ама показва растеж от близо 150%.

                Коментар


                • Харко и Груйката ще се пукнат от яд.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Буахаха, това беше много добро. Интересно дали и инвеститорите тук ще се окажат прекалено аналогови за това мега смарт, хипер, ултра, супер, дупер като чиста акцийка папирче
                    Винаги някой се оказва аналогов. Ако нямаше аналогови цифровите как щяха да знаят,че са цифрови? Едни ще спечелят, едни ще загубят, други ще пропуснат едното или другото или и двете..... Така е навсякъде.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Това е така, защото гривната ти е смарт а ти не си.
                      Буахаха, това беше много добро. Интересно дали и инвеститорите тук ще се окажат прекалено аналогови за това мега смарт, хипер, ултра, супер, дупер като чиста акцийка папирче
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                        .... и аз си купих смарт гривна носих я седмица и вече не знам къде е. ...
                        Това е така, защото гривната ти е смарт а ти не си.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Тцъ, стоя си с 15-ката и чакам да стана мЕлионер след сплит на сплита и Франкфурта на Ню Йорка, мила моя майно льо

                          П.С. Ще ми е интресно мнението на БСЕ Трейдъра за сезонността - миналата година не видях да има сезонност на Кю2 спрямо Кю1, а уб имаше и грип с локдауни, преди това пък не са били компания за продукти, а за услуги. Например за 2019 имат продажби за първо полугодие от 24 милки (основно от услуги), сега вече почти нямат услуги, а само от услуги имат 26 милки, което, макр да сравняваме круши с ябълки, си е мега мижав ръст на общите приходи за 2 години.

                          П.П.С. А басът най-вероятно ще го спечеля, особено ако и Кю3 е като първите две - ще трябва в края на годината да направят 30 милиона продажби на устройства, което ми се струва невероятно, но знае ли човек. Абе, къде е 4Д?
                          Няма никаква сезонност. Ненужни смарт боклуци (защото по същество доста от електрониката се е технологичен боклук ненужен на човека) се купуват винаги и най-често после никой не повтаря отново. Създава се измамно впечатление за т.н растежност. Давал съм го за пример и аз си купих смарт гривна носих я седмица и вече не знам къде е. Не ми трябва защото е ненужен смарт боклук. Пак ще питам, някой с изкараните от Ники пари, отдели ли 20 долара за смарт крушка поне? Дайте пример, като е толкова перспективна компания с "иновативни" продукти, купете си вие такива гаджи. ако го направите ще видите колко слаб и неперспективен е тоя бизнес. Сравнения с Тесли, фейсбуци са абсурдни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение

                            Нека изчакаме да видим - продажбите в САЩ тепърва тръгват, заради недостига на чипове се забави ПРО серията. Лично аз бях приятно изненадан, че няма да бъде само 4 ПРО, а на практика почти цялата гама от релета ще имат ПРО вариант - а те са на по-високи цени и се очакват с нетърпение от професионалните им клиенти. Освен това чак към края на годината ще се види и резултата от дейността на азиатското дружество, продажбите на MyKi се възстановяват след пандемията, ще пускат и нови медицински устройства...
                            Така е, нека изчакаме и ще видим - интересното е друго - винаги досега, като имаше такива новини, прахосмукачаката на лодката Кор Кароли се включваше и изчистваше дясната половина от екрана, а сега нъцки. То и при Атера така нъцки напоследък, та интересното е дали прахосмукачката на яхтата е развалена вече, щото ако се чака на метлите на дребосъка, току виж натрупало преспи през лятото вдясно и станало лавина. Гледаме мача де, то нали е и Европейско
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                              А на неохима как го виждаш третото тримесечие? Питам за една госпожа, която е близо до Арена Арменец, от другата страна, успоредна на Тинтява.
                              Вижда го с 300 надолу по пързалката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Може ли аз, щото съм хейтър - приходите от продажба на продукция през Кю2 2021 са с 1,5 милиона по-ниски от тези в Кю1 2021 или към 10% надолу. Не съм убеден, че има сезонност в бизнеса и, ако съм прав, че е така, то може би пикът е достигнат и оттук следва платото и после пързалката. Това за продажбите, за акцията е ясно от много време, че си е чиста и професор Каро много би се гордял с нея. Все пак едно тримесечие година не прави, така че да видим и годишните резултати как ще са.
                                Не е препоръкЪ и дъра-бъра
                                Нека изчакаме да видим - продажбите в САЩ тепърва тръгват, заради недостига на чипове се забави ПРО серията. Лично аз бях приятно изненадан, че няма да бъде само 4 ПРО, а на практика почти цялата гама от релета ще имат ПРО вариант - а те са на по-високи цени и се очакват с нетърпение от професионалните им клиенти. Освен това чак към края на годината ще се види и резултата от дейността на азиатското дружество, продажбите на MyKi се възстановяват след пандемията, ще пускат и нови медицински устройства...

                                Коментар

                                Working...
                                X