IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение
    Корекцията изглежда свърши тук.
    Петрунка е обещала още много надолу, докато гръмнат репата на Батьовото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Кво да натискам ве Шаро ? Аз всеки ден си пиша едни и същи работи

      Ето и днес същото.456-та поредна графика и едно и също.Балонерко принтира типичен връх.Като по учебник ! И то на МЕСЕЧНА графика !!!
      Това го пиша за оня аматъор Батя ,че той ги бърка дневните отскочета с месечния тренд и обратното.Общо взето пълна каша му е в главата.А и бат Пеше и той ще разбере сега, защо миналата месечна свещ е бесилката ,а не по предишната
      Ама аз като говоря,не приказвам .
      Иначе 21 му е месечна и дневна подкрепа,трябва да му издържат коленете иначе може и да има болка....


      https://tvc-invdn-com.investing.com/...6cdb1fc7d5.png






      Падна под 21. Държиш ли на обещанието си за по-голям спад? Офертите ми са по-надолу.

      Коментар


      • Корекцията изглежда свърши тук.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Натискай Петрунке. Уж обещаваш, а накрая пак лъжи.
          Кво да натискам ве Шаро ? Аз всеки ден си пиша едни и същи работи

          Ето и днес същото.456-та поредна графика и едно и също.Балонерко принтира типичен връх.Като по учебник ! И то на МЕСЕЧНА графика !!!
          Това го пиша за оня аматъор Батя ,че той ги бърка дневните отскочета с месечния тренд и обратното.Общо взето пълна каша му е в главата.А и бат Пеше и той ще разбере сега, защо миналата месечна свещ е бесилката ,а не по предишната
          Ама аз като говоря,не приказвам .
          Иначе 21 му е месечна и дневна подкрепа,трябва да му издържат коленете иначе може и да има болка....


          https://tvc-invdn-com.investing.com/...6cdb1fc7d5.png







          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


            Защо е този ужасяваш дъмп днес ? Ами заради контра индикатора хахах
            С очакването ще си останете
            Натискай Петрунке. Уж обещаваш, а накрая пак лъжи. Чакам в ниското, а накрая пак ще се докажеш, като индикатор за покачване.
            Тъкмо съм осигурил яко кеш и чакам прогнозата ти да се сбъдне.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Посоката е яко нагоре!
              Очаквам трицифрена стойност на артията.
              Горките мечета. Голямо тегло ги чака тук.

              Защо е този ужасяваш дъмп днес ? Ами заради контра индикатора хахах
              С очакването ще си останете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Голям камък хвърли,голяма дума не казвай !
                Давай Петрунке, искам те активна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Т.е. шанса за драма и "загуба на всичко спечелено" не е особено голям
                  Голям камък хвърли,голяма дума не казвай !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                    Нямам идея за кой флагман друг говориш, но тезата ти за Алтерко е с много фундамент, като се вземе предвид колко наивни хора са преекспонирани на репа! Когато това чудо дропне, и не ако, а когато, ескалацията по склона надолу ще е бърза и стръмна, но рискът не е само за наивниците, но и за репозаемателите.....в наше село му викаме snowball effect
                    Ми хайде действай бе, мадам, стига само си говорила, че съм заложил некоя и друга стинка в ниското!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Интересна теза за репата ! Дай информация колко и на каква стойност са репата ?
                      Е как да ти даде инфо, той такова няма! Просто си въобразява най-лошия вариант, при който ще бъде най-щастлив. Иска тези дето направиха по 300-400% минарлата година, сега да загубят всичко

                      Иначе реалността е доста по-различна. Как е при мен: Мин. година започнах със 127% репа, в момента са 22% спрямо СК. Т.е. шанса за драма и "загуба на всичко спечелено" не е особено голям

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                        Нямам идея за кой флагман друг говориш, но тезата ти за Алтерко е с много фундамент, като се вземе предвид колко наивни хора са преекспонирани на репа! Когато това чудо дропне, и не ако, а когато, ескалацията по склона надолу ще е бърза и стръмна, но рискът не е само за наивниците, но и за репозаемателите.....в наше село му викаме snowball effect
                        Интересна теза за репата ! Дай информация колко и на каква стойност са репата ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Ахахаха, а помниш ли какво се случи със стария флагман - беше чукнал по 18 кинта и си викахме, че такава уникална компания на тази сума е подценена, може поне дабъл да е. А сега е пени сток. И зад този пени сток има активи, а тук какво има - обещания за наивници. Тъй като рано или късно пак ще има дълбока корекция, такива акции, ако дотогава не са отнесли съвсем плувката като дънни риби, губят най-много, точно щото са въздух под налягане!
                          Нямам идея за кой флагман друг говориш, но тезата ти за Алтерко е с много фундамент, като се вземе предвид колко наивни хора са преекспонирани на репа! Когато това чудо дропне, и не ако, а когато, ескалацията по склона надолу ще е бърза и стръмна, но рискът не е само за наивниците, но и за репозаемателите.....в наше село му викаме snowball effect
                          IM d best

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                            БФБ обяви Алтерко АД за емитент с най-значим принос за развитието на капиталовия пазар през 2021г.
                            Хубаво е, че и на родната борса има GameStop! Все пак е по-добре дечурлигата да си хвърлят парите в това, вместо в дрога пред училището
                            IM d best

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                              БФБ обяви Алтерко АД за емитент с най-значим принос за развитието на капиталовия пазар през 2021г.
                              Еднорогът!

                              Коментар


                              • В рамките само на година се налага да купувам трето Муки Джуниър на сина ми, защото първите 2 ги счупи докато играеше. Вече за трети път давам по 200 кинта за муки и ми се свива сърцето. Единствената ми утеха че отиват в Алтерко, където съм акционер.

                                Коментар

                                Working...
                                X