IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тапи....Тапи all over the place....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Където плюе дървеният философ Груйката, там ръстът е гарантиран.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Оф, бях убеден, че ще напишеш подобно нещо. Кво, трябва да ти кажа, че съм купил доджкойни за 100 лева и съм размазал твоята доходност от Халтурко ли - ма научете се да не бъдете чак толкова елементарни в сметките си. Можеш да избереш и период от 8 дни, 7 часа или 6 минути - споед както ти отърва.

        Здравко, аз не пиша за Халтурко, а за предполагаема компания, всички знаем, че Халтурко е топ и са най-честните частници, в това две мнения няма. Ще избягвам да си комуникирам с теб по темите, в които имаш акции - твърде добро мнение съм имал за теб досега, за да си го развалям. Бъди здрав и успешен
        Хм, предполагаема пък си мяташ твърденията тук ! Отиваш все в някакви крайности, кой е казвал, че компанията е топ и че мажоритарите са най ! Редно е човек да гледа реално на нещата ! Когато една компания работи добре и вади добри резултати е редно да се каже и похвали, а когато е зле мениджмънта и резултатите са лоши пак е редно да се каже и критикува ! За съжаление голяма част от компаниите на борсата са от вторите, с лошия мениджмънт и мажоритари ! А това кой къде има или няма акции не е от значение, човек трябва да гледа реално на нещата ! Там където имам акции няма да чакам ти да пишеш за да критикувам ако има основание за това ! Хайде със здраве и ти !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
          Груец, ся гербав трол ли ме имаш?
          Като писах навремето - не ме послуша
          Факт е, че сега потенциалният ръст е изконсумиран. Може би след време, ако тръгне в правилната посока, която съм му предвидил, ще оправдае някакво допълване.
          Ти пък де се вреш между шамарите Кога съм казал нещо лошо за теб? Успех и нагоре, знаеш, че уважавам мненията ти
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            А Алтерко, Алтерко как е? Не че очаквам да си плюеш най-печелившата акция, ама все пак да попитам...
            Оф, бях убеден, че ще напишеш подобно нещо. Кво, трябва да ти кажа, че съм купил доджкойни за 100 лева и съм размазал твоята доходност от Халтурко ли - ма научете се да не бъдете чак толкова елементарни в сметките си. Можеш да избереш и период от 8 дни, 7 часа или 6 минути - споед както ти отърва.

            Здравко, аз не пиша за Халтурко, а за предполагаема компания, всички знаем, че Халтурко е топ и са най-честните частници, в това две мнения няма. Ще избягвам да си комуникирам с теб по темите, в които имаш акции - твърде добро мнение съм имал за теб досега, за да си го развалям. Бъди здрав и успешен
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Груец, ся гербав трол ли ме имаш?
              Като писах навремето - не ме послуша
              Факт е, че сега потенциалният ръст е изконсумиран. Може би след време, ако тръгне в правилната посока, която съм му предвидил, ще оправдае някакво допълване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Ти сигурен ли си в това подчертаното, защото ако не е вярно ми се струва чиста манипулация ! Казваш, че стоката, оборота и печалбата не са им реални ли ? Извинявай ама почна съвсем глупости да пишеш !
                Не го разбирате Груев и това си е. Бедата му е, че смята света в който живее за реален. Аз вероятно проявявам повече толерантност, поради факта, че проблема е в моята сфера на компетентност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Ама не разбирам - толкова ли ви сърби дупето, че все искате да ви почесвам с молива отзад? Значи, всичкото гербав трол се изреди да пише срещу мен, но нищо, скоро ще свърши и вашето царство, а като бърстне тук, и останалите (дето са ми сред уважаваните никове, макар напоследък леко да си ревизирам мнението, защото явно никой не може да надскочи произхода си /аз - също/) ще разберете, че съм бил максимално добронамерен. Или кво си мислите, че е мнгоо сложно това, което стана ли - правим ИПО, с парите от него помпим акцията и плащаме на инфлуенсъри да се снимат до празни кашони и опаковки (баси откритието, това го правят за добър ден на Запад), събираме една кохорта яхтсмени във форума на хранилка и не позволяваме на цената да пада известно време, за да убедим и скептиците. И то колко му трябва на изтерзания бфбеец, за да си мисли, че "този път е различно"....

                  Ендъре, не си притеснявай, басът за уискито си седи (с другия ти профил) - затова и имам хубаво мнение за теб, защото се оказа единствен с топки сред лаладжиите. А за протокола - най-печелившата ми позиция за последните 2 месеца с KHC (крафт хайнц) - 10% отгоре, Спиди с 8% и RBI със 7%. Неохим нямах преди 2 месеца, а Дисни са си горе-долу на цената
                  Ти сигурен ли си в това подчертаното, защото ако не е вярно ми се струва чиста манипулация ! Казваш, че стоката, оборота и печалбата не са им реални ли ? Извинявай ама почна съвсем глупости да пишеш !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    А за протокола - най-печелившата ми позиция за последните 2 месеца с KHC (крафт хайнц) - 10% отгоре, Спиди с 8% и RBI със 7%. Неохим нямах преди 2 месеца, а Дисни са си горе-долу на цената
                    А Алтерко, Алтерко как е? Не че очаквам да си плюеш най-печелившата акция, ама все пак да попитам...
                    Last edited by Ender; 12.05.2021, 12:55.

                    Коментар


                    • Ама не разбирам - толкова ли ви сърби дупето, че все искате да ви почесвам с молива отзад? Значи, всичкото гербав трол се изреди да пише срещу мен, но нищо, скоро ще свърши и вашето царство, а като бърстне тук, и останалите (дето са ми сред уважаваните никове, макар напоследък леко да си ревизирам мнението, защото явно никой не може да надскочи произхода си /аз - също/) ще разберете, че съм бил максимално добронамерен. Или кво си мислите, че е мнгоо сложно това, което стана ли - правим ИПО, с парите от него помпим акцията и плащаме на инфлуенсъри да се снимат до празни кашони и опаковки (баси откритието, това го правят за добър ден на Запад), събираме една кохорта яхтсмени във форума на хранилка и не позволяваме на цената да пада известно време, за да убедим и скептиците. И то колко му трябва на изтерзания бфбеец, за да си мисли, че "този път е различно"....

                      Ендъре, не си притеснявай, басът за уискито си седи (с другия ти профил) - затова и имам хубаво мнение за теб, защото се оказа единствен с топки сред лаладжиите. А за протокола - най-печелившата ми позиция за последните 2 месеца с KHC (крафт хайнц) - 10% отгоре, Спиди с 8% и RBI със 7%. Неохим нямах преди 2 месеца, а Дисни са си горе-долу на цената
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Е и аз не те разбирам, намеси се в коментара ми за Хари, който не търгува и няма акции, но иначе активно пише тук и дава съвети и мнения ! А и ме критикуваш за сделки, които към момента са ми на печалба ! И това също не разбрах защо ? Аз също винаги сам бил добронамерен в писането си тук, но пък и не виждам нищо лошо в закачките и шегите ! Успех и на теб ! Поздрави от Кор Кароли
                        Кво има да му разбираш поставил си е за цел като друсан гамен да дразни и съсипва темата.
                        Адвокатска халтура на седмо ниво.
                        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                        Коментар


                        • Груев, само от любопитство... Коя ти е най-печелившата акция през последните 2 месеца?

                          Коментар


                          • Еее, щом и Груйката започна да приглася на Харко, всичко е шест.
                            Бруталното рали тепърва предстои.
                            Днес между другото си взех още няколко десетки броя. Ей, така, да има.
                            Last edited by Три без коз; 11.05.2021, 15:05.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Не те разбирам, но ти си знаеш - бъди здрав и успешен, последното нещо, което искам, е да се заяждам с теб. Успех с инвестициите
                              Е и аз не те разбирам, намеси се в коментара ми за Хари, който не търгува и няма акции, но иначе активно пише тук и дава съвети и мнения ! А и ме критикуваш за сделки, които към момента са ми на печалба ! И това също не разбрах защо ? Аз също винаги сам бил добронамерен в писането си тук, но пък и не виждам нищо лошо в закачките и шегите ! Успех и на теб ! Поздрави от Кор Кароли

                              Коментар


                              • Не те разбирам, но ти си знаеш - бъди здрав и успешен, последното нещо, което искам, е да се заяждам с теб. Успех с инвестициите
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X