IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Таргета е качен на 17 лв. Отново са консервативни ми се струва, но няма лошо.. приятно е когато корекциите са за все по нагоре..
    +1

    Коментар


    • Секви видове корекции се отлагат.
      И те така е.
      Last edited by Три без коз; 17.05.2021, 11:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Таргета е качен на 17 лв. Отново са консервативни ми се струва, но няма лошо.. приятно е когато корекциите са за все по нагоре..

        Коментар


        • https://research.wood.cz/opendirect/...extension=.pdf

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

            За мен лично това са нереалистично смели очаквания. При 90% ръст на приходите, които обявиха че очакват - 240% ръст на печалбата аз не го виждам. Роботикс според последния им пубикуван отчет в ТР (за 2019г) работят с 25% нетен маржин, отделно азиатският бизнес е много далеко от тези нива на рентбилност (ако изобщо работят на печалба). Аз ако задържат 30% ЕБИТДА марж съм си доволен.
            Смели но не и невъзможни
            Като за мечка-стръвница, тука съм бик-стръвник
            Е може да не са 5, но поне 4ка мисля, че ще видим
            Годишната печалба за 2021 я очаквам по-голяма от тази на плондера МЦХ
            Осезаемо по-голяма - да кажем за още по-точна прогноза. На база ръста в приходите към последните оповестени данни, както и база създаване и производство на нови устройства. Тавана е небето

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
              Как мислите, ще направят ли 5мил консолидирана печалба още за първо тримесечие ?
              За мен лично това са нереалистично смели очаквания. При 90% ръст на приходите, които обявиха че очакват - 240% ръст на печалбата аз не го виждам. Роботикс според последния им пубикуван отчет в ТР (за 2019г) работят с 25% нетен маржин, отделно азиатският бизнес е много далеко от тези нива на рентбилност (ако изобщо работят на печалба). Аз ако задържат 30% ЕБИТДА марж съм си доволен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                Как мислите, ще направят ли 5мил консолидирана печалба още за първо тримесечие ?
                Някъде там трябва да е, по-важното е, че Димитър Димитров каза, че риска де не изпълнят прогнозата за 80 млн. продажби тази година е никакъв, миналата година с 40 млн. направиха около 10 млн печалба, със 80 млн. тази, печалбата трябва да е доста над 20 млн, може би около 30 млн.... Фиксираните разходи не растат толкова бързи като продажбите....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                  Как мислите, ще направят ли 5мил консолидирана печалба още за първо тримесечие ?
                  не!

                  Коментар


                  • Как мислите, ще направят ли 5мил консолидирана печалба още за първо тримесечие ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      казах го на шега, с цел да подчертая увеличаващите се акционери - до колкото знам покриват всички изисквания , но много притихнаха - не съм свикнал на такава тишина от октомври насам.
                      Парите обичат тишината !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                        Мисля, че за листване във Франкфурт нямаха подобни ограничения или и да имаше беше нещо много минимално от рода на 100 акционера. Казвам го малко наизуст де.
                        казах го на шега, с цел да подчертая увеличаващите се акционери - до колкото знам покриват всички изисквания , но много притихнаха - не съм свикнал на такава тишина от октомври насам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          А и Груйката си продаде 15 - те артии тука, което е много добре.
                          Бях се притеснил да не купи още, но сега си отдъхнах.
                          Груйката е жик так, като осредни загубата в неохим, така че плювните тук от негова страна ще продължат . Радвай се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            С тези разклащания и промени в цената, акционерите станаха 932 Колко трябват за Франкфурт, някой не намира ли новини от там? Много утихната нещата тук втори месец вече.
                            Мисля, че за листване във Франкфурт нямаха подобни ограничения или и да имаше беше нещо много минимално от рода на 100 акционера. Казвам го малко наизуст де.

                            Коментар


                            • С тези разклащания и промени в цената, акционерите станаха 932 Колко трябват за Франкфурт, някой не намира ли новини от там? Много утихната нещата тук втори месец вече.

                              Коментар


                              • А и Груйката си продаде 15 - те артии тука, което е много добре.
                                Бях се притеснил да не купи още, но сега си отдъхнах.

                                Коментар

                                Working...
                                X