IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

    Тонка, сън не те хваща, посред нощите ни информираш ! Аз предпочитам да си го чета все още хартиен, навик от студентските години.
    Часовника им е объркан на тези пак - беше си около 06.00 възрастните ставаме рано

    Коментар


    • Тонка, сън не те хваща, посред нощите ни информираш ! Аз предпочитам да си го чета все още хартиен, навик от студентските години.

      Коментар


      • Мирче Атанасовски – главен търговски директор на компанията

        Коментар


        • Димитър Димитров, изп. директор на "Алтерко", в „Бизнес старт”, 30.03.2023

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Да поясня, че.тук има много колеги които са чувствителни. Аз зададох писмен въпрос, на уебинара се включи да пита друг инвеститор.
            ахаа, добре! значи ще оставим слагането на лице зад профила, за някое друго ОСА

            Коментар


            • Мерси,

              Вчера видях линка, ама като видях, че е нещо на немски, дори не го отворих. Очевидно ще трябва да ползвам функционалността на Гугъл...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                Попитах Ви, за да знам кой е реалния човек зад профила. Разпознах гласа Ви от въпросите, които задавахте и на последното ОСА.
                Да поясня, че.тук има много колеги които са чувствителни. Аз зададох писмен въпрос, на уебинара се включи да пита друг инвеститор.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                  Колега, мога ли да помоля за линк към това интервю, ако имате такъв? Благодаря Ви предварително!
                  Die Allterco JSCo ist ein Anbieter von IoT- und Smart-Home-Lösungen und trotz des Listings im Prime Standard der Deutschen Börse AG bisher nur wenigen Anlegern geläufig. Die vor kurzem veröffentlichten Zahlen für das Geschäftsjahr 2022 lesen sich indes sehr gut: Der Konzernumsatz kletterte kräftig von 30,6 auf 48,1 Mio. Euro, der Nettogewinn erhöhte sich um […]

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Неслучайно Кирш във вчерашното си интервю говори, че 80% от продажбите им вече са B2B
                    Колега, мога ли да помоля за линк към това интервю, ако имате такъв? Благодаря Ви предварително!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      Аз се опитах да попитам...
                      Попитах Ви, за да знам кой е реалния човек зад профила. Разпознах гласа Ви от въпросите, които задавахте и на последното ОСА.

                      Що се отнася до цената на тока и някой конкретен продукт, не мисля, че трябва да влизаме в такива детайли. Цената на енергията е достатъчно висока, че да има необходимост да трябва да се оптимизира потреблението и. Според мен посоката на развитието и ръстовете, които генерира компанията се дължат на това, което колегата Батя казва, а именно да се правят цялостни решения. Ако в началото беше, някой да си вземе някое контактче, някое реленце и т.н., то сега отиваме на това в новостроящите се помещения всички точки да се изграждат с такива компоненти. Волфаганг Кирш го каза, че са започнали да обучават ел. специалисти. Да някои обясняваха, че разходите в последната година се увеличават и са прави, ама тези разходи, като започнат да монтират по десетки бройки ежедневно... Ей сега в сградата на колегата на 120 апаратамента дали ще сложат по 1-2 устройства или по над 10 бройки. Другата половина ще са скръндзи и няма да си сложат.

                      Относно цената на акцията и двете компании дават тези си прогнози за догодина. Кирш не съм го чувал да е говорил за цените на акциите. Него съм го чувал да говори за търговски структури, обороти, печалби, маржове и т.н. Докато компанията си залага такива ръстове и ги изпълнява, е ясно -> цената ще расте! Пък дали ще е 34лв или 38лв дали ще е тази година или догодина, важно е да сме живи и здрави, за да си казваме след година ... аз казах ли Ви

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        А със сградата ма КБС кво стана - нали и там уж слагаха нещо и чакахме яките продажби. Или нищо? Ма пък важно е да се похвалят. Предложението за бас е валидно и към теб - Кирш какво е казал по въпроса, кога чакаме 34 лева? Или вече не ги чакаме, щото предпочитаме ретроспекция, както казваше оня, дето късаше от залъка си на въпросите, които му задаваха - ама пък Балонерко качи 10 пъти. То и Мирча Кришан едно време си лафеше за краставицата
                        П.С. Очаквам, като падне пак под 20, да има поне 2-3, дето ще си кажат, че вече са продали и чакат надолу в ниското, докато сега венцеславят и търсят шарани - не е като да не сме го играли вече толкова пъти

                        Какви басове търсиш,- не се ли срамуваш от старите доброволно приети "клиринг" задължения, само преди шест месеца?
                        При това на отдавна прегазени от пазара нива? Къде си ти банков-оценителю или публичен дразнител

                        Коментар


                        • А със сградата ма КБС кво стана - нали и там уж слагаха нещо и чакахме яките продажби. Или нищо? Ма пък важно е да се похвалят. Предложението за бас е валидно и към теб - Кирш какво е казал по въпроса, кога чакаме 34 лева? Или вече не ги чакаме, щото предпочитаме ретроспекция, както казваше оня, дето късаше от залъка си на въпросите, които му задаваха - ама пък Балонерко качи 10 пъти. То и Мирча Кришан едно време си лафеше за краставицата
                          П.С. Очаквам, като падне пак под 20, да има поне 2-3, дето ще си кажат, че вече са продали и чакат надолу в ниското, докато сега венцеславят и търсят шарани - не е като да не сме го играли вече толкова пъти
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Малко инфо от реалността. Преди 2 месеца си купих апартамент в новострояща се луксозна сграда близо до центъра на Бургас, с над 240 апартамента. Вчера получих мейл от строителя с предложение негови изпълнители да ми направят довършителните работи по апартамента, включително вграждане на системи за умен дом от марка... Shelly
                            Неслучайно Кирш във вчерашното си интервю говори, че 80% от продажбите им вече са B2B
                            Last edited by Yori; 29.03.2023, 11:53.

                            Коментар


                            • Малко инфо от реалността. Преди 2 месеца си купих апартамент в новострояща се луксозна сграда близо до центъра на Бургас, с над 240 апартамента. Вчера получих мейл от строителя с предложение негови изпълнители да ми направят довършителните работи по апартамента, включително вграждане на системи за умен дом от марка... Shelly

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                                А кое твое очакване е станало реалност? Аз нямам спомен ти да си чакал нещо и то да е станало.
                                Доколкото си спомням Тони записа акции в Алтерко при увеличението 2020-та., т.е. придобил е акциите на цена 3,65 /вкл. цената на правата/. Как ти се струва.. дали му са се реализирали тогава очакванията за инвестицията или са били надхвърлени многократно!?

                                А ти заядливко, имаш ли подобна инвестиция последните години.. с над 500% доходност!?
                                Споко, въпроса ми е риторичен

                                Коментар

                                Working...
                                X