IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес си поръчах два бр. оксиметри през сина ми, да видим кога ще ги получим, а и качественна ли е стоката
    спонсориране и далавера да става!

    Коментар


    • На 2ра страница - недопустимо!
      Дивидент получен, сега нека видим ключовия м.Ноември... хората като се позаседят у дома и се огледат - тутакси решат да модернизират дома си. Дано и 2020 е така!

      п.п. гледам, че някой си пазарува без да чака черния петък
      Last edited by tony1975; 10.11.2020, 17:50.

      Коментар


      • Йей. 70 кинта дивидент.

        Коментар


        • "Няколко компании имат много ниска доходност, а в случая с технологичната "Алтерко" дивидентът е по-скоро реверанс към инвеститорите. Фокусът на компанията е насочен към развитието й и тя ще разчита на растежа, а не на високата доходност; 34% поскъпване от началото на годината е силен аргумент в тази посока."

          Акциите на компаниите, които разпределят печалбите си на българската борса, продължават да привличат интерес

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

            Склонен съм да се обазаложа, че основна част от възнаграждението е за "консултантско възнаграждения във връзка с предлагането" на човека, който изтъргува вътрешната информация.
            Мамин сладък хитрец (анализатор) най учтиво щете замоля да спреш с лъжите си...всички разбрахме че не си успял да купиш...не съм те видял да си на събранието нито в залата на онлайн събитието...дребни души винаги ще има но видимо прекали със злобата си ....предлагам ти да си купиш и да спреш да мрънкаш... едно истинско нещо да кма на този пазар и ти да го подминеш...мишоците са мишоци цял живо...а смелите с големи пари сме записали... следващият път просто бъди по бърз по смел по умен и стига рева и спа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

              Размера на комисионните възнаграждения и други разходи по Предлагането: общите разходи на Дружеството във връзка с Предлагането са в размер на 423 852 лева. ALLTERCO JSCo. 103 Cherni Vrah Blvd. 1407 Sofia, Bulgaria tel: +359 2 957 1247 www.allterco.com Изх. № A-02-07-48 / 04.11.2020 Посочената сума включва разходи за възнаграждение нa упълномощения инвестиционен посредник – ИП „Карол“ АД, правно консултиране, консултантско възнаграждения във връзка с предлагането, преводачески услуги, други административни такси и разноски, включително разходи по регистрация на увеличението на капитала на Дружеството, предмет на Предлагането, в Търговския регистър и регистъра на юридическите лица с нестопанска цел към Агенция по вписванията, в „Централен депозитар“ АД, както и за допускане на акциите от капитала на Дружеството до търговия на „Българска фондова борса“ АД.
              Склонен съм да се обазаложа, че основна част от възнаграждението е за "консултантско възнаграждения във връзка с предлагането" на човека, който изтъргува вътрешната информация.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                и то при положение че свързани акционери изкупиха почти всичко.
                Това инфо откъде? Знаеш кои са записали акции ли?

                Коментар


                • Половин милион е доста скъпо и то при положение че свързани акционери изкупиха почти всичко.
                  не съм чел подробно в проспекта, но ако в тази сума са включени стари задължения, то тогава съобщението е подвеждащо, тъй като визира таксите по увеличението на капитала.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                    Да бе, и аз имам. Просто се чудех нормално ли е толкова за комисионни?

                    В сумата са включени и старите задължения,- а всичко това е описано в проспекта,-това имах предвид за "чукча"!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      hamoraphis, нека да се съсредоточим на важните неща. IPO беше на 1,46 а днес е 5,20 и перспективите са по-блестящи от всякога. Като добавим два дивидента и цената на правата на служебният аукцион картинката става още по-хубава. Аз също бих искал хората да ми работят без пари, но трябва да има за всички. Аз вярвам, че за акционерите тепърва ще има много и не виждам да смисъл да се фокусирам върху дреболии.
                      Да бе, и аз имам. Просто се чудех нормално ли е толкова за комисионни?

                      Коментар


                      • hamoraphis, нека да се съсредоточим на важните неща. IPO беше на 1,46 а днес е 5,20 и перспективите са по-блестящи от всякога. Като добавим два дивидента и цената на правата на служебният аукцион картинката става още по-хубава. Аз също бих искал хората да ми работят без пари, но трябва да има за всички. Аз вярвам, че за акционерите тепърва ще има много и не виждам да смисъл да се фокусирам върху дреболии.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                          Добре е да се върнеш малко назад и прочетеш по подробно целите и разпределението на увеличението на капитала.
                          То включва и стари неразплатени задълженияот преди листването на компанията на БФБ!-
                          hamorphis- чукча?
                          Размера на комисионните възнаграждения и други разходи по Предлагането: общите разходи на Дружеството във връзка с Предлагането са в размер на 423 852 лева. ALLTERCO JSCo. 103 Cherni Vrah Blvd. 1407 Sofia, Bulgaria tel: +359 2 957 1247 www.allterco.com Изх. № A-02-07-48 / 04.11.2020 Посочената сума включва разходи за възнаграждение нa упълномощения инвестиционен посредник – ИП „Карол“ АД, правно консултиране, консултантско възнаграждения във връзка с предлагането, преводачески услуги, други административни такси и разноски, включително разходи по регистрация на увеличението на капитала на Дружеството, предмет на Предлагането, в Търговския регистър и регистъра на юридическите лица с нестопанска цел към Агенция по вписванията, в „Централен депозитар“ АД, както и за допускане на акциите от капитала на Дружеството до търговия на „Българска фондова борса“ АД.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                            Половин милион комисионни? Това в реда на нещата ли е. Набирам 9 милиона и давам половин за комисионни?

                            Добре е да се върнеш малко назад и прочетеш по подробно целите и разпределението на увеличението на капитала.
                            То включва и стари неразплатени задълженияот преди листването на компанията на БФБ!-
                            hamorphis- чукча?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Че какво да му се коментира.. Няма изненади. Записването е успешно на 100%, парите са преведени, продължаваме напред
                              Половин милион комисионни? Това в реда на нещата ли е. Набирам 9 милиона и давам половин за комисионни?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Че какво да му се коментира.. Няма изненади. Записването е успешно на 100%, парите са преведени, продължаваме напред
                                Успешно друг път! Ако беше успешно, всички акции щяха да бъдат записани.

                                Между другото, математиката за една незаписана акция малко ми се губи. Ако на някой не му достигат X права, за да запише цял брой акции, на някой друг не би трябвало да му достигат Y права, за да запише и той цял брой акции, където X + Y = 5. Т.е. би трябвало незаписаните акции да са поне 2. За да са получи така, че да има една незаписана акция, тогава човекът е можел да я запише, но е избрал да не го прави.

                                Като се наспя ще прегледам математиката пак. Може и да бъркам нещо.

                                Коментар

                                Working...
                                X