IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На заседанието си на 08.07.2016 г. Комисията за финансов надзор (КФН) реши, че потвърждава проспект за първично публично предлагане на емисия акции, издадени от „Алтерко" АД
    Очакваме проспекта в най - скоро време.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Алтерко имат интересни намерения. Ще е интересно да видим проспекта, а после и проекта. Имайки предвид специфичната пазарна ниша, както и все още не добре развития пазар за подобни джаджи *в световен мащаб*, всичко много зависи от бъдещите прищевки на крайните клиенти.

      Много хора се засилват да инвестират в хай-тек IPO-та без да си дават сметка, че не всичко "тек" е много "хай". Нещо като с надуването на дотком балона в края на миналия век, ама по-младите тук дори не са го чували това историческо събитие.

      Шалом!
      BSE is dark and full of terrors...

      Коментар


      • Аз пък съм обнадежден и очаквам документите с нетърпение.
        Last edited by Iburg; 23.06.2016, 13:33.
        Оползотворяване на отпадъци

        Коментар


        • http://www.investor.bg/novini-i-anal...ipo-to-218346/
          Allterco ще коригира документите си за IPO-то

          КФН върна проспекта за първично публично предлагане на българската компания за телекомуникации за отстраняване на непълноти

          Коментар


          • това е кофти при технологиите - винаги някой китаец може да ти грабне хляба!

            Коментар


            • Прав си.И аз винаги внимавам с Елана.Дано Карол са по- коректни, сектора е интересен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Дали няма да е наово дърво представено от Еляна..Да видим проспекга
                тук Еляна ще заместена от Карол. Дано момчетата на Каролев предоставят адектватни и достоверни данни в проспекта за това ИПО.

                пс: почитател съм на ЕП и от годините наблюдение на Елян-ските анализи смятам, че за нищо не стават. пълна бутафория са тия.

                Коментар


                • Дали няма да е наово дърво представено от Еляна..Да видим проспекга

                  Коментар


                  • чух доста обещаващи думи за компанията и ИПО-то - ДАНО!
                    Ето и цяла статия за тях в Капитал!

                    Коментар


                    • Прегледах сайта. http://allterco.com/en/LOCATIONS Направи ми впечатление, че половината от посочените локации на офиси са без телефон и дори e-mail, като предполагам това са само пощенски кутии, адреси за престиж, а не реално работещ офис с персонал. Погледнах и с google street view адресите, това всеки може да направи и да прецени донякъде мащаба.

                      Продуктите са зарибяващи, пазара тепърва предстои да се развива и е далеч от зрялата си фаза, харесва ми сектора и низшата, в която се стремят да се развият.

                      Остава да видим отчети, проспект, какви средства ще търсят, за какво ще бъдат използвани, стратегията на мениджмънта и повече за екипа, който работи, детайлна информация за продуктите и услугите, които предлагат и какви са техните силни страни спрямо конкурентите.

                      "Смарт Органик" се бяха малко надценили и неглижирали IPO-то, НЕО-бутафорията извън всякаква класация, тук нека се получи, желая успех!


                      П.П.: Някой знае ли, има ли възможност чрез SEE-Link да участват в IPO в нас и от другите Балкански държави и респективно обратното?
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • това ще е интересно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bigmamascandal Разгледай мнение
                          Създателят на системата за контрол на дома She планира IPO на БФБ

                          Българската компания за телекомуникации Allterco е внесла проспекта в КФН в началото на седмицата.. Mного, много интересно...

                          http://www.investor.bg/telekomunikac...na-bfb-212327/
                          детския часовник е супер! ще взема на малката! не бях чувал за тях!

                          Коментар


                          • Шелли груп АД (A4L)

                            Създателят на системата за контрол на дома She планира IPO на БФБ

                            Българската компания за телекомуникации Allterco е внесла проспекта в КФН в началото на седмицата.. Mного, много интересно...

                            http://www.investor.bg/telekomunikac...na-bfb-212327/
                            Last edited by mpy_yordanov; 07.01.2021, 22:45.
                          Working...
                          X