IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Поменуваш ме - арно, ше си кажа мнението - няма папир (даже и електронен), в който да не са дали някой леФ за реклама, което е абсолютен връх. Няма по-добър маркетолог от продавач на астропрогнози - най-добрите са винаги самоуки и са се изучили на улицата. Например, последния път, като бях в Италия, едни екс наркоманчета направо с памук ме накараха да им дам 15 евро за "каузата" - е, свалих ги от 50 на 15 де, ама

    Та и тук така - евала, да си плати още 500 пр-чета и награди от списание Долночифлишки строител, както и да плати на още 500 адепта да пишат славославяния как това бил новият Епъл, баце, така само ще има още по-голям гърмеж, когато се случи - дано сте продали преди това на дойчовците, те са всеизвестни с тъпотата си. Щото как беше казал късащия от залъка си - ми то просто се случи - дано ви случва още достатъчно време
    Все видяхме съчинения, но такава трагедия като твоята, докато не я видях, не можех да повярвам, че има нормален форумец, който да я съчини, в икономически форум!
    Продължавай все така, докато си купиш екскурзия до Италия с 15те акцийки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

      Груец, май е много трудно и тежко поне веднъж да си сложиш ръка на сърцето и да кажеш съжалявам сгреших !
      Не е точно така, човекът ни поздрави за успехите и ни пожела още много за напред!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        Груец, май е много трудно и тежко поне веднъж да си сложиш ръка на сърцето и да кажеш съжалявам сгреших !
        Аз? Аз, дето съм толквоа самокритичен и никога не живея в розови облаци, препускайки върху еднорози и гушкайки се с Меган Фокс? Стига де. Ще отговоря с един от любимите ми цитати:

        Първоначално изпратено от Bullet Tooth Tony/Snatch movie

        Never underestimate the predictability of stupidity
        Да, тази грешка винаги я правя и си го признавам, като почна от патките, мина през биткойна, та до ден днешен
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Поменуваш ме - арно, ше си кажа мнението - няма папир (даже и електронен), в който да не са дали някой леФ за реклама, което е абсолютен връх. Няма по-добър маркетолог от продавач на астропрогнози - най-добрите са винаги самоуки и са се изучили на улицата. Например, последния път, като бях в Италия, едни екс наркоманчета направо с памук ме накараха да им дам 15 евро за "каузата" - е, свалих ги от 50 на 15 де, ама

          Та и тук така - евала, да си плати още 500 пр-чета и награди от списание Долночифлишки строител, както и да плати на още 500 адепта да пишат славославяния как това бил новият Епъл, баце, така само ще има още по-голям гърмеж, когато се случи - дано сте продали преди това на дойчовците, те са всеизвестни с тъпотата си. Щото как беше казал късащия от залъка си - ми то просто се случи - дано ви случва още достатъчно време
          Груец, май е много трудно и тежко поне веднъж да си сложиш ръка на сърцето и да кажеш съжалявам сгреших !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



            --"Ребрандировачи"
            Поменуваш ме - арно, ше си кажа мнението - няма папир (даже и електронен), в който да не са дали някой леФ за реклама, което е абсолютен връх. Няма по-добър маркетолог от продавач на астропрогнози - най-добрите са винаги самоуки и са се изучили на улицата. Например, последния път, като бях в Италия, едни екс наркоманчета направо с памук ме накараха да им дам 15 евро за "каузата" - е, свалих ги от 50 на 15 де, ама

            Та и тук така - евала, да си плати още 500 пр-чета и награди от списание Долночифлишки строител, както и да плати на още 500 адепта да пишат славославяния как това бил новият Епъл, баце, така само ще има още по-голям гърмеж, когато се случи - дано сте продали преди това на дойчовците, те са всеизвестни с тъпотата си. Щото как беше казал късащия от залъка си - ми то просто се случи - дано ви случва още достатъчно време
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
              Умното реле Shelly 1 Mini Gen3 на Shelly Group (Ticker: SLYG / ISIN: BG1100003166), компанията предлагаща IoT решения за умни сгради и домове с централа в София, се нареди сред победителите в конкурса CES Picks в категорията на специализираното издание “Residential Systems”. Наградите отчитат най-добрите умни продукти и решения, представени на CES за 2024 година - най-голямото изложение за потребителска електроника в света. Победителите бяха избрани от екип от доказани експерти в сферата на технологиите, лектори и редактори в специализирани медии. Критериите, по които бяха оценени най-добрите решения, включват колко разнообразни и всеобхватни са приложенията на продуктите, колко лесна е употребата и интеграцията им с други устройства, съотношение цена-качество, иновативност и отличителност на пазара.
              ========$""- Къде за тръгнали без Грую Груев, - класации да правят , че и награди да раздават???

              Проектирано да предлага удобство, умното реле Shelly 1 Mini Gen3 позволява на потребителите много възможности за автоматизация, сред които да превърнат всеки малък електрически уред в смарт устройство и да контролират осветлението си от всяка точка. Благодарение на компактния си размер – само 35% от размера на продуктите от серията Shelly Plus, то идеално пасва в тесни пространства, където традиционните релета са неприложими. Решението може да бъде поставено директно в кутията на уреда без нужда от допълнително външно окабеляване или модификации. Серията Mini Gen3 на Shelly е оборудвана с първия собствен чип на компанията. Той е значително по-мощен от предходната генерация и разполага с 8 MB памет, която удвоява ефективността и бързината на устройството.

              „Горди сме, че наградите на CES отличиха именно Shelly 1 Mini Gen3. Нашето умно реле крие в себе си същността и мисията на компанията ни – да създава универсални, лесни за употреба и достъпни за всеки потребител IoT продукти. Shelly 1 Mini Gen3 е оборудвано с първия собствен чип на Shelly, който предлага два пъти повече памет от предходното поколение решения и е с по-усъвършенстван процесор. Основната ни цел е да осигурим по-гладко и по-бързо функциониране на устройствата ни с разширените възможности на новата ни гама, и се радваме, че получаваме признание за това”, коментира Димитър Димитров, главен изпълнителен директор на Shelly Group AD.

              „Тази година участниците в CES бяха повече от всякога и наградите отразяват големия интерес на изложението. Конкуренцията между участниците в конкурса беше много силна, получихме рекордно количество кандидатури, а качеството им беше много високо. Победителите, които отличихме, трябва да бъдат изключително горди от постижението си – избраните решения показват истински иновации и впечатлиха журито ни.“, допълват организаторите на конкурса.


              --"Ребрандировачи"

              Коментар


              • Умното реле Shelly 1 Mini Gen3 на Shelly Group (Ticker: SLYG / ISIN: BG1100003166), компанията предлагаща IoT решения за умни сгради и домове с централа в София, се нареди сред победителите в конкурса CES Picks в категорията на специализираното издание “Residential Systems”. Наградите отчитат най-добрите умни продукти и решения, представени на CES за 2024 година - най-голямото изложение за потребителска електроника в света. Победителите бяха избрани от екип от доказани експерти в сферата на технологиите, лектори и редактори в специализирани медии. Критериите, по които бяха оценени най-добрите решения, включват колко разнообразни и всеобхватни са приложенията на продуктите, колко лесна е употребата и интеграцията им с други устройства, съотношение цена-качество, иновативност и отличителност на пазара.

                Проектирано да предлага удобство, умното реле Shelly 1 Mini Gen3 позволява на потребителите много възможности за автоматизация, сред които да превърнат всеки малък електрически уред в смарт устройство и да контролират осветлението си от всяка точка. Благодарение на компактния си размер – само 35% от размера на продуктите от серията Shelly Plus, то идеално пасва в тесни пространства, където традиционните релета са неприложими. Решението може да бъде поставено директно в кутията на уреда без нужда от допълнително външно окабеляване или модификации. Серията Mini Gen3 на Shelly е оборудвана с първия собствен чип на компанията. Той е значително по-мощен от предходната генерация и разполага с 8 MB памет, която удвоява ефективността и бързината на устройството.

                „Горди сме, че наградите на CES отличиха именно Shelly 1 Mini Gen3. Нашето умно реле крие в себе си същността и мисията на компанията ни – да създава универсални, лесни за употреба и достъпни за всеки потребител IoT продукти. Shelly 1 Mini Gen3 е оборудвано с първия собствен чип на Shelly, който предлага два пъти повече памет от предходното поколение решения и е с по-усъвършенстван процесор. Основната ни цел е да осигурим по-гладко и по-бързо функциониране на устройствата ни с разширените възможности на новата ни гама, и се радваме, че получаваме признание за това”, коментира Димитър Димитров, главен изпълнителен директор на Shelly Group AD.

                „Тази година участниците в CES бяха повече от всякога и наградите отразяват големия интерес на изложението. Конкуренцията между участниците в конкурса беше много силна, получихме рекордно количество кандидатури, а качеството им беше много високо. Победителите, които отличихме, трябва да бъдат изключително горди от постижението си – избраните решения показват истински иновации и впечатлиха журито ни.“, допълват организаторите на конкурса.

                Коментар


                • Не знам дали се вижда нещо, но това е сравнението на Шелли и Apple, което е публикувал един от професионалните инвеститори в X

                  Коментар


                  •  

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                      Буум шака лака
                      Шака зулу, мечка просната зад храсталака.
                      Бичи рога играят над върбалака

                      Коментар


                      • Буум шака лака

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ТодорЛ Разгледай мнение

                          Според мен скоро ще я коригират нагоре.
                          Още малко пишман спекуланти са нужни и работата ще стане тамън.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Montega потвърждава прогнозата си за 62лв
                            Според мен скоро ще я коригират нагоре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Montega потвърждава прогнозата си за 62лв
                              Да, но като гледам на никой не му се чака 12 месеца за да се сбъдне

                              Коментар


                              • Montega потвърждава прогнозата си за 62лв

                                Коментар

                                Working...
                                X