IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Идва месеца на супер промоциите и на черният петък,
    Дано ръководството се е сетило че сега е момента. Сега хората търсят и развътват кесиите. .

    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Колеги, днес някой натиска цената . Ето има предлагане на 4.9 което цял ден стои. Предлага се добра възможност за вход. Прецених че цената е добра за мен и допълних.
      Ако някой отново изпусне шанса да не вземе пак да скимти ?
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • https://www.investor.bg/novini/261/a...radini-313981/
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Ако са заредили достатъчно стока - сега с ограниченията би трябвало да имат още повече продажби.
          Дано са успели с наличностите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

            Напълно съм съгласен с теб.
            А по темата, мисля, че ако всичко е по план, ръстът тук тепърва започва и следващите години ще са много приятни за акционерите.
            Поздрави, Знаещ,

            Интересно как се събираме с коментари по тази позиция повече никове дето сме обсъждали интересни компании преди ... 15 години (мале как минават годините). В последните години сякаш не съм те засичал да пишеш, надявам се да се намират компании, които да върнат интереса ти към БФБ.

            Успех от мен!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              В този форум отдавна гледаме едни хора да разиграват следните сценарии:

              Купили са си акции и те падат - егати мошениците, как ни лъжат
              Не са купили акции и те падат - егати пича съм, знаех си че така ще стане
              Купили са акции и те се качват - егати пича съм, знаех си че така ще стане
              Не са купили акции и те се качват - егати борсата, тия са имали вътрешна информация

              И в крайна сметка ако печелят - супер съм, ако губят - другите са виновни. (Поздрaви на dddd, обича да коментира тази тема)
              Тук очаквам да се случват много хубави работи в бъдеще, следователно много плюене ще има...
              Напълно съм съгласен с теб.
              А по темата, мисля, че ако всичко е по план, ръстът тук тепърва започва и следващите години ще са много приятни за акционерите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                Прочети пак с осмисляне краткия пост на dddd.
                Oткога критиката срещу неподплатените "убеждения" на анонимен юзер стана неприемливо ?
                Не видях актуални факти, а просто убеждения и упорство на фенска основа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Доколкото схванах, тезата на г-н Груев е, че е противоестествено калпави инвеститори да реализират печалби от куца акция, на умряла борса в скапана държава. Или нещо подобно... Като не съм съвсем на ясно относно дефиницията за "куца акция", но подозирам че е такава, която липсва в порфейла.
                  Освен, че липсва в портфейла, aкцията трябва, да е растяща.
                  Предполагам , че човекът без "куцата" аккция, така наигра в серия от некуци увеличения на капитал при Елана и Софарма Трейдинг, че ги прокълна и вече прехвърли част от тази злост към всяко друго увеличение на капитал.
                  Е, онези в Елана и Трейдинга бяха некуци, а това е куцо, понеже мъжко дупе веднъж се лъже.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    Ти какво, да не си дуп@ и гащи със мажоритарите ??
                    То пък толкова напиране е малко съмнително, не мислиш ли ?
                    Абе, това май се случва май само по нашите ширини.
                    Ти ли ще ми гарантираш, че акцията поне ще запази това ниво от 5.46, не говоря да се качва ??
                    На борсите няма гаранция, акциите понякога не отразяват състоянието на фирмите, в положителната или във отризателната посока, казваш си веднъж мнението, ама такова упорство от някой тук е съмнително.

                    Идва световна рецесия, може на всички борси да има гмурване надолу, и добри и лоши компании могат да паднат.
                    Двама-трима ти го казаха, ама ти продължаваш.
                    Ще ми гарантираш ли че няма да има увеличение на капитала или други шмекерии, не ?
                    Нашия пазар е малък, хеле пък оборота на Алтерко, лесно може да се поведе една акция във една или в противоположната посока и който се закачи ...
                    Има си отчети и информация по нета, лични наблюдения и т.н., мислиш ли че някой ще вложи трудно спечелени пари понеже един анонимем юзер като тебе, звездите или други неща му го говорят ??
                    Поскъпнала била акцията за четири години ?
                    И какво, ще продължава ГАРАНТИРАНО да расте ли ? И в предстоящия спад на борсите ли ? В пандемия сме, няма потребление, втора вълна има, тук не се раздават кредити, не се печатат безразборно пари, има и политическа криза ...
                    Как го съчини този ферман с нелепости.
                    Прочети пак с осмисляне краткия пост на dddd.
                    Прочети пак какво си писал.
                    Ако още виждаш някаква връзка между двете - не си за борса момче, откажи се, докато не си пропилял портфейла.
                    Трудно ми е, да разбера, откъде произлиза тази завист и жлъч срещу напредъка, креативността изобщо към успеха на играчи и иновативни дружества.
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      Ти какво, да не си дуп@ и гащи със мажоритарите ??
                      То пък толкова напиране е малко съмнително, не мислиш ли ?
                      Абе, това май се случва май само по нашите ширини.
                      Ти ли ще ми гарантираш, че акцията поне ще запази това ниво от 5.46, не говоря да се качва ??
                      На борсите няма гаранция, акциите понякога не отразяват състоянието на фирмите, в положителната или във отризателната посока, казваш си веднъж мнението, ама такова упорство от някой тук е съмнително.

                      Идва световна рецесия, може на всички борси да има гмурване надолу, и добри и лоши компании могат да паднат.
                      Двама-трима ти го казаха, ама ти продължаваш.
                      Ще ми гарантираш ли че няма да има увеличение на капитала или други шмекерии, не ?
                      Нашия пазар е малък, хеле пък оборота на Алтерко, лесно може да се поведе една акция във една или в противоположната посока и който се закачи ...
                      Има си отчети и информация по нета, лични наблюдения и т.н., мислиш ли че някой ще вложи трудно спечелени пари понеже един анонимем юзер като тебе, звездите или други неща му го говорят ??
                      Поскъпнала била акцията за четири години ?
                      И какво, ще продължава ГАРАНТИРАНО да расте ли ? И в предстоящия спад на борсите ли ? В пандемия сме, няма потребление, втора вълна има, тук не се раздават кредити, не се печатат безразборно пари, има и политическа криза ...
                      почти се отчаях, че няма мислещи хора, но явно не е така! това е добре!
                      IM d best

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Пичове, можахте да оплюете акция поскъпнала за четири години от ИПО от 1.46 до 5.20. Отделно дадоха два добри дивидента. Ако това не ви кефи не знам какво. Трябват ни повече такива компании, но как да се листнат като прочетат форума и видят какво мислят инвеститорите. Какво да им дадат повече, че да са доволни. Ще бягат като дявол от тамян. Това е.
                        Ти какво, да не си дуп@ и гащи със мажоритарите ??
                        То пък толкова напиране е малко съмнително, не мислиш ли ?
                        Абе, това май се случва май само по нашите ширини.
                        Ти ли ще ми гарантираш, че акцията поне ще запази това ниво от 5.46, не говоря да се качва ??
                        На борсите няма гаранция, акциите понякога не отразяват състоянието на фирмите, в положителната или във отризателната посока, казваш си веднъж мнението, ама такова упорство от някой тук е съмнително.

                        Идва световна рецесия, може на всички борси да има гмурване надолу, и добри и лоши компании могат да паднат.
                        Двама-трима ти го казаха, ама ти продължаваш.
                        Ще ми гарантираш ли че няма да има увеличение на капитала или други шмекерии, не ?
                        Нашия пазар е малък, хеле пък оборота на Алтерко, лесно може да се поведе една акция във една или в противоположната посока и който се закачи ...
                        Има си отчети и информация по нета, лични наблюдения и т.н., мислиш ли че някой ще вложи трудно спечелени пари понеже един анонимем юзер като тебе, звездите или други неща му го говорят ??
                        Поскъпнала била акцията за четири години ?
                        И какво, ще продължава ГАРАНТИРАНО да расте ли ? И в предстоящия спад на борсите ли ? В пандемия сме, няма потребление, втора вълна има, тук не се раздават кредити, не се печатат безразборно пари, има и политическа криза ...
                        Last edited by hazard; 14.10.2020, 20:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                          Та каква е целта или смисъла в горния никому ненужен и безсмислен пост?
                          Доколкото схванах, тезата на г-н Груев е, че е противоестествено калпави инвеститори да реализират печалби от куца акция, на умряла борса в скапана държава. Или нещо подобно... Като не съм съвсем на ясно относно дефиницията за "куца акция", но подозирам че е такава, която липсва в порфейла.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                            Аре кибиците настрана, ако може
                            Не ти ли върви шидито, пардон спидито, че и тук се навря да завиждаш ?
                            Та каква е целта или смисъла в горния никому ненужен и безсмислен пост?
                            Най-добре и от двете да има човек.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Аз изхождам (каква хубава думичка и за Лешперко, и за БФБ като цяло) от позицията на нямащ, но искрено поздравявам тези, които успяха да реализират реална доходност тук - и с правата, и с акциите. На останалите пожелавам много успехи за бъдещите периоди, в които ще държат акцията, която вече е с капитализация от почти 100 милки, като се включат и новите акции. Успех и все нагоре.

                              П.С. Това е офтопик, но за съжаление не мога да го скрия, щото инвестора не го предлага като опция, затова ще е с минималистичен текст, никога нямам за цел да дразня хората, просто споделям мнение - моля да не се чете от феновете на акцията, предупредени сте За мен, като кибик, но возещ се на една лодка с всички на бфб, единственият проблем би бил, че това ще е поредното дружество, дето ще прилъже някакви чужденци, за да им шитне някакви акции на надута цена (надута за бфб, иначе много ниска на фона на надуващият се и пред пръсване дотком балон 2), които после ще опищят орталъка как в България няма борса и всичко е измама. Това го гледахме с Хима и Артио, Мумифицираната фарма и Грамърси и т.н., сега ще го гледаме с телекрава и лешперко. Дано греша и всичко това са брътвежи на един болен мозък - това не значи, че дребната цаца като нас не може да прави кинти покрай подобни сомове. Обаче за това си трябва или усет (който аз явно нямам), или вътрешно инфо (което очеизвадно нямам, но разни, дето го играят викачи, като по морето някога, имат). Толкоз - аз съм хейтър и нищо не разбирам, затова ми прилича на ъпа при Недоверие в началото на годината - накрая в някои остана горещият картоф и вярата в мумията и утрешния ден. Край на офтопика

                              П.П.С. И още веднъж - успех на играчите, останали тук, и още по-големи поздравления за тези, които са реализирали реална, а не виртуална доходност. Честито
                              Аре кибиците настрана, ако може
                              Не ти ли върви шидито, пардон спидито, че и тук се навря да завиждаш ?
                              Та каква е целта или смисъла в горния никому ненужен и безсмислен пост?
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Аз изхождам (каква хубава думичка и за Лешперко, и за БФБ като цяло) от позицията на нямащ, но искрено поздравявам тези, които успяха да реализират реална доходност тук - и с правата, и с акциите. На останалите пожелавам много успехи за бъдещите периоди, в които ще държат акцията, която вече е с капитализация от почти 100 милки, като се включат и новите акции. Успех и все нагоре.

                                П.С. Това е офтопик, но за съжаление не мога да го скрия, щото инвестора не го предлага като опция, затова ще е с минималистичен текст, никога нямам за цел да дразня хората, просто споделям мнение - моля да не се чете от феновете на акцията, предупредени сте За мен, като кибик, но возещ се на една лодка с всички на бфб, единственият проблем би бил, че това ще е поредното дружество, дето ще прилъже някакви чужденци, за да им шитне някакви акции на надута цена (надута за бфб, иначе много ниска на фона на надуващият се и пред пръсване дотком балон 2), които после ще опищят орталъка как в България няма борса и всичко е измама. Това го гледахме с Хима и Артио, Мумифицираната фарма и Грамърси и т.н., сега ще го гледаме с телекрава и лешперко. Дано греша и всичко това са брътвежи на един болен мозък - това не значи, че дребната цаца като нас не може да прави кинти покрай подобни сомове. Обаче за това си трябва или усет (който аз явно нямам), или вътрешно инфо (което очеизвадно нямам, но разни, дето го играят викачи, като по морето някога, имат). Толкоз - аз съм хейтър и нищо не разбирам, затова ми прилича на ъпа при Недоверие в началото на годината - накрая в някои остана горещият картоф и вярата в мумията и утрешния ден. Край на офтопика

                                П.П.С. И още веднъж - успех на играчите, останали тук, и още по-големи поздравления за тези, които са реализирали реална, а не виртуална доходност. Честито
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X