IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
    Един американец в алфата ме пита какво мисля за шелито, досега не се беше случвало да ме питат за бг компании там
    ++
    Нормалният пазар за тази златна хартишка си е технологичния индекс в щатите. Просто още не е развит добре американския пазар, защото има своя специфика, но развият ли и там продажбите, това което ние гледаме че се случва във Франкфурт, по същия начин немците ще гледат как изхвърча гълъбчето в Америка. Въпрос на време, още някоя годинка и много труд.
    Според мен, книжката ще дава растеж в цена подобен както е растежа на продажбите. На мойте познати които ме питат, казвам че очакванивта са ми за стотачката до 1г. и т.н.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      Е стига сега, ние не с лошо. Бях останал с впечатление че тази година дивидента ще е повече, защото някаква печалба се бе появила из холдинговите структури и я бяха пропуснали за м.г.
      В един момент ще има сплит със сигурност. В Германия имат прекалено малко акции, които няма откъде да дойдат. Тук си прехвърляме някакви малки бройки едни на други, същото е там. Въпрос на време е според мен.

      Коментар


      • Един американец в алфата ме пита какво мисля за шелито, досега не се беше случвало да ме питат за бг компании там
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Пичове, акцията е поскъпнала с 205% за една година, вие ми говорите за постна пица и малка черешка!
          Хайде по-сериозно! Съдбата много обича да наказва неблагодарниците...
          Е стига сега, ние не с лошо. Бях останал с впечатление че тази година дивидента ще е повече, защото някаква печалба се бе появила из холдинговите структури и я бяха пропуснали за м.г.

          Коментар


          • Пичове, акцията е поскъпнала с 205% за една година, вие ми говорите за постна пица и малка черешка!
            Хайде по-сериозно! Съдбата много обича да наказва неблагодарниците...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              Много постна пицата
              По-скоро бих казал прекалено малка черешка на тази огромна торта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                ОСА 04.06
                0,13 евро/ 0,2543 лв
                +1 видях - благодаря! Много постна пицата и сплит няма да има...
                Хайде дано поне до 04.06. вече се търгуват в евро
                Last edited by tony1975; 23.04.2024, 14:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  Пропуснал съм новина ли?
                  ОСА 04.06
                  0,13 евро/ 0,2543 лв

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Тук изглежда някой е доволен от дивидента, който се откъсна от сърцето на Кирш
                    Пропуснал съм новина ли?

                    Коментар


                    • Тук изглежда някой е доволен от дивидента, който се откъсна от сърцето на Кирш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Инта, трябва да сложиш евро за мерна единица по ординатата

                        Инта не смесва мерните единици!

                        Коментар


                        • NVIDIA

                          За мен тайминга е най - важен цената тук може да е ,, всякъква,,
                          Click image for larger version

Name:	#NvidiaDaily april 2024.png
Views:	2
Size:	11.4 КБ
ID:	4174269



                          Click image for larger version

Name:	#NvidiaH4 - april 2024.png
Views:	2
Size:	12.6 КБ
ID:	4174270






                          Крипто нема да качвам ще оспамих темата , пък и на некои хора че се изнервят.
                          Last edited by Майстора233; 21.04.2024, 21:15.

                          Коментар


                          • Картинката на по - голяма времева база , като че ли се изясни и дава поглед как би могъл да свърши бичията пазар.

                            Според мен , както писах има още път на горе преди по-сериозна корекция. Пазара би трябвало да върви още на горе до към май- юни заедно с крипто, след това по сериозна корекция през лятото .
                            Формацията е тип клин или краен диагонал и последните покачвания са до към края на година началото на следващата преди мечият пазар.

                            Възможно по - рязки покачвания подобни на 2021, но не ми се вярва , както не ми ми се вярва диреткно изсипване от тук.

                            Пазара ще изнерви участници и от двета страни с тези презастъпвани ,,ада се изсипе и пак на горе , тъкмо пробие пак на долу,, така завърщващата фаза ще прилича на чопи пазар колкото да приспи учасниците. Туй при ДАУ , при технологичните волатилноста ще продължи, вкючая и Шели.


                            DJIA W1
                            Click image for larger version

Name:	DJIA KLIN 2024.png
Views:	2
Size:	9.8 КБ
ID:	4174258

                            Last edited by Майстора233; 21.04.2024, 18:44.

                            Коментар


                            • Чарт на петрола в стил Инта53 , по нататък ще драсна и важни чартове относно акцията ,
                              засега акциата на shelly остава в бичи тренд.
                              Click image for larger version

Name:	BRENTWeekly goliam klin.png
Views:	2
Size:	10.3 КБ
ID:	4174238

                              Last edited by Майстора233; 21.04.2024, 14:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                                така изглежда, бъка от интервюта с него в Литва и в linkedin има над хиляда последователи. тоя туит има почти 20к импресии
                                Инвеститори от цял свят започват тепърва да съзират златото в хартишката, само нашите играчори от БФБ се натискат да им подаряват богатството.
                                Ми така е - както Тони е забелязал, преди казвахме, че акциите отлитат към Германия, сега вече отлитат и в други посоки на света.
                                Хартишката е златна, който не го разбра , вече страда...
                                Дотук мечкадарите са шокирани, но това което предстои съвсем ще ги трупяса.
                                Да си подариш без пари богатството в най-добрата акция на БФБ говори за какво ....по-добре да замълчим.
                                Да имаш световна книга и да я подариш като безхаберник ....евалата, ма не си Ричард Брансън да може си го позволиш ))
                                Бфб-Меченцата да държат този безнадежден порив за да разберат докъде ще ги докара.
                                (...надявам се на някакъв свободен кеш за допълване след месец, та както се казва ...Без препоръка. )

                                Коментар

                                Working...
                                X