IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обадете се на маркет мейкъра в Германия да почне да търгува че нещо много захлебиха хейтърте

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      сефте - само много луд човек би купувал на тези нива. цацата стиска и се надява и тя не знае на какво, просто ще продава под 15 - не е като да не сме го гледали този филм. А адептчетата ще пускат снимки с 3 крушки и 2 релета и ще очакват да отправят оферта за враждебно изкупуване на Амазон, щото ДимитАр-Аллтерко работел денонощно за техните интереси. А на Западния фронт нищо ново, както е казал класикът - прехвърля си колегата НЯнков дребни бройчици, ама там адепти няма и цацата не е като нашата, че да се набива в поредния китайски ребрандировач...
      Д.Димитров и екипа му СЪЗДАВАТ материални блага /от нулата/ а някой юристчета газ пикаят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Тук нали продаде. Така , че я закарай тая бърборина в друга тема. Тя пише в още 2-3 теми с други никове.
        Не ме слуша. Тя бръчми по цялата магистрала.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          ако и аз съм трол, да отговоря тогава - много ме кефи да наблюдавам влакчето на ужасите, надолу, нагоре ... люпя си семки и въобще не ме засяга този ужас. Ако пакне под 10 лв. - може да помисля.
          Спрете се с глупостите, защото не само скапахте темата, а съсипахте целия форум,
          През дедовия ми е на мене, дали се чувстваш трол или какво си смятал да правиш.
          Кучетата лаят, кервана си върви
          Не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
            Когато се появят поне 3 трола до обяд - мммм безценно , значи посоката не е в техен интерес
            ако и аз съм трол, да отговоря тогава - много ме кефи да наблюдавам влакчето на ужасите, надолу, нагоре ... люпя си семки и въобще не ме засяга този ужас. Ако падне под 10 лв. - може да помисля.
            Last edited by petyob; 17.12.2021, 14:19.

            Коментар


            • Когато се появят поне 3 трола до обяд - мммм безценно , значи посоката не е в техен интерес
              Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                Завистта и ревността са най-лошите пороци.Вредят САМО на този който ги претежава.Продаде на връх/по твоите думи/ и сега злоба.Сакън да не съм се преарал,Порадвай се и на успехът и на другите.
                Защо не го напишеш същото и за Агрия-"като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата"
                Имам и от двете.
                интереесно защо да го пише като не е вярно? Съвсем различни са двете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Мдааа, като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата
                  сефте - само много луд човек би купувал на тези нива. цацата стиска и се надява и тя не знае на какво, просто ще продава под 15 - не е като да не сме го гледали този филм. А адептчетата ще пускат снимки с 3 крушки и 2 релета и ще очакват да отправят оферта за враждебно изкупуване на Амазон, щото ДимитАр-Аллтерко работел денонощно за техните интереси. А на Западния фронт нищо ново, както е казал класикът - прехвърля си колегата НЯнков дребни бройчици, ама там адепти няма и цацата не е като нашата, че да се набива в поредния китайски ребрандировач...
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                    Завистта и ревността са най-лошите пороци.Вредят САМО на този който ги претежава.Продаде на връх/по твоите думи/ и сега злоба.Сакън да не съм се преарал,Порадвай се и на успехът и на другите.
                    Защо не го напишеш същото и за Агрия-"като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата"
                    Имам и от двете.
                    Там са се огънали крачетата, но не ходим в другата тема да говорим глупости!
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Мдааа, като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата
                      Завистта и ревността са най-лошите пороци.Вредят САМО на този който ги претежава.Продаде на връх/по твоите думи/ и сега злоба.Сакън да не съм се преарал,Порадвай се и на успехът и на другите.
                      Защо не го напишеш същото и за Агрия-"като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата"
                      Имам и от двете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                        Не се отваря и затваря, а затваря и отваря(наново)!
                        Ахааа, благодаря!
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                          Нямаш акции ли, щом караш нон стоп на виртуални интервенции Гооолям играч
                          Пробвай пак да наведеш клона преди да дрънкаш за акордеона
                          Разбира се, че няма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            На късмет ми е бе, Батя Щом се отбележи в "моите" теми и доходността расте
                            Тук нали продаде. Така , че я закарай тая бърборина в друга тема. Тя пише в още 2-3 теми с други никове.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Мдааа, като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата
                              Нямаш акции ли, щом караш нон стоп на виртуални интервенции Гооолям играч
                              Пробвай пак да наведеш клона преди да дрънкаш за акордеона
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Мдааа, като няма някой голям да обира и на бичетата им се огъват крачетата

                                Коментар

                                Working...
                                X