IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • We proudly announce that Shelly Plus 1PM won the award for best Power management device at the Residential Tech Today 2022 Innovation Awards during this year's CEDIA Expo!
    The winners offer innovative solutions for everyday tech challenges, improving the comfort and lifestyle of homeowners and the efficiency and profitability of residential technology integrators and we are pleased to know that we are among the best product for a second year in a row!
    “Even as brands continue to work through supply chain challenges, manufacturers are innovating and evolving to bring exciting and problem-solving products to custom integrators and their end-user clients.” stated Residential Tech Today Executive Editor Jeremy Glowacki.

    Коментар


    • https://www.onvista.de/news/2022/10-...w.google.de%2F

      С потенциал за повдигане на целевия курс от 28 лв./ акция при нормален Black Week. Скорошният спад в курса не е оперативно оправдан според Монтега.
      Last edited by Plemennika_na_shefa; 10.10.2022, 14:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        ... И се извинявам, че ги наричам китайски ребрандировач (поне това Димитар (Аллтерко) си го признава в посоченото от теб интервю, че не са нищо повече от такъв), вече ще ги наричам виетнамски ребрандировач
        Т.е. като Apple и 90% от западните IT компании?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          А колко са разходите, респективно печалбата? Щото все ми се чини, че приходите идват просто от инфлирането на цените, а не на бройките продадени устройства? И се извинявам, че ги наричам китайски ребрандировач (поне това Димитар (Аллтерко) си го признава в посоченото от теб интервю, че не са нищо повече от такъв), вече ще ги наричам виетнамски ребрандировач
          Споделям мнение когато продавах myki в началото -имаше интерес около година и половина заедно с другото устройство за кучетата тракера -след това интереса замина ,отделно нон стоп ги връщаха -китайско ниско качество ,каишките им се късаха нон стоп ,бяха много зле ,поради тази причина нямам добро мнение и за компанията ,не отричам резултатите и поскъпването на акциите и реализираните печалби ,но лично аз предпочитам ако си вкарвам парите някъде да възприемам компанията като компания която прави качествени продукти + силна перспектива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            А колко са разходите, респективно печалбата? Щото все ми се чини, че приходите идват просто от инфлирането на цените, а не на бройките продадени устройства? И се извинявам, че ги наричам китайски ребрандировач (поне това Димитар (Аллтерко) си го признава в посоченото от теб интервю, че не са нищо повече от такъв), вече ще ги наричам виетнамски ребрандировач
            Груев, отиди им обесни тези работи на глупавите германци, че нещо взеха да я купуват тази акция
            обесни им, че 50% ръст не е точно 50%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              А колко са разходите, респективно печалбата? Щото все ми се чини, че приходите идват просто от инфлирането на цените, а не на бройките продадени устройства? И се извинявам, че ги наричам китайски ребрандировач (поне това Димитар (Аллтерко) си го признава в посоченото от теб интервю, че не са нищо повече от такъв), вече ще ги наричам виетнамски ребрандировач
              Приевет Груйче, евалата за твърдоглавието, наричай ги всякак, но поне съживяваш темата и интереса към артишката
              Разбира се че в спора ще се роди неква временнна истина аз най-вече се интересувам от това което ще се случи след година две (според мен разбира се ще е по-изгодно тук откоколкото бреф, нооо.... както обичаш да казваш "всеки си знае" )
              Яко нали ии без препоръка както е готино да се бъзикаме с преизтъркания досаден лаф

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Чудесен резултат за Алтерко, браво! Имаме ускорение на темпа на продажби - явно новите екипи сработват добре по места . Този месец чакаме нови сайтове с фокус към клиенти от конкретни езикови групи и надявам се нови продукти преди м.Ноември. Засега каквото е обещано се изпълнява, даже в повече

                п.п. интересно ми е и как вървят продажбите на Goap през годината ...
                А колко са разходите, респективно печалбата? Щото все ми се чини, че приходите идват просто от инфлирането на цените, а не на бройките продадени устройства? И се извинявам, че ги наричам китайски ребрандировач (поне това Димитар (Аллтерко) си го признава в посоченото от теб интервю, че не са нищо повече от такъв), вече ще ги наричам виетнамски ребрандировач
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Чудесен резултат за Алтерко, браво! Имаме ускорение на темпа на продажби - явно новите екипи сработват добре по места . Този месец чакаме нови сайтове с фокус към клиенти от конкретни езикови групи и надявам се нови продукти преди м.Ноември. Засега каквото е обещано се изпълнява, даже в повече

                  п.п. интересно ми е и как вървят продажбите на Goap през годината ...
                  Last edited by tony1975; 06.10.2022, 08:09.

                  Коментар


                  • Scottie Pippen,нали щеше да пишеш името на брокера си където си депозирал парите..Моите са депозирани..Или ти само на приказки ХВАЩАШ БАСОВЕ.. ИМАШ ЛИ ХИЛЯДА ЛЕВА ДА ЗАМРАЗИШ..
                    Last edited by Kiro; 06.10.2022, 07:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Рибарче...за теб бас да предложа ли... ти каза че на 23 лв ми продаваш... аз казвам че ще видим по висока цена до Коледата на 2023... и за теб хиляда облог да не влизаш в пре разход...,
                      Скотче,
                      1.За мен това са малки пари и изобщо няма да се занимавам
                      2.Нямам его като някой дечковци и басове не ме интересуват
                      3.Многократно са ми предлагали басове в този форум и затова в темата за Бреф съм написал УСЛОВИЯТА МИ като списък с точки.Изпълняваш ги и ЧАК тогава тогава може да говорим.
                      А те са ,първо да докажеш,че имаш пари, за който аз евентуално бих се хванал (щото анонимни палячовци предлагащи 1000лв/бас има много) .После,щом ти предлагаш бас,а не аз,АЗ ще кажа какви са условията(ти искаш бас,не аз).И последно,за дадено събитие никога шансовете не са 50:50 затова и АЗ ще определя коефициент

                      В конкретната ти оферта нито цената,нито условието ме интересуват и ако беше малко по-умен и помислиш какво печеля и губя при двата варианта, ще осъзнаеш колко е глупаво това предложение,а и този който го е направил
                      Last edited by petrg5s; 06.10.2022, 07:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Скотче,ама ти да не мислиш,че борсата паднала в понеделник заради изборите ахахаах
                        Рибарче...за теб бас да предложа ли... ти каза че на 23 лв ми продаваш... аз казвам че ще видим по висока цена до Коледата на 2023... и за теб хиляда облог да не влизаш в пре разход...,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          иначе голямо шубе в понеделник пълни не адекватни и света свършва, Бойко иде на власт..
                          Скотче,ама ти да не мислиш,че борсата паднала в понеделник заради изборите ахахаах

                          Коментар


                          • -"Приходите от продажби на IoT устройства с марката Shelly се увеличaват с 51.0%, възлизайки на 54.5 млн. лева (27.8 млн. евро), следвани от приходите от продажби на устройства за проследяване MyKi, които се увеличaват с 32.5% до 3.2 млн. лева (1.6 млн. евро)."

                            Алтерко АД-София
                            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                            12:00
                            Уведомление относно предварителни данни за приходите от продажби през деветмесечието на 2022 г.
                            Прикачени файлове: Уведомление

                            Коментар


                            • Наскоро гледах едно интервю с Митко по една телевизия и никой не коментира тук... какъвто ни е форума такава ни е държавата... иначе голямо шубе в понеделник пълни не адекватни и света свършва, Бойко иде на власт... влезнах в алтерко през 2019 г ...Алтерко е най голямата ми позиция в портфейла ми повече от два пъти по голяма от дрона а по едно време беше дори и повече от три... но дрона много навакса напоследък... бях си обещал да не пиша в тази тема... но явно ще се наложи да правя и тук дисекция на чутото от интервюта онлайн срещи и ос!!

                              Коментар


                              • Имаме удоволствието да съобщим, че престижната бизнес медия Forbes България призна Алтерко за една от най-иновативните компании за 2022 г.!

                                Нашето водещо устройство от професионалната линия #ShellyPro4PM спечели сребро в категорията за продуктови иновации на Forbes Innovation Awards.

                                Наградата #ProductInnovation се връчва на компании, чиито продукти са променили пазара и носят висока добавена стойност за потребителите. В контекста на нарастващата енергийна криза, ние сме фокусирани върху предлагането на устройства, които помагат на нашите клиенти и партньори да оптимизират месечните си разходи за електроенергия, като им предоставяме възможно най-добрите решения за автоматизация, базирани на персонализиран енергиен анализ и лични цели за енергийна ефективност.

                                С това престижно признание, ние обещаваме да продължим да работим усилено, за да предлагаме достъпни решения за автоматизация на дома и офиса от следващо поколение, с основен фокус върху нуждите на клиентите.


                                Коментар

                                Working...
                                X