IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Mies ohjelmoi kotinsa lämminvesivaraajan toimimaan keskellä yötä. ”Juuri tätä halvemmalla vettä ei saa lämmitettyä”

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Крайно време е да се разходиш до нашето село

        Може, но при първоначално заявените и изпълнени таргети...
        За сега сме само на резервен вариант

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Алтерко АД-София
          Представяне на покана за свикване на общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите
          11-11-2022 23:57
          Алтерко АД-София представи покана за свикване на Извънредно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 13-12-2022г. от 11:00 часа в София - 1407, гр. София, пл. Македония № 1 (сградата на КНСБ), ет. 2, Конгресен център «Глобус», зала «Европа», при следния дневен ред:

          Крайно време е да се разходиш до нашето село

          Коментар


          • Алтерко АД-София
            Представяне на покана за свикване на общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите
            11-11-2022 23:57
            Алтерко АД-София представи покана за свикване на Извънредно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 13-12-2022г. от 11:00 часа в София - 1407, гр. София, пл. Македония № 1 (сградата на КНСБ), ет. 2, Конгресен център «Глобус», зала «Европа», при следния дневен ред:


            Last edited by inta53; 12.11.2022, 12:32.

            Коментар


            • Всичко сочи ,че е време да се качим трайно над 20лв
              DJI фючърсите са във въздуха,и ще са с много булиш сантимент още няколко седмици,да не кажа и повече,Софикс мина над 600 и т.н.
              Техниката е strong buy щом сме над 10.00 евро в Германия
              Както винаги,не е препоръка
              Last edited by petrg5s; 10.11.2022, 16:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Потвърди пресичането, сега ще видим дали ще заработи и стратегията Ви отпреди две седмици ... стискам Ви палци

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение
                  Пак сме за долните етажи
                  Внимателно,да не те удари силен ток

                  Коментар


                  • Пак сме за долните етажи

                    Коментар


                    • https://tvc-invdn-com.investing.com/...524343a0db.png


                      Last edited by petrg5s; 07.11.2022, 15:49.

                      Коментар


                      • Не че някой ме пита, но да споделя. Аз не желая да спекулирам с тази компания. Аз съм дългосрочен инвеститор тук още от IPO-то 2016, през увеличението на капитала и в последствие съм добавил още малко. Нямам за цел да правя манипулации. Пиша в този форум, защото виждам някои съмишленици вярващи в тази компания!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          ... така понеже си експерт думите вадиш от тема атера... та там се видя продажба на 17 000 Декара земя обявени в х3 “слуха” е факт аз залагам че ще има 55-60 мил лева дивидент базиран на факти и мои познания по АГРО темата... а ти тънко маниполиран..а и е глуповато писанието ти обб не е една сграда оббб е мрежа от клонове.. пенсионен фонд застраховател лизинг а и от скоро нова банка..Райфайзен и на койй му пука за два етажа с джаджи... спри да фантазираш и сънуваш като онази снимка на Тони ... подвеждаш и заблуждаваш хората а това определено не ме кефи!
                          Надявам се предположението Ви за Атера да се окаже факт, там имам и ще се радвам да споделят такъв дивидент. Тогава просто казах да не се слага тигана преди да се улови рибата, защото парите по обявената продажба може и да не влязат в тази година... това беше! Нямаше обявени детайли по продажбата!

                          Оффф... Що се отнася до КВС, да, не са една сграда. Става въпрос за пилотен проект в централата им и целта на споделената от мен информация е да се потърси информация от ръководството (ако аз не успея да се включа на срещата следващата седмица), та ако някой от тук участващите присъства, да ги попита за този проект. Именно, за да потърсим информация и да не бъде някой каза! Да, може да е било грешка от моя страна да правя разсъждения какво ли би се случило, ако проекта е успешен!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                            В една друга тема ми казахте това, с което малко си противоречите на думите! Кой трябва да е правилния инвестиционен подход?
                            ... така понеже си експерт думите вадиш от тема атера... та там се видя продажба на 17 000 Декара земя обявени в х3 “слуха” е факт аз залагам че ще има 55-60 мил лева дивидент базиран на факти и мои познания по АГРО темата... а ти тънко маниполиран..а и е глуповато писанието ти обб не е една сграда оббб е мрежа от клонове.. пенсионен фонд застраховател лизинг а и от скоро нова банка..Райфайзен и на койй му пука за два етажа с джаджи... спри да фантазираш и сънуваш като онази снимка на Тони ... подвеждаш и заблуждаваш хората а това определено не ме кефи!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              ... купувай слухове,продавай новини!
                              В една друга тема ми казахте това, с което малко си противоречите на думите! Кой трябва да е правилния инвестиционен подход?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                Ами ако пилотното се окаже безплатно?...и второ не мисля че подхода ти е много вещ като цяло...същото е като с на Тонката снимката среднощна дето изстреля дрона... проверявай си нещата първо с когото трябва пък тогава дрънкай глупости!
                                Много забавен коментар...

                                Ами ако пилотното се окаже безплатно... то, ще е безплатно. Не мога да го променя! Що се отнася да проверя нещата преди да дрънкам глупости, ако сте прочели поста, то целта му е да се потърси информация от ръководството на компанията на срещата на 15-ти. Според мен точно тук е мястото да се коментира тази тема, сред хора интересуващи се от тази компания. Не в темата на някоя друга компания или на улицата с някой, който не е чувал компанията. Също така, ако изпратя мейл до компанията за връзки с инвеститорите, може и да не ми отговорят, заради някаква конфиденциалност на този етап от проекта. Но въпроса, зададен на ръководството на среща с инвеститори, трудно ще остане без коментар!

                                Що се отнася до безплатното за пилотното, няма проблем да е безплатно. Това са два етажа, а сградата е 24! Ако пилотния проект постигне търсения резултат, а вероятносттта за това е голяма, защото най-вероятно от компанията си познават продукцията и знаят какво може да постигне... То оборудването на цялата сграда най-вероятно няма да е безплатно.

                                Коментар

                                Working...
                                X