IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Шелли груп АД
    Друга нерегулирана информация
    08:52
    Shelly Group реализира възможността за приходи от периодични плащания с функция за премиум абонамент в приложението Shelly Smart Control

    http://www.x3news.com/?page=news&language=bg

    Коментар


    • Шели Груп навлезе в последната си спекулативна фаза ------ Балонерко.Кога ще пукнат балона,предстои да разберем,но очевидно ,маркет мейкърите още не са разбрали ,че почна корекция по световните фондови борси

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Тъпите немци явно вярват във оценката на монтега от 52 лв и ви обират акцииките мощно и напоително...ами продажбите като достигнат 200 мил евро защото Волфганг си държи на името и думата....каква ли ще е оценката тук да попитам великите оценители и сметкаджии и техничари?
        Ами ще вярват, като са видели оценката от 6.12.2022г., която им казва 31лв до една година и след едва 2/3 от времето е там ...

        Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Монтега казват КУПЕТЕ , че ще иде на 31лв

        https://www.boerse-frankfurt.de/nach...6-10f162d473e0
        ... ще вярват и на новата оценка за 52лв

        Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Монтега потвърждава своята прогноза от 52лв.

        https://www.boerse-frankfurt.de/news...4-e022174e392f

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          е тя съвсем няма да се успокои и след 3-4 отчета ще е на 50+ така че пак ще те е шубе :
          Ми смятай фундамента къде ще е след 2г и пак си прецени Не виждам никоя друга хартия която се търкаля на бфб да има по-голяма перспектива за растеж
          Абсолютно съм съгласен.

          Но обикновено цената не расте постоянно. Има периоди на ръст/спад и консолидация. Тамто из книгите по ТА пише че обикновено времето на ръст (или спад) е около 30%, през останалите 70% е в консолидация (цената се движи в определени граници без ясна посока).

          Като гледам графиката голямото яху почва Октомври 2012 до около Ноември 2022 когато прави връх от 25 после връща до към 16 и после има 6-7 месеца движения в интервала около 16-24 - които са подходящи за покупка, ако искаш спокойно да товариш.

          Така че сега най-вероятно ще направи връх някъде, ще върне малко и ще почне да консолидира - но къде ще направи връх, колко ще върне и после колко време ще консолидира не се наемам да давам прогнози.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Аз да се похваля не съм купувал.

            Имам прилично количество тука. Като първите покупки бяха на 6 лв и после по-масово купувах като беше на 9 и средната е някъде около 10. Мисля преди 2 години беше това. По-точно преди 2 години и половина. Като минаваше един голям пакет на 6 лв тогава я забелязах акцията и се включих почти като беше минал.

            На тактиката buy and hope съм

            До кога ще стискам не знам. Дали ще купувам още пак не знам.

            Може и да купя, но при някаква корекция или някакво успокояване, така като расте ме е страх да влизам щото може и да върне. Нека се поуспокои, да върне малко, да излязат 3-4 хубави отчета и пак ще има яху, тогава ако имам кеш може и да се включа пак.
            е тя съвсем няма да се успокои и след 3-4 отчета ще е на 50+ така че пак ще те е шубе :
            Ми смятай фундамента къде ще е след 2г и пак си прецени Не виждам никоя друга хартия която се търкаля на бфб да има по-голяма перспектива за растеж
            Last edited by precakanoto; 07.08.2023, 20:29.

            Коментар


            • Аз да се похваля не съм купувал.

              Имам прилично количество тука. Като първите покупки бяха на 6 лв и после по-масово купувах като беше на 9 и средната е някъде около 10. Мисля преди 2 години беше това. По-точно преди 2 години и половина. Като минаваше един голям пакет на 6 лв тогава я забелязах акцията и се включих почти като беше минал.

              На тактиката buy and hope съм

              До кога ще стискам не знам. Дали ще купувам още пак не знам.

              Може и да купя, но при някаква корекция или някакво успокояване, така като расте ме е страх да влизам щото може и да върне. Нека се поуспокои, да върне малко, да излязат 3-4 хубави отчета и пак ще има яху, тогава ако имам кеш може и да се включа пак.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от camm Разгледай мнение

                Някой забеляза ли в последния отчет, че Шелли с огромния кеш е започнал да известира в стартъпи, засега само в един - ел. магазин, който продава й продуктите на Шелли...
                Кой е магазина?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                  Аз също добавих преди седмица, като няколко дни преди това споделих очакването ми, да върне до около 29. До момента през годините не съм продал нито една акция тук..., а и днес отново няма да продам. И да върне утре или след месец надолу, няма място за притеснение, просто ще бъде по-добро ниво, на което да се допълни.



                  Някой забеляза ли в последния отчет, че Шелли с огромния кеш е започнал да известира в стартъпи, засега само в един - ел. магазин, който продава й продуктите на Шелли...

                  Коментар


                  • Аз също добавих преди седмица, като няколко дни преди това споделих очакването ми, да върне до около 29. До момента през годините не съм продал нито една акция тук..., а и днес отново няма да продам. И да върне утре или след месец надолу, няма място за притеснение, просто ще бъде по-добро ниво, на което да се допълни.



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      мога само да ти пожелая късмет - ти поне си обявяваше сделките. Спомням си теб и още един колега, които са обявявали, след като са купили/продали. Дано имаш достатъчно поводи за радост и да си изпълниш целите. Успех
                      Благодаря!
                      Да ти се връща в Брефа и аз там съм се ушил.
                      Само времето ще покаже дали отново ще изляза на + тук.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Груе,
                        Хваля се веднага. Продадох малко Доверие и взех малко тук. Сделките можеш да видиш една след друга са.
                        Приемаме, че все някога ще стане, както си предсказал, какво обаче правим, когато това се случи след 10 години да речем? Дано сме живи и здрави.
                        мога само да ти пожелая късмет - ти поне си обявяваше сделките. Спомням си теб и още един колега, които са обявявали, след като са купили/продали. Дано имаш достатъчно поводи за радост и да си изпълниш целите. Успех
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Значи хем ме гоните да не пиша, щото тук бил човекО, дет късал от залъка си, за да имало този форум (като че ли не ние, списващите тук, при това абсолютно безплатно, не правим половината кликове и 90% от съдържанието), хем шом не съм писла и съм се криел!?!? Аз никога не се крия, младеж, никога, и винаги си стоя зад думите, включително редовно предлагайки басове и още по-редовно печелейки ги, само дето единствено 4Д имаше топки сред адептите (макар и по друга тема - скоро ще ми виси 200 кинта за загубен бас, дано се появи отнякъде), както и дедо Инта (дето може да се похвали, че е от малкото печелил бас с мен)

                          Никой от никъде не те е гонил/кой съм аз ,че да гоня/ , как да се лиши човек от такъв качествен анализатор и словоизлиянията му!??!
                          Ще пропусна пасажите за басове


                          Всъщност знаеш, че нищо незнаеш, но вероятно и това не знаеш Когато се включи проходмукачката, бате, фсичкуту ТА отива в киреча. Ситуацията удивително прилича на тази с един аграр преди година - вероятно мажото се е загледал в някоя собствена астропрогноза от 1993 и е "видял" светлото бъдеще, междувременно подпалтена с платен анализ от някой си и т.н. Липсва само някоя платена наградка и пр-че на 18-тата подстраница в яху.

                          Да се върнем пак към силно конспиративните теории-Ушенце,Телефонче,Яхтичка и т.н ... И тъпите немци не устояха на чара на Кор Кароли !

                          Няма драма, нека расте, аз бях първият, дето викаше тук ъъъъъпппп 200 лева преди години и ми се смеехте, а аз знам, че никога не трябва да се подценява предсказуемостта на глупостта, както казват в един легендарен филм. Та хубаво, идеята е да се оберат дойочовете - няма лошо в нея, но реално и тя само ще забави епичното гранде финале, дето съм го предрекъл отдавна.

                          Това Гранде финале преди края на света ли ще е или по късно?

                          Апропо, ще има ли поне един, дето да си признае, че е направил някаква търговия - купил или продал, в последните няколко седмици? Или ще чакаме като дръпне рЕзко надолу, да се появят десетките лафове как всички са продали точно на върха и само баламурниците са купили тогава. Няма лошо и в това - все пак нали затова се прекръстихме от Балонерко на Шменти-капели


                          Изключително компетентно и полезно четиво! А лепенето на етикети Ви опиянява като един качествен РЕБРАНДИРОВАЧ ?!?
                          мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Значи хем ме гоните да не пиша, щото тук бил човекО, дет късал от залъка си, за да имало този форум (като че ли не ние, списващите тук, при това абсолютно безплатно, не правим половината кликове и 90% от съдържанието), хем шом не съм писла и съм се криел!?!? Аз никога не се крия, младеж, никога, и винаги си стоя зад думите, включително редовно предлагайки басове и още по-редовно печелейки ги, само дето единствено 4Д имаше топки сред адептите (макар и по друга тема - скоро ще ми виси 200 кинта за загубен бас, дано се появи отнякъде), както и дедо Инта (дето може да се похвали, че е от малкото печелил бас с мен)

                            Всъщност знаеш, че нищо незнаеш, но вероятно и това не знаеш Когато се включи проходмукачката, бате, фсичкуту ТА отива в киреча. Ситуацията удивително прилича на тази с един аграр преди година - вероятно мажото се е загледал в някоя собствена астропрогноза от 1993 и е "видял" светлото бъдеще, междувременно подпалтена с платен анализ от някой си и т.н. Липсва само някоя платена наградка и пр-че на 18-тата подстраница в яху.

                            Няма драма, нека расте, аз бях първият, дето викаше тук ъъъъъпппп 200 лева преди години и ми се смеехте, а аз знам, че никога не трябва да се подценява предсказуемостта на глупостта, както казват в един легендарен филм. Та хубаво, идеята е да се оберат дойочовете - няма лошо в нея, но реално и тя само ще забави епичното гранде финале, дето съм го предрекъл отдавна.

                            Апропо, ще има ли поне един, дето да си признае, че е направил някаква търговия - купил или продал, в последните няколко седмици? Или ще чакаме като дръпне рЕзко надолу, да се появят десетките лафове как всички са продали точно на върха и само баламурниците са купили тогава. Няма лошо и в това - все пак нали затова се прекръстихме от Балонерко на Шменти-капели
                            Груе,
                            Хваля се веднага. Продадох малко Доверие и взех малко тук. Сделките можеш да видиш една след друга са.
                            Приемаме, че все някога ще стане, както си предсказал, какво обаче правим, когато това се случи след 10 години да речем? Дано сме живи и здрави.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Значи хем ме гоните да не пиша, щото тук бил човекО, дет късал от залъка си, за да имало този форум (като че ли не ние, списващите тук, при това абсолютно безплатно, не правим половината кликове и 90% от съдържанието), хем шом не съм писла и съм се криел!?!? Аз никога не се крия, младеж, никога, и винаги си стоя зад думите, включително редовно предлагайки басове и още по-редовно печелейки ги, само дето единствено 4Д имаше топки сред адептите (макар и по друга тема - скоро ще ми виси 200 кинта за загубен бас, дано се появи отнякъде), както и дедо Инта (дето може да се похвали, че е от малкото печелил бас с мен)

                              Всъщност знаеш, че нищо незнаеш, но вероятно и това не знаеш Когато се включи проходмукачката, бате, фсичкуту ТА отива в киреча. Ситуацията удивително прилича на тази с един аграр преди година - вероятно мажото се е загледал в някоя собствена астропрогноза от 1993 и е "видял" светлото бъдеще, междувременно подпалтена с платен анализ от някой си и т.н. Липсва само някоя платена наградка и пр-че на 18-тата подстраница в яху.

                              Няма драма, нека расте, аз бях първият, дето викаше тук ъъъъъпппп 200 лева преди години и ми се смеехте, а аз знам, че никога не трябва да се подценява предсказуемостта на глупостта, както казват в един легендарен филм. Та хубаво, идеята е да се оберат дойочовете - няма лошо в нея, но реално и тя само ще забави епичното гранде финале, дето съм го предрекъл отдавна.

                              Апропо, ще има ли поне един, дето да си признае, че е направил някаква търговия - купил или продал, в последните няколко седмици? Или ще чакаме като дръпне рЕзко надолу, да се появят десетките лафове как всички са продали точно на върха и само баламурниците са купили тогава. Няма лошо и в това - все пак нали затова се прекръстихме от Балонерко на Шменти-капели

                              Груйка аз купувам постоянно при всеки новодошъл свободен кеш. Включително и днес от айсберга към 250 хартишки ...при мен търговията се прави когато дойде кеша...
                              Ето, признах си, че не боли

                              Ама ти май ще купуваш на 52 лв като гледам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

                                А случайно да Ви липсват "качествените" коментари на един "всезнаещ" адвокат,"пушката",дето задължително гърми /засега само в крака на вездезнаещия /в четвърто действие" и т.н Дали е съвпадение отсъствието от форума?Всъщност знам отговора ! Както и всеки участник тук !
                                Значи хем ме гоните да не пиша, щото тук бил човекО, дет късал от залъка си, за да имало този форум (като че ли не ние, списващите тук, при това абсолютно безплатно, не правим половината кликове и 90% от съдържанието), хем шом не съм писла и съм се криел!?!? Аз никога не се крия, младеж, никога, и винаги си стоя зад думите, включително редовно предлагайки басове и още по-редовно печелейки ги, само дето единствено 4Д имаше топки сред адептите (макар и по друга тема - скоро ще ми виси 200 кинта за загубен бас, дано се появи отнякъде), както и дедо Инта (дето може да се похвали, че е от малкото печелил бас с мен)

                                Всъщност знаеш, че нищо незнаеш, но вероятно и това не знаеш Когато се включи проходмукачката, бате, фсичкуту ТА отива в киреча. Ситуацията удивително прилича на тази с един аграр преди година - вероятно мажото се е загледал в някоя собствена астропрогноза от 1993 и е "видял" светлото бъдеще, междувременно подпалтена с платен анализ от някой си и т.н. Липсва само някоя платена наградка и пр-че на 18-тата подстраница в яху.

                                Няма драма, нека расте, аз бях първият, дето викаше тук ъъъъъпппп 200 лева преди години и ми се смеехте, а аз знам, че никога не трябва да се подценява предсказуемостта на глупостта, както казват в един легендарен филм. Та хубаво, идеята е да се оберат дойочовете - няма лошо в нея, но реално и тя само ще забави епичното гранде финале, дето съм го предрекъл отдавна.

                                Апропо, ще има ли поне един, дето да си признае, че е направил някаква търговия - купил или продал, в последните няколко седмици? Или ще чакаме като дръпне рЕзко надолу, да се появят десетките лафове как всички са продали точно на върха и само баламурниците са купили тогава. Няма лошо и в това - все пак нали затова се прекръстихме от Балонерко на Шменти-капели
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X