IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

    Хи хи. Батя бил стрелян заек. Батя не е заек а Вълк (това е лично мое мнение ).Да му пишеш е нещо като агне да си урежда среща с Вълк . Така мисля аз. Никой няма да сподели информация освен ако целта е именно информацията да бъде споделена. Старо куче си , вероятно помниш инфото от Софарма че ще купува на 4.27 от Ромите. Наредихме се доста народ да купим, Стигне ли инфо до теб и мен значи вече е отиграно.

    Дано Батката не ми се обиди. Всичко това което пиша е с добри намерения. Следвам стратегиите му и мога да призная че са доста успешни но само при бичи пазар -тогава всички печелим и без това. Верно е един от най- читавите форумци. При мечи пазар е друго. Никой обаче не е длъжен да доставя инфо както и да разнася стратегиите си , че при загуба ще бъде публично " линчуван " във форума
    Благодаря за добрите думи Си! Ще ти направя и аз един комплимент - умееш да разчиташ хората!

    Колкото до съвета на велю, сори но няма да се възползвам.. работата си ми харесва и даже си я обичам.. а и обективния показател /23% средна годишна доходност за 20 г. на БФБ/ ми говори че може би се справям долу-горе

    Относно трудностите през 2008-ма.. явно трябваше да се преживее нещо такова за да стана още по-добър.. На принципа "Което не ни убива, ни прави по-силни"
    А за безкрайните кредити от Карол.. Ще ме уредиш ли и мен с такива, ще ти бутна тлъста комисионна обещавам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

      Извинявайте, ако някой се е засегнак, че чак има 5-6 поста, явно доста нецензурни, че се е наложило да трие администратора на чата!?!?
      Просто се пошегувах, че съм вкарала пари в
      284'000'000 лв. пазарна капитализация
      РЕ Facebook
      Перспективи за растеж - Alibaba в най-лошия си период
      Мажоритар - бай Ганьо, който с първия милион купува кола и къща в гръцко /някои веднага сменят съпругата с 15 години по-млада, да видим този?/ За целта му трябва или фрийфлоутване да "нахрани" гладните инвеститори или увеличение на възнаграждението му, което вече е факт!
      Консултант - много идеи, много успехи, но се изтъкват само печелившите! Мъгляви договори и куц старт на други "дребни" проекти под килима отиват! Помислете, кой купуваа 2 седмици Биодит на 1.90-2.00? доверители на Карол, кой?
      единственият въпрос е какво правим като свърши приказката и мъглата се разсее??? мислете с главите си, не с емоции!
      Това P/E - което и преди споменавахте и което ви изглежда по особен начин възбуждащо или плашещо, ще споделите ли, как го изчислявате?¿
      Като сме ортаци по оръжие, да пробваме, да си сверим часовниците
      Last edited by Vola.X; 28.05.2021, 00:56.
      Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

        "Зацапахме" темата!?!? Пиша на Батя, защото той е много опитен, успешен и мислещ инвеститор! Това е точно по темата.... аматьор! Като не можеш да схванеш моля те не се изказвай неподготвен!
        Батя е стрелян заек, знае за какво говоря и темата е точно по форум Алтерко, но трябва вероятно време, за да направи коментар. Моля дайте му време!
        Хи хи. Батя бил стрелян заек. Батя не е заек а Вълк (това е лично мое мнение ).Да му пишеш е нещо като агне да си урежда среща с Вълк . Така мисля аз. Никой няма да сподели информация освен ако целта е именно информацията да бъде споделена. Старо куче си , вероятно помниш инфото от Софарма че ще купува на 4.27 от Ромите. Наредихме се доста народ да купим, Стигне ли инфо до теб и мен значи вече е отиграно.

        Дано Батката не ми се обиди. Всичко това което пиша е с добри намерения. Следвам стратегиите му и мога да призная че са доста успешни но само при бичи пазар -тогава всички печелим и без това. Верно е един от най- читавите форумци. При мечи пазар е друго. Никой обаче не е длъжен да доставя инфо както и да разнася стратегиите си , че при загуба ще бъде публично " линчуван " във форума
        Last edited by MrSi; 28.05.2021, 01:59.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Нали е модерно да се критикуват най-добрите и аз имам две критики. Не съм доволен, че много се забавиха с продажбата на бизнеса в Азия, а също така и за забавянето на продажбата на останалите акции на Линк.
          Да много са доУни. Докараха ми само 400 % доходност. Другите като Хим , Фиб и още супер читави компании като Градус и Зърнени храни например или като Сирма и Цкб и други които редовно раздават Дивидент и делят с миноритарите видиш ли са подценени.

          При тия "дупки " спокойно може да изливаш милиони и с радост ще ти ги приемат.

          Всеки който инвестира в Атера и Софком може да си докара двуцифрена доходност. Това обаче не го прави ПРОФЕСИОНАЛЕН ИНВЕСТИТОР .
          При бичи пазар доходността е редно да бъде поне 30 - 40 %. Всеки печели че дори и най- слабите( освен пенсиите разбира се , тях не ги разбирам въобще как докарват доходност ) . Какъв профИсионалист си ако при бичи пазар не докараш доходност.?Всеки шльоко може да докара повече. Слушам разни хлапета да се кефят че правят пари от Биткойн и други.
          Майстор е онзи който при мечи пазар докарва доходност
          Last edited by MrSi; 28.05.2021, 01:54.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Ама хайде малко по-толерантно... не всички сме нададени с икономическия ти гений. Всъщност, на борсата е по-добре да си успешен аматьор, отколкото - разочарован професионалист.
            Моля наистина за твоите извинения! Прав си!
            Извинявай! Статистиката е, че безумците, напориститите и оптимистите движат света! Консервите като мене са спирачка! Успех на новаторите!
            IM d best

            Коментар


            • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
              Това е точно по темата.... аматьор! Като не можеш да схванеш моля те не се изказвай неподготвен!
              Ама хайде малко по-толерантно... не всички сме надарени с икономическия ти гений. Всъщност, на борсата е по-добре да си успешен аматьор, отколкото - разочарован професионалист.
              Last edited by Ender; 27.05.2021, 23:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                При вас да не би да се търсят вече хора с икономически познания?
                Можеш да оферираш Батя на лични, че тука много зацапахме темата.
                "Зацапахме" темата!?!? Пиша на Батя, защото той е много опитен, успешен и мислещ инвеститор! Това е точно по темата.... аматьор! Като не можеш да схванеш моля те не се изказвай неподготвен!
                Батя е стрелян заек, знае за какво говоря и темата е точно по форум Алтерко, но трябва вероятно време, за да направи коментар. Моля дайте му време!
                IM d best

                Коментар


                • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                  Дано си купил друга къща във Варна, че при фалит, подобен на 2008 да можеш да изплуваш, че Карол вече не дава безкрайни кредити за грешни инвестиции! намери си свястна работа и стига търкал очички пред компа в самонадеяни начинания как "работиш" ..... Ако се чудиш как? в съседната къща съм
                  При вас да не би да се търсят вече хора с икономически познания?
                  Можеш да оферираш Батя на лични, че тука много зацапахме темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Странен начин на инвестиране. Не мисля че е устойчив в дългосрочен план, но ти си знаеш...
                    Интересно че според ника ти, трябваше да откриеш тази акция още на 4-5 лв., но явно има върху какво да работиш

                    Успех все пак! По добре по-късно, отколкото твърде късно
                    Дано си купил друга къща във Варна, че при фалит, подобен на 2008 да можеш да изплуваш, че Карол вече не дава безкрайни кредити за грешни инвестиции! намери си свястна работа и стига търкал очички пред компа в самонадеяни начинания как "работиш" ..... Ако се чудиш как? в съседната къща съм
                    IM d best

                    Коментар


                    • Нали е модерно да се критикуват най-добрите и аз имам две критики. Не съм доволен, че много се забавиха с продажбата на бизнеса в Азия, а също така и за забавянето на продажбата на останалите акции на Линк.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        удивен съм че едва 2-3 мнение има на твоето. Аз, като горд собственик на 15 акции, трябва да ти кжа - къш, къш, птицо пролета, разваляш ни хубавата акция, това е силен сел сигнал - ей го, половин ден няма кой една акция да купи и т.н. Щото тук повече от това няма как да получиш - все "експерти" има, ама иначе са "позитивни и готйени"
                        Извинявайте, ако някой се е засегнак, че чак има 5-6 поста, явно доста нецензурни, че се е наложило да трие администратора на чата!?!?
                        Просто се пошегувах, че съм вкарала пари в
                        284'000'000 лв. пазарна капитализация
                        РЕ Facebook
                        Перспективи за растеж - Alibaba в най-лошия си период
                        Мажоритар - бай Ганьо, който с първия милион купува кола и къща в гръцко /някои веднага сменят съпругата с 15 години по-млада, да видим този?/ За целта му трябва или фрийфлоутване да "нахрани" гладните инвеститори или увеличение на възнаграждението му, което вече е факт!
                        Консултант - много идеи, много успехи, но се изтъкват само печелившите! Мъгляви договори и куц старт на други "дребни" проекти под килима отиват! Помислете, кой купуваа 2 седмици Биодит на 1.90-2.00? доверители на Карол, кой?
                        единственият въпрос е какво правим като свърши приказката и мъглата се разсее??? мислете с главите си, не с емоции!
                        Last edited by X_Y; 27.05.2021, 21:54.
                        IM d best

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                          Господа, приятели, инвеститори, ортаци по оръжие..... а аз днес влязох в Алтерко, не защото считам, че си струва и НМ ще ни заведе до космоса, а защото вярвам, че човешката глупост на БФБ е безгранична и дрогирани инвеститори ще ме забогатеят като бутат поне до 20, а защо не до 30 или най-добре до 40 лева този уникален дистрибутор на чайна стаф
                          удивен съм че едва 2-3 мнение има на твоето. Аз, като горд собственик на 15 акции, трябва да ти кжа - къш, къш, птицо пролета, разваляш ни хубавата акция, това е силен сел сигнал - ей го, половин ден няма кой една акция да купи и т.н. Щото тук повече от това няма как да получиш - все "експерти" има, ама иначе са "позитивни и готйени"
                          Last edited by X_Y; 27.05.2021, 21:53.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                            Ще му мислят, като влезе Груйката на 50.
                            При спиди на толкова влезе. В неохим пробва на 40, но не му се получи.
                            Пази боже!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз
                              Квито и да ги разтягаме, никой не пуска гювеч.
                              Меченцата ще гледкат ето така -
                              Ще му мислят, като влезе Груйката на 50.
                              При спиди на толкова влезе. В неохим пробва на 40, но не му се получи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Странен начин на инвестиране. Не мисля че е устойчив в дългосрочен план, но ти си знаеш...
                                Интересно че според ника ти, трябваше да откриеш тази акция още на 4-5 лв., но явно има върху какво да работиш

                                Успех все пак! По добре по-късно, отколкото твърде късно
                                Ама това "ти си знаеш" не звучи добре, - липсва емоционалната съпричастност, а тук сме "ортаци по оръжие", както е казала момата.
                                Нека е добра дошла и да види профит. Пък може да си преразгледа и анализите щом ги опровергаят резултатите на Алтерко. Ще получи полза и като анализатор

                                Коментар

                                Working...
                                X