IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
    втори пореден спад в цената при затваряне
    внимавайте да не паднете под емисионната пичове
    също и най-високите цени за деня днес са по-ниски от вчера, а вчера от оня ден
    http://www.investor.bg/companies/SKK/history/
    опичайте си акъла да не направите тренд
    притеснявате ме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
      Там е работата, че никой още не е продал, затова и цената се е качила. Ако някой малко почне да продава цента отива на 10 лв. Будалкат ви!

      Много наивно разсъждаваш! 2007 когато никой не продаваше цените растяха само, като почна преса от продавачи видяхме какво стане - не съди за една цена когато само се купува!
      аз сам ли се будалкам. говоря ти за моя сделка. Относно това какво е било през 2007, говориш така, сякаш тогава си бил 7 годишен, което всъщност, гледайки сегашните ти размишления, звучи логично.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
        ако си купил спиди на 17 и си продал на 34 и си направил 100%, това как точно се връзва с твоите думи?
        Там е работата, че никой още не е продал, затова и цената се е качила. Ако някой малко почне да продава цента отива на 10 лв. Будалкат ви!

        Много наивно разсъждаваш! 2007 когато никой не продаваше цените растяха само, като почна преса от продавачи видяхме какво стане - не съди за една цена когато само се купува!
        Bulls on BSE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
          Да, до края на Дек ще задържат заради преоценките, после ще спихне - страхотна перспектива

          Много хора и борсата не си взе урока, че търгуването и плащнето предварително за бъдещи очаквания е малоумно и като краен резултат е пагубно за 95% от купилите

          Сирма и Спийди са в момента най-големите балони на БФБ заради бъдещи очаквания калкулирани в цените, ако това не е малоумие, не знам кое Очакването е в бъдеще неясно времено, но за смекта на това плащането е сега и калкулирано в балонната цена
          ако си купил спиди на 17 и си продал на 34 и си направил 100%, това как точно се връзва с твоите думи?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            Е ти да не смяташ ,че ще пуснат незаписаните акции
            Аз поне до нова година не смятам ,че цената ще падне и то драстично.
            Да, до края на Дек ще задържат заради преоценките, после ще спихне - страхотна перспектива

            Много хора и борсата не си взе урока, че търгуването и плащнето предварително за бъдещи очаквания е малоумно и като краен резултат е пагубно за 95% от купилите

            Сирма и Спийди са в момента най-големите балони на БФБ заради бъдещи очаквания калкулирани в цените, ако това не е малоумие, не знам кое Очакването е в бъдеще неясно времено, но за смекта на това плащането е сега и калкулирано в балонната цена
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              еее ставаш много злобен като продадеш
              Кой е казал, че аз продавам? Не, че не е вярно, ама...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                продалите днес/вчера - колко % направихте от ИПОто , бихте ли споделили?

                (не следя акцията)
                Всички акции от IPO-то минаха на цена 1.20, а през последните дни акцията върви от 1.28 през 1.27 до 1.26-25 днес. Процентите всеки може сам да ги сметне.

                Коментар


                • продалите днес/вчера - колко % направихте от ИПОто , бихте ли споделили?

                  (не следя акцията)
                  "the trend is your friend until the end..."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                    Пичове, не знам за вас, но аз виждам отиване на цената към номинал.
                    еее ставаш много злобен като продадеш
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                      Не знам, следа като останаха незаписани акции на 1.20, защо сега е над тази цена
                      Е ти да не смяташ ,че ще пуснат незаписаните акции
                      Аз поне до нова година не смятам ,че цената ще падне и то драстично.

                      Коментар


                      • Не знам, следа като останаха незаписани акции на 1.20, защо сега е над тази цена
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Че аз откъде да знам,вие агитирахте и в спорове големи влизахте.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                            Кажи ти тогава, о, всезнаещ Grosss, как ще се оправи работата?
                            Че аз откъде да знам,вие агитирахте и в спорове големи влизахте.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Хубаво се кефиш,но това няма да оправи работата.
                              Кажи ти тогава, о, всезнаещ Grosss, как ще се оправи работата?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                                Хубаво се кефиш,но това няма да оправи работата.

                                Коментар

                                Working...
                                X