IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой да е виждал сравнителен анализ на цените на Сирма и на Телерик?
    Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Slavi.13 Разгледай мнение
      Бе тук само коментари а един не се е похвалил да участва и колко акцийки иска да вземе...без цена, че да не е реклама
      Ми аз предпочитам да взема от черешите напролет, че там поне имаме подкрепата на Горанов

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Slavi.13 Разгледай мнение
        Бе тук само коментари а един не се е похвалил да участва и колко акцийки иска да вземе...без цена, че да не е реклама
        аз участвам на минимална лимитирана цена. пазарните тук може и да са дръвце.

        Коментар


        • Бе тук само коментари а един не се е похвалил да участва и колко акцийки иска да вземе...без цена, че да не е реклама

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Анализ на Сирма от страна на Карол:

            http://www.karollbroker.bg/fileadmin...&Valuation.pdf

            "We believe that Sirma Group Holding could be an attractive investment at the lower end of the offering price range for investors with above average risk tolerance and willingnes to invest in growth companies."

            За мен цената от 1.38лв. е неоправдано висока, но всеки си има мнение.
            ROA за софтуерна компания ми е любим показател

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
              Анализ на Сирма от страна на Карол:

              http://www.karollbroker.bg/fileadmin...&Valuation.pdf

              "We believe that Sirma Group Holding could be an attractive investment at the lower end of the offering price range for investors with above average risk tolerance and willingnes to invest in growth companies."

              За мен цената от 1.38лв. е неоправдано висока, но всеки си има мнение.
              Е цената ще е ясна след няколко дена. По-добре е да е максимално близо до 1,20, за да няма разочарования
              Не е препоръка

              Коментар


              • Анализ на Сирма от страна на Карол:

                http://www.karollbroker.bg/fileadmin...&Valuation.pdf

                "We believe that Sirma Group Holding could be an attractive investment at the lower end of the offering price range for investors with above average risk tolerance and willingnes to invest in growth companies."

                За мен цената от 1.38лв. е неоправдано висока, но всеки си има мнение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  И на мен ми се иска всичко да е нагоре и да сме се възстановили отдавна обаче за съжаление пазара казва друго ! А при тези управляващи държавата няма как да стане ! По добре да се ориентираме към пазара на череши , там поне Горанката може да ни подкрепи
                  Пазара е умряла работа в момента. Даже бившия министър Трайчо и той увисна в еврохолд. Горанов явно си разчита на черешите. Черешова му работа.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                    хаха, ама не смяташ добре. Първо щеше да е 10 пъти нагоре и после 8 пъти надолу
                    И на мен ми се иска всичко да е нагоре и да сме се възстановили отдавна обаче за съжаление пазара казва друго ! А при тези управляващи държавата няма как да стане ! По добре да се ориентираме към пазара на череши , там поне Горанката може да ни подкрепи

                    Коментар


                    • Мисля си също че ако след IPO-to акциите тръгнат надоле, ще е лош сигнал за целия пазар. Затова по-добре е елана да не се изцепват много нависоко с цената, а да подложат малко по-ниско, за да се яви и импулс за пазара. Иначе ще им се скапе и реномето, което и без това са държи на косъм, покрай енемоните, БРС тнн. случките с еларг
                      Last edited by shokova terapia; 14.10.2015, 13:33.
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        хахаха, ако беше 2007-08 , капитализацията сега щеше да е точно в обратна посока, двойно и тройно по малка от цената, на която е предлагането Да си видял от срива случайно възстановяване на пазара, че да чакаш по високи цени сега а ?
                        хаха, ама не смяташ добре. Първо щеше да е 10 пъти нагоре и после 8 пъти надолу
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                          Бройте ме и мене при акционерите Пуснал съм си заявките и с нетърпение чакам резултата след 16-ти.
                          Да се надяваме, че и пазара се ще се размърда малко след това Ипо. Струва ми се, че е в някаква замръзнала фаза и вече не реагира на нищо. Ако ИПо-то беше 2007-2008-ма можеше да е вече с капитализация двойно и тройно по-голяма от сегашната. Та в този ред на мисли, слагам сумата на масата и с идеята да се събуди сънливеца софикс, малко да му помогнем, както се казва, че с по 10-20 сделки до обяд е тегава работата ))
                          хахаха, ако беше 2007-08 , капитализацията сега щеше да е точно в обратна посока, двойно и тройно по малка от цената, на която е предлагането Да си видял от срива случайно възстановяване на пазара, че да чакаш по високи цени сега а ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение
                            Мисля, че има още много потенциал в създаването на софтуер от всякакъв вид и реших да се присъединя към досегашните акционери
                            Бройте ме и мене при акционерите Пуснал съм си заявките и с нетърпение чакам резултата след 16-ти.
                            Да се надяваме, че и пазара се ще се размърда малко след това Ипо. Струва ми се, че е в някаква замръзнала фаза и вече не реагира на нищо. Ако ИПо-то беше 2007-2008-ма можеше да е вече с капитализация двойно и тройно по-голяма от сегашната. Та в този ред на мисли, слагам сумата на масата и с идеята да се събуди сънливеца софикс, малко да му помогнем, както се казва, че с по 10-20 сделки до обяд е тегава работата ))

                            Коментар


                            • Мисля, че има още много потенциал в създаването на софтуер от всякакъв вид и реших да се присъединя към досегашните акционери

                              Коментар


                              • Значи всички гледни точки са представени и (както писах по-долу) условията за успешно ИПО с дълги институционални пари са налице и остава само дребните частни капитали да преценят рисковете, очакваните ползи и времето между тях Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X