IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде, честото- 7 ст дивидент ще имаме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      И от тук ще клъвна дивидент
      Не си само ти ...... Мн бързо поскъпна мамка и...... Имам хубав пакет ама както казал Мечо Пух:.....колкото повече .... толкова повече .....

      Коментар


      • ОСА - 30.06.2017 г.

        Коментар


        • И от тук ще клъвна дивидент
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Ай да я сурнат още малко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
              Интересна акция си връткате тука...
              Много е интересна, ама не само тая. Абе майтап да става.
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Интересна акция си връткате тука...
                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Дивидента го смятам нето 0.074 лв. За бройка.....другата година прогноза 0.10 лв за папир

                  Коментар


                  • Тук, кога ще е ясно колко дивидента. Нещо няма новини за компанията от месец и нещо. Нещо не ми харесва, аз в Деня за акции купих на 1.47 лв, сега чукна почти 1.42. Както вика Камата - ай нот лайк!

                    Коментар


                    • супер е взех малко
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Яко а ???

                        Коментар


                        • Абе аз има бая повечко в тая позиция на 1.05.....ако падне още малко ще купувам до 1.15 средна

                          Коментар


                          • Aз имам тук едни 500 акции при средна покупна цена 1.36 лв, бях се зарадвал че бяха минали 1.5, ама сега не съм много хепи от този рязък спад. Дано се по-оправи малко след като изплатят и дивидента. Мисля ако няма някакви кардинални промени есента да увелича инвестицията си тук.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sylver88 Разгледай мнение
                              Какво става днес с цената, уж ще има дивидент и бум от 1.48 падна до 1.42?
                              Ми става това, което принципно е нормално за нашата борса - не се търгуват информации, а се подпират/натискат позиции, в зависимост от различни конюнктури. Или пък някой разполага с вътрешно инфо, което не е хубаво? А може и да е точно обратния вариант - да се наплаши цацата, тя да продаде акциите, които има, за да се набив в други, по-перЕспективни, а после някой да си направи пакет на добра цена. Варианти - колкото си искаш, кой е истниския - идея нямам.

                              Успех на държащите, нямам, но акцията е добра
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Смятах че е скъпа на тези нива но след първото тримесечие си променям мнението

                                Коментар

                                Working...
                                X