IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

    Спазвайки приятеслкия тон и "емоционална неангажираност" в комбинация с необходимостта все пак уискито да е хубаво и приятно на консумиращия го една цена в диапазона около 100-130 лв е добра. Лично за мен в този ценови клас аз по хубаво от Dallmore (12 или 15 годишно) не съм пил. Ще ми интересно и Вие да споделите ..........
    здравейте, не съм пил Dallmore, харесвам Cardhu 12!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

      Пичове, кажете Уискито за което се хванахте (или уискитата, ако ще са различни за двете страни).

      В крайна сметка, баса е интересен най-вече с неформалната си част и удоволствието на всички ни да се позабавляваме с темата. Убеден съм, че на никой от Вас не му е идеята да спечели 1 бутилка (щото няма пари да си купи) и да си я изпие тайно....

      P.S. Споко - няма да искам победителя да черпи....
      Спазвайки приятеслкия тон и "емоционална неангажираност" в комбинация с необходимостта все пак уискито да е хубаво и приятно на консумиращия го една цена в диапазона около 100-130 лв е добра. Лично за мен в този ценови клас аз по хубаво от Dallmore (12 или 15 годишно) не съм пил. Ще ми интересно и Вие да споделите ..........

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

        разбира се, можеш да ми пишеш на лични какво уиски обичаш да пиеш! :-)
        Пичове, кажете Уискито за което се хванахте (или уискитата, ако ще са различни за двете страни).

        В крайна сметка, баса е интересен най-вече с неформалната си част и удоволствието на всички ни да се позабавляваме с темата. Убеден съм, че на никой от Вас не му е идеята да спечели 1 бутилка (щото няма пари да си купи) и да си я изпие тайно....

        P.S. Споко - няма да искам победителя да черпи....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Разбрахме се, харесвам хора, които си стоят зад думите и дори и да загубя даден бас, си го плащам с кеф (е, по-ми е кеф, ако аз спечеля, разбира се) В случай че ти спечелиш, изборът е изцяло в твои ръце
          Така е, баса си е бас! :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

            разбира се, можеш да ми пишеш на лични какво уиски обичаш да пиеш! :-)
            Разбрахме се, харесвам хора, които си стоят зад думите и дори и да загубя даден бас, си го плащам с кеф (е, по-ми е кеф, ако аз спечеля, разбира се) В случай че ти спечелиш, изборът е изцяло в твои ръце
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Супер, имаме сделка - ще ти напомня на 31.12 или когато там е последния ден на борсата ни за тази година, освен ако ти не спечелиш преди това За вида на уискито или другата напитка (или паричен еквивалент по дадена сметка) ще се разберем допълнително. Няма да пожелавам успех - разбираемо защо
              разбира се, можеш да ми пишеш на лични какво уиски обичаш да пиеш! :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                Идеално, отсреща съм!
                Супер, имаме сделка - ще ти напомня на 31.12 или когато там е последния ден на борсата ни за тази година, освен ако ти не спечелиш преди това За вида на уискито или другата напитка (или паричен еквивалент по дадена сметка) ще се разберем допълнително. Няма да пожелавам успех - разбираемо защо
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Упс, извинявам се, това съм го пропуснал - да, предложението за бас все още е в сила - няма да видим цена от 1,25 до края на годината, като под цена разбирам покупката на поне 5К бройки на тази цена, а не единична акция, за да се манипулира баса, както евереста манипулира индекса със супер измислената бройка нови акционери. Басът е на бутилка хубаво уикси или друга напитка, по избор, може и паричен еквивалент, нямам претенции.

                  Другото е ясно и няма да се повтарям - с мошеници да играеш карти, е най-малкото нелогично!. Успех на държащите тук - фактите говорят, че спечелиха 7-8% отгоре, следвайки мършояда, което си е пари, а парите не миришат, така че моята позиция за момента е грешна. За момента!
                  Идеално, отсреща съм!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                    Бих желал да заема насрещна страна в този бас! То като гледам цена от 1,25 ще има много скоро!
                    Упс, извинявам се, това съм го пропуснал - да, предложението за бас все още е в сила - няма да видим цена от 1,25 до края на годината, като под цена разбирам покупката на поне 5К бройки на тази цена, а не единична акция, за да се манипулира баса, както евереста манипулира индекса със супер измислената бройка нови акционери. Басът е на бутилка хубаво уикси или друга напитка, по избор, може и паричен еквивалент, нямам претенции.

                    Другото е ясно и няма да се повтарям - с мошеници да играеш карти, е най-малкото нелогично!. Успех на държащите тук - фактите говорят, че спечелиха 7-8% отгоре, следвайки мършояда, което си е пари, а парите не миришат, така че моята позиция за момента е грешна. За момента!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Честито на печелившите

                      "М+С Хидравлик" и "Елана Агрокредит" влизат в състава на SOFIX
                      "Доверие обединен холдинг" и "Индустриален холдинг България" излизат от индекса

                      https://www.investor.bg/novini-i-ana...-sofix-268059/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                        Има ли обективни причини, за да очаквате, че компанията ще влезе в Софикс?
                        Да, аз и Margen така смятаме.

                        Коментар


                        • Има ли обективни причини, за да очаквате, че компанията ще влезе в Софикс?
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Цвети има моменти, в които те съжелявам и в мен се появява желание да ти помогна, но не се сещам по какъв начин мога да го направя, след което съжалението ми избледнява и ...
                            Клоун и викач в едно.....- интересно съжителство...
                            Търси препитание в Господарите .....
                            П.П. като гледам продажбите по доста позиции за да се надънят в Агрото ,ще ти се търси сметка на теб и еланци за шоуто...някога
                            Last edited by Монти; 28.08.2018, 12:18.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Казва се реалистично....
                              Щото ако 1,25 ти е горната граница ,казва се хазартно.....
                              Но нали знаеш че викачеството е професия....
                              Цвети има моменти, в които те съжелявам и в мен се появява желание да ти помогна, но не се сещам по какъв начин мога да го направя, след което съжалението ми избледнява и ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                                Това кой какъв хоризонт има и какво очаква за цената и дали е привлечен от спорта си е негова работа.
                                Значи ти реши че щом желая да се хвана на бас с човека за 1,25, значи очаквам цената да стане 1,30 - 1,35. Това е епично Цвети...
                                Казва се реалистично....
                                Щото ако 1,25 ти е горната граница ,казва се хазартно.....
                                Но нали знаеш че викачеството е професия....

                                Коментар

                                Working...
                                X