IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подценени дружества на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Valuator
    Погледнах ги и не разбрах кое точно им е подцененото - P/E при HIDPN и DRUPL вече е над 30, а при TRАNB - много над 100. Или имаш предвид в сравнение с други балони на БФБ?


    Първоначално изпратено от Blagoy
    Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
    Според мен вече няма подценени дружества на борсата.
    Що не погледнеш TRANB, HIDPN и DRUPL
    Относно HIDPN - защо не сравниш компанията с други в съшия отрасъл. Зачети се и малко повече за това колко от продукцията и за къде се изнася, какво произвежда и т.н.

    За TRANB - погледна ли добре, че последния отчет е за периода април - юни, за когато имат 8.52 лв. печалба на акция. Хвърли едно око и на отчета за първото тримесечие след т'ва.

    Що се отнася до ДРУПЛ - там нямам притеснение, тъй като сегментът, в който работят ще расте още дълго време. Със здраве

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sansiro
      Лично аз по-подценено дружество от POLIM поне за момента не виждам, особено като последните върхове на борсата, не закачиха единствено него. На всички ви е ясно обаче къде е проблемът, но всичко с времето си. Който иска, нека ме опровергае.
      edno ot NAI-podcenenite vse oshte!!!

      Коментар


      • ktex; gamza ; bref ;hsof; mgehl spored men sa dosta podceneni. Mneniq?!//
        Byrzai bavno!

        Коментар


        • А какво ще кажете за АРОМА.

          - Огромен ръст на печалбата (http://kompanii.investor.bg/?cat=5&id=52224)
          - П/Е = 14,48
          - П/В = 1,83
          - Предстои 3-кратно увеличиени на капитала - може би през месец септември, а знаем какъв е резултата след това.

          Губят малко пазари в Русия, но според техни прогнози за 2007 се предвижда 5-7% ръст на приходите. "Масов продукт" и осъзната маркетингова стратегия.

          За мен това е следващата ракета след CHUG и HIDPN на БФБ. Вижте и търговията в последните дни как върви.

          Разбира се че имам акции.

          Коментар


          • Лично аз по-подценено дружество от POLIM поне за момента не виждам, особено като последните върхове на борсата, не закачиха единствено него. На всички ви е ясно обаче къде е проблемът, но всичко с времето си. Който иска, нека ме опровергае.

            Коментар


            • МЕДИКА ,но за съжаление не е ликвидна.след едно увеличение на капитала x20,биха се търгували доста по добре.иначе дружеството е добро и могат да се искарат добри пари след време...но кога?!?!
              не е препоръка за търговия

              Коментар


              • Погледнах ги и не разбрах кое точно им е подцененото - P/E при HIDPN и DRUPL вече е над 30, а при TRАNB - много над 100. Или имаш предвид в сравнение с други балони на БФБ?


                Първоначално изпратено от Blagoy
                Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                Според мен вече няма подценени дружества на борсата.
                Що не погледнеш TRANB, HIDPN и DRUPL

                Коментар


                • Мисля ,че WWW,MCH макар и не подценени скоро ще дръпнат здраво на горе.Естественно ,че притежавам акции от тях

                  Коментар


                  • A пък аз викам че е HDPAT кога стане 100000лв. ке е добре.
                    Не се бъзи-кай !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                      Според мен вече няма подценени дружества на борсата.
                      Що не погледнеш TRANB, HIDPN и DRUPL

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bate Goiko
                        Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                        Първоначално изпратено от bate Goiko
                        KTEX Катекс АД изглежда ми доста подценено.

                        Не е препоръка за търговия с тези акции.
                        Голямата печалба там няма ли да бъде от типа "Еднократни"

                        въпроса е после какво ще правят с кинтите, освен това имат и голям резерв (съобразно капитализацията им) така че се присъединявам - ПОДЦЕНЕНО


                        Ами не е лошо да раздадът малко дивидент или някоя бонус акция.


                        Не е препоръка за търговия с тези акции.
                        да бе да, при положение че печалбата от основната дейност не е кой знае каква ще тръгнат на нас парите си да дават - това всичко ще се инвестира в накаква насока.
                        виж сток - дивидента е друга работа......... хм може би????

                        Коментар


                        • тука са изброени всекакви дружества тука значи сичко е подценено и то много ...... ...

                          Коментар


                          • Според вас BALKL подценено ли е?

                            В петък имаше раздвижване по него и се чудя дали да си продам малкото акции или точно обратното да докупя още...

                            Коментар


                            • Да за него збравих да отбележа Темата не е лоша но онези тъпаци от КФН може да ни обвинат в манипулации и вътрешно инфо ако наистина обявим какво мислим и по кои позиции както става в момента с проверката с 9-те дружества Въпреки че информацията за тях е обявена в Инвестора и само трябва човек да знае да я разчете

                              Коментар


                              • И с EUBG също

                                Първоначално изпратено от Super Стар
                                Колегата с МОНБАТ направо изби рибата

                                Коментар

                                Working...
                                X