IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спестявания какво да ги правя ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 5000 можеш да инвестираш в себе си да работиш и да ги умножиш. Иначе не виждам опция и инструмент който с толкова пари да ти носи дори по-малко от предвидените от теб проценти.
    Купи нещо, иди огледай на стоковата борса, продай после на дребно, това обаче е твой труд, ти трябва да го свършиш. Сезон е, можеш нещо и на морето да продадеш, залагаш се и почваш.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Ако момъка е 99ти набор е разбираемо все пак. 15% в днешно време са супер много не че преди не са били. Та даже налудничаво звучи малко, затова хората тук така реагират. Почти всяка доходност е свързана с риск за поемане, който трябва да се преценява.
      Освен това има хора нямат и един 1лев, та момчето е на правия път. Съветвам те да започнеш малко помалко да се интересуваш от основни неща (финансови) за да можеш да преценяваш риска който поемаш и да не се набълбукаш някъде лошо. Успех от мен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
        Имам спестявания около 5000 лева,Дайте съвет какво да направя със тях.Не искам да си купувам нова кола .Искам да ви вложа във нещо понеже лихвите във банките са много ниски искам около 10-15 процента възвръщаемост .
        Младеж 99, спестявай докато ги умножиш до поне 10 пъти по толкова - минимум... След това отново същото упражнение.... И така.. Няма какво толкова да и се чудиш на подобна сума... Тук само подигравки предизвикваш с подобни размисли..

        Коментар


        • Не ги х ги инвестирал за доходност, бих ги вложил в повишаване на квалификацията или научаване на нова, по-доходна професия, евентуално чиракуване някъде и харчене от спестените пари докато върви процеса.
          Last edited by troika; 13.05.2016, 21:01. Причина: допълнение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
            Американски форум: питаш и ти отговарят.
            Руски форум: питаш и те питат.
            Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП.
            Ми то на тъп въпрос как да отговориш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              малко по-рано днес в друг пост писах следното по темата:



              това е необясним феномен, за мен
              колкото по-глупаво мнение се изкаже, толкова повече умни глави се впускат да му репликират
              Американски форум: питаш и ти отговарят.
              Руски форум: питаш и те питат.
              Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП.
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                Mлади момко виж последните два поста и ще разбереш ,защо отнесе толкова бъзици.Аз дори си помислих,че това е работа на доайена на тъпите теми тук
                а аз реших, че е на скептичния лорд )))
                препоръка е

                Коментар


                • Mлади момко виж последните два поста и ще разбереш ,защо отнесе толкова бъзици.Аз дори си помислих,че това е работа на доайена на тъпите теми тук
                  За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
                    Аз само ви питах за съвет, вие написахте една камара ТЪПИ коментари .
                    малко по-рано днес в друг пост писах следното по темата:



                    това е необясним феномен, за мен
                    колкото по-глупаво мнение се изкаже, толкова повече умни глави се впускат да му репликират
                    но опитай да питаш нещо смислено - най-много 2-3-ма откровени простаци да блеснат със сентенция в отговор

                    та, по твоя въпрос, тука ако некой може да ти гарантира 10-15% сещаш ли се, че да е станал милионер в зелено....
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
                      Аз само ви питах за съвет, вие написахте една камара ТЪПИ коментари .
                      Нищо не можеш да направиш с 5000 лева. Тоест нищо, което да не ти струва риск, усилия и ядове. Моят съвет е да си оставиш парите в банката на колкото ти дава лихва. Времето, което би похарчил да управляваш тези пари по-добре да го инвестираш, за да спечелиш още от обичайната си работа или от нещо допълнително. В същото време ще спиш спокойно, защото ще имаш 5000 лева за всеки случай. 15% от 5000 лева са 750 лева, тоест по 2 лева на ден. Като пиеш едно кафе на ден по-малко, за една година ще спечелиш 15% върху капитала си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
                        Можете да изгледате запис от онлайн семинар "В какво може да се спестява днес", за да получите представа различните активи какви специфики имат и какви доходи досега.
                        По-скоро в какво да се "инвестира", а не спестява, но разбрахме идеята и чест Ви прави с добавката на думата "досега".

                        Коментар


                        • Спестявания

                          Можете да изгледате запис от онлайн семинар "В какво може да се спестява днес", за да получите представа различните активи какви специфики имат и какви доходи досега.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            За 5000 лева - толкова!

                            Напиши, че имаш 50 000 или повече и ще започнат на лични да ти пишат.
                            Не е голяма разликата - каквото 5 Б, това и 50 Б. Виж, ако бяха 5 МБ, щеше да е по-сложно.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
                              Аз само ви питах за съвет, вие написахте една камара ТЪПИ коментари .
                              За 5000 лева - толкова!

                              Напиши, че имаш 50 000 или повече и ще започнат на лични да ти пишат.

                              Коментар


                              • Ами отговори ми на личното и ще ти дам съвет или поне мнение.

                                Мани ги спамаджиите, чешат си клавиатурите, щото си нямат работа.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X