IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спестявания какво да ги правя ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз само ви питах за съвет, вие написахте една камара ТЪПИ коментари .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
      Купи долари (US).
      ('ма може и да бъркам, да знаеш)
      Господа, какво е това несериозно отношение към младежа ?
      Ами: спамери.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Догодина ще блокират търговията, импорта и ще стане работата с хипервентилацията.
        кой ще я блокира и защо?
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Да, ама той иска +15%, а не -15% ...
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
            Имам спестявания около 5000 лева,Дайте съвет какво да направя със тях.Не искам да си купувам нова кола .Искам да ви вложа във нещо понеже лихвите във банките са много ниски искам около 10-15 процента възвръщаемост .
            Ти какво би дал за исканите от теб 10 - 15 % доходност ? Труд, време, знания, умения ?

            Коментар


            • 15% доходност не са проблем, намират се доста пирамиди които дават и по висока..на някои ще дадат а други ще завлекат.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Купи долари (US).
                ('ма може и да бъркам, да знаеш)
                Господа, какво е това несериозно отношение към младежа ?
                ________________________________________
                без паника

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Спамаджии и подигравчии.

                  Лоши момко - имаш Лично съобщение.
                  Да, ама той иска +15%, а не -15% ...

                  Коментар


                  • http://dashmasternode.org/masternode-shares/

                    Инвестирай тук..

                    Коментар


                    • Mito Karamitov

                      Догодина ще блокират търговията, импорта и ще стане работата с хипервентилацията.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Ами вложи ги в образованието си, че като гледам заглавието на темата и половината ти писане, доста голяма част си пропуснал . За частен учител да ги дадеш -по голяма полза ще имаш от въпросните проценти .

                        Коментар


                        • Спамаджии и подигравчии.

                          Лоши момко - имаш Лично съобщение.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Купи части за електрически велосипеди, като ги удари всички хиперинфлацията догодина и велосипеда ще е като Мерцедес , а електрически ще е като Порше.
                            Още тая година ще е ХиПеР Вентилацията не догодина

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
                              Не си ме разбрал, искам да кажа че не искам да си купува друга кола или да ида не екскурзия,да ги изпия във някоя пивница и други такива неща.Искам да ви вложа във нещо или да получавам някаква възращаемост около тези проценти .
                              То май и за процентите не съм те разбрал
                              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
                                Имам спестявания около 5000 лева,Дайте съвет какво да направя със тях. Не искам да си купувам нова кола .Искам да ви вложа във нещо понеже лихвите във банките са много ниски искам около 10-15 процента възвръщаемост .
                                дай ги на бедните бе боли те шпагата или накичи гаджето с ланци (глей само да не фукне с тях) и без тва ше ти се изплатят с повече % .....

                                Коментар

                                Working...
                                X