IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • za zagorka

    Neshto mi se struva che se sazdava izlishno naprejenieo i smut okolo akciite na zagorka, s cel da se "napazaruva" na po niska cena.

    Vse pak pishe, che samo "CHAST" ot akciite se preobrazuvat v nalichni.
    Siguren sam che akciite, koito vsichki nie pritejavame shte si zapazyat statuta.

    Ako nyakoi znae koi akcii shte se promenyat neka spodeli, nikoi li ne e hodil na sabranieto?

    Коментар


    • Привет
      Някакъв интерес към Белпред-Бяла Слатина?

      Коментар


      • wwwbg, пиши и на мен. Dundo1 имам интерес, прати бр. и цена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vrusev
          trendy , от близо 10-11 години търгувам с акции , няма трудна сделка ,ако партнъорите са коректни . Колкото за Загорка , бъдещето ще покаже , дали си е заслужавало да се инвестира там.
          МДА по-долу изброените от мен трудности са точно с цел да се гарантираш, че няма да те прее*е някой с тези сделки

          трудно се намира купувач за налични акции, та камо ли познат (т.е. човек на който да разчиташ)
          друга тема е че ако съм търгнал да продавам нещо няма да търся познат да го набутам да купи (предвид на това, че щом продавам вече не ги приемам за добра инвестиция)


          Първоначално изпратено от trendy
          Ти прехвърлял ли си някога налични акции?
          Отврат е!
          Аз лично продадох (на добра цена!)
          не ми се занимава пак с джиросване ходене до дружество, адвокат за съставяне на документите по прехвърляне и т.н. В ЦД са си най-добре, ама вече няма.
          Подаваш си поръчката в ИП и отиваш само да си вземеш парите. (след като си си намерил клиента де)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kilur
            DOBRE DE PO KOLKO PLA6TA6
            имаш лично съобщение

            Коментар


            • Притежавам акции от SG Expressbank. Интересува ли се някой и на каква цена сте склонни да се разберем?

              Коментар


              • trendy , от близо 10-11 години търгувам с акции , няма трудна сделка ,ако партнъорите са коректни . Колкото за Загорка , бъдещето ще покаже , дали си е заслужавало да се инвестира там.

                Коментар


                • DOBRE DE PO KOLKO PLA6TA6

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vrusev
                    Kilur , спокойно . Това решение с нищо не променя ситуацията .Ако има сериозен интерес към акциите , то това не е пречка за продажбата им . Вече съм търгувал такива акции и то без никакви проблеми . Този , който пише за " отърване " просто е сбъркал форума .
                    Ти прехвърлял ли си някога налични акции?
                    Отврат е!
                    Аз лично продадох (на добра цена!)
                    не ми се занимава пак с джиросване ходене до дружество, адвокат за съставяне на документите по прехвърляне и т.н.
                    В ЦД са си най-добре, ама вече няма.
                    Подаваш си поръчката в ИП и отиваш само да си вземеш парите. (след като си си намерил клиента де)

                    Коментар


                    • Kilur , спокойно . Това решение с нищо не променя ситуацията .Ако има сериозен интерес към акциите , то това не е пречка за продажбата им . Вече съм търгувал такива акции и то без никакви проблеми . Този , който пише за " отърване " просто е сбъркал форума .

                      Коментар


                      • PO KOLKO PLA6TA6 ZA ZAGORKA

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от wwwbg
                          Първоначално изпратено от "Загорка" - АД ДВ бр. 4 от 16.01.2007 г.
                          "Загорка" - АД, Стара Загора
                          3. - Съветът на директорите на "Загорка" - АД, Стара Загора, на основание чл. 223 ТЗ свиква извънредно общо събрание на акционерите на дружеството на 22.II.2007 г. в 10 ч. в София, кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе 2А, в заседателната зала на дружеството при следния дневен ред: 1. промяна във вида на част от издадените от дружеството акции; предложение за решение - ОС взема решение за промяна на издадените от дружеството безналични акции в налични; 2. изменение на устава на дружеството; предложение за решение - ОС приема предложените от съвета на директорите изменения в устава на дружеството. Поканват се всички акционери, притежаващи акции с право на глас, или писмено упълномощени техни представители да вземат участие в работата на събранието. Регистрацията на акционерите и техните представители за участие в събранието започва в 9,30 ч. на 22.II.2007 г. в София, кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе 2А, в заседателната зала на "Загорка" - АД. Представителите на акционерите се легитимират с документ за самоличност и писмено пълномощно. Писмените материали по дневния ред са на разположение на акционерите в седалището на "Загорка" - АД.
                          Всеки който иска да се отърве от ЗАГОРКИТЕ си преди да са станали налични и съответно още по-трудно прехвърляеми нека ми пише
                          wwwbg@mail.bg

                          P.S. Решението е прието от ОС
                          Ако има още някой да продава да се обади, че скоро приключвам изкупуването

                          Коментар


                          • Търся акции на ЗПАД Алианц България

                            Коментар


                            • търся акции на Перла
                              предложения на fekt@mail.bg

                              Коментар


                              • Някой има ли идея какво се случва с акциите на "Антибиотик-Разград"? Предложения за цена?

                                Коментар

                                Working...
                                X