IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pokemon
    Продавам акции на Хотел Рила - София АД. Акциите са около 4400 (0,4-0,5% от капитала) с номинал 1лв., обикновени с право на глас и са налични - продавам ги само в пакет. Ако има интерес ми пишете лично съобщение.
    Продавам и 500 акции на Дюни АД - Созопол с номианл 1лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40
      Проявявам интерес за "Дюни" - по номинал.

      успехи
      :-)
      Сигурен съм!
      Ако имаш сериозно предложение ми пиши съобщение или на kambourov@mail.bg

      Коментар


      • Продавам 334 SODI по 65 лв. на акция.

        Коментар


        • Ами на каса в Пирдоп. За друг начин може би трябва да питаш по телефона. Мисля, че беше 62 ст. на акция, вече не помня точно, собственикът на акциите си ги взе преди месец.[/quote]


          hah благодаря за инфото!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от robert
            Първоначално изпратено от hah
            Сега след като MDK (Кумерио Мед) дадоха дивидент имате ли представа как се котират акциите?
            Нещо повече за дивидента?
            Как може да се получи?
            Ами на каса в Пирдоп. За друг начин може би трябва да питаш по телефона. Мисля, че беше 62 ст. на акция, вече не помня точно, собственикът на акциите си ги взе преди месец.
            Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

            Коментар


            • Prodavam 49br. SODI po 55 lv/br.

              nikola@optisprint.net
              0899005167

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hah
                Сега след като MDK (Кумерио Мед) дадоха дивидент имате ли представа как се котират акциите?
                Нещо повече за дивидента?
                Как може да се получи?

                Коментар


                • Сега след като MDK (Кумерио Мед) дадоха дивидент имате ли представа как се котират акциите?
                  Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                  Коментар


                  • Продавам 1000 " Загорка " х 15 лв/бр

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от natan
                      Имам акции от Наталия АД СтЗагора.
                      Депозитарна разписка.

                      мога ли да ги продам, каква е процедурата и към кого да се обърна?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vrusev
                        ПРОДАВАМ 1000 бр. " ЗАГОРКА " ПИШЕТЕ ПРИ СЕРИОЗЕН ИНТЕРЕС !
                        Продаваш ли ги още
                        пиши ;-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от "Загорка" - АД ДВ бр. 4 от 16.01.2007 г.
                          "Загорка" - АД, Стара Загора
                          3. - Съветът на директорите на "Загорка" - АД, Стара Загора, на основание чл. 223 ТЗ свиква извънредно общо събрание на акционерите на дружеството на 22.II.2007 г. в 10 ч. в София, кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе 2А, в заседателната зала на дружеството при следния дневен ред: 1. промяна във вида на част от издадените от дружеството акции; предложение за решение - ОС взема решение за промяна на издадените от дружеството безналични акции в налични; 2. изменение на устава на дружеството; предложение за решение - ОС приема предложените от съвета на директорите изменения в устава на дружеството. Поканват се всички акционери, притежаващи акции с право на глас, или писмено упълномощени техни представители да вземат участие в работата на събранието. Регистрацията на акционерите и техните представители за участие в събранието започва в 9,30 ч. на 22.II.2007 г. в София, кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе 2А, в заседателната зала на "Загорка" - АД. Представителите на акционерите се легитимират с документ за самоличност и писмено пълномощно. Писмените материали по дневния ред са на разположение на акционерите в седалището на "Загорка" - АД.
                          Всеки който иска да се отърве от ЗАГОРКИТЕ си преди да са станали налични и съответно още по-трудно прехвърляеми нека ми пише
                          wwwbg@mail.bg

                          P.S. Решението е прието от ОС

                          Коментар


                          • kokoo, каква цена търсиш за Лукойл?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kokoo
                              PRODAVAM SODI I NEFTOHIM -PREDLOGENIJ NA sempl@abv.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BAD
                                Продавам SODI по 65 лв. за акция.

                                Коментар

                                Working...
                                X