IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Предполагам,че плащаш 19лв без да се пазариш.Въпросът е,че има хора които предлагат по-висока цена (също без да се пазарят) и пак им е трудно да намерят акции на Соди
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • ми соди както се вижда продават от повече от година на чудесни цени , поне тези 19лв. се плащат веднага без пазарлъци пък ако ще да са и 10бр.!

      Коментар


      • Re: sodi

        Първоначално изпратено от satz
        купувам соди на 19лв. до 500бр.
        Ти си оптимист!!!Ако успееш да напълниш пакета пусни ми ЛС да говорим за цена
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • sodi

          купувам соди на 19лв. до 500бр.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wwwbg
            Първоначално изпратено от "Загорка" - АД ДВ бр. 4 от 16.01.2007 г.
            "Загорка" - АД, Стара Загора
            3. - Съветът на директорите на "Загорка" - АД, Стара Загора, на основание чл. 223 ТЗ свиква извънредно общо събрание на акционерите на дружеството на 22.II.2007 г. в 10 ч. в София, кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе 2А, в заседателната зала на дружеството при следния дневен ред: 1. промяна във вида на част от издадените от дружеството акции; предложение за решение - ОС взема решение за промяна на издадените от дружеството безналични акции в налични; 2. изменение на устава на дружеството; предложение за решение - ОС приема предложените от съвета на директорите изменения в устава на дружеството. Поканват се всички акционери, притежаващи акции с право на глас, или писмено упълномощени техни представители да вземат участие в работата на събранието. Регистрацията на акционерите и техните представители за участие в събранието започва в 9,30 ч. на 22.II.2007 г. в София, кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе 2А, в заседателната зала на "Загорка" - АД. Представителите на акционерите се легитимират с документ за самоличност и писмено пълномощно. Писмените материали по дневния ред са на разположение на акционерите в седалището на "Загорка" - АД.
            Всеки който иска да се отърве от ЗАГОРКИТЕ си преди да са станали налични и съответно още по-трудно прехвърляеми нека ми пише
            wwwbg@mail.bg

            P.S. Решението е прието от ОС
            СЛУЧИ СЕ! ВЕЧЕ СА НАЛИЧНИ. Моля не пращайте повече оферти!

            Коментар


            • Предлагам акции на Русалка В.Търново.
              YES!

              Коментар


              • продавам 500 Балканфарма Разград по 4 лв.
                otcmarket@abv.bg

                Коментар


                • някой да иска да си купи акции на аптечно габрово

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SAfin13
                    Имам акции на ЗПАД " Алианц България"
                    Продаваш ли ги или се хвалиш?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Имам акции на ЗПАД " Алианц България"

                      Коментар


                      • Продавам акции на Хотел Рила - София АД. Акциите са около 4400 с номинал 1лв., обикновени с право на глас и са налични - продавам ги само в пакет. Ако има интерес ми пишете лично съобщение или на kambourov@mail.bg
                        Продавам и 500 акции на Дюни АД - Созопол, безналични с номинал 1лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Geomilmil
                          Интересува ли се някой от акции на ЗММ София АД

                          Коментар


                          • 40 бр. ПОДЕМСТРОЙМАШ АД - 16 лв./бр.
                            investitor1@abv.bg

                            Коментар


                            • Re: za zagorka

                              Първоначално изпратено от trendy
                              .........ЕДНИТЕ са НАЛИЧНИ, а другите: БЕЗНАЛИЧНИ
                              и сега просто уеднаквяват всички да са налични.
                              мисля че има и други форумци който биха потвърдили!

                              и в този ред на мисли, ако може когато незнаем нещо просто да си кажем че не знаем а не да пълним форума със спам
                              ..............
                              МДА потвърждавам: ТАКА Е!

                              Коментар


                              • Re: za zagorka

                                Първоначално изпратено от Yanchev
                                Neshto mi se struva che se sazdava izlishno naprejenieo i smut okolo akciite na zagorka, s cel da se "napazaruva" na po niska cena.

                                Vse pak pishe, che samo "CHAST" ot akciite se preobrazuvat v nalichni.
                                Siguren sam che akciite, koito vsichki nie pritejavame shte si zapazyat statuta.

                                Ako nyakoi znae koi akcii shte se promenyat neka spodeli, nikoi li ne e hodil na sabranieto?
                                обади се в ЗАГОРКА и ще разбереш 042/ 252 20
                                че в момента има два видя акции на ЗАГОРКА:
                                ЕДНИТЕ са НАЛИЧНИ, а другите: БЕЗНАЛИЧНИ
                                и сега просто уеднаквяват всички да са налични.
                                мисля че има и други форумци който биха потвърдили!

                                и в този ред на мисли, ако може когато незнаем нещо просто да си кажем че не знаем а не да пълним форума със спам
                                и да се обвиняваме в напазаруване (както споменах и по-долу вече ПРОДАДОХ)
                                мерси предварително

                                Коментар

                                Working...
                                X