IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ПРОДАВАМ
    90 ЗАГОРКИ
    180 БАЛКАНФАРМА ДУПНИЦА
    110 БАЛКАНФАРМА ТРОЯН
    600 ОБЕДИНЕНА МЛЕЧНА КОМПАНИЯ
    ОФЕРТИ НА ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ

    Коментар


    • Какво търсиш ?

      Коментар


      • Няма ли някой да предложи нещо по-апетитно (и не публично) ;-)
        на прилични цени, естествено!

        Коментар


        • Имам акции от Добруджански протеин, DOBPR, някой има ли инфо до къде са я докарали, не знам даже и към кого да се обърна от фирмата да питам за дивиденти и т.н. Последната ми инфо е че Мел Инвест са ги взели и мощно източват.

          Коментар


          • Дивидента на СОДИ вече се изплаща в Експреса.По 6.25 лв на акция ПРЕДИ облагането.
            А аз си продавам моите по 80 лв за акция.

            Коментар


            • Продавам 198 акции на "Каменица" АД

              vigkjb@abv.bg
              089 683 86 70

              Коментар


              • Продавам 49 бр. СОДИ по 55лв. за акция.

                тел. 0899005167

                Коментар


                • dividenta se dava ot 23 iyli i e 5,8 ili 5,9 bryto na akcia

                  Коментар


                  • Svarzah se po telefona shte ima divident v expresbank samo tova znam za solvay

                    Коментар


                    • Да всъшност някой би ли споделил информация от събранието на Соди?

                      Коментар


                      • Чичов - и аз мислил че моите не налични, ама като рекох да ги шитна (и купувач си бях намерил) и - сечено... :-(
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Някой знае ли колко е дивидента който плаща Соди? Видях съобщение че ще плаща дивидент от края на юли ама не пишеше колко

                          Коментар


                          • Продавам 334 бр. СОДИ по 80лв. за акция.

                            Коментар


                            • За Бороспорт:
                              Моите не са налични, освен ако не са приели нещо ново на АС ,като при Загорките.
                              В този случай разходката до комплекса е наложителна, но се компенсира със скара, бира...
                              Като гледам инв. интерес и в двете посоки, нещата не вървят на добре.(ЕДно си знам - едно си бая)

                              ЗА идеята – ПРОДАВАМ 1.1 % ОТ "ТРОЯНСКА СЛИВОВА"(Винпром"ТРоян") - само сериозни предложения.
                              успехи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40
                                Продавам "Бороспорт" - 800бр.
                                Чичов - Бороспорт е со налични акции и зор ще видите и ти и купувачът. Ама си струва, щото е много секси дружество.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X