IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Re: Дивидент Соди Девня

    Първоначално изпратено от Fontus
    Първоначално изпратено от ПИЧ
    Изплащането е чрез клоновете на Експресбанк, много е опростено, направо на касата и с лична карта по ЕГН. За София клона е на бул.Стамболийски (срещу НОИ)
    Извинявайте, ама да попитам — откъде човек по принцип научава такива неща? Защото ако не бях прочел тук, нямаше да знам.

    Всеки акционер може да получи отговор на свой въпрос в самото дружество: директор за връзка с инвеститорите, счетоводство. Моите впечатления от "Солвей Соди" са, че имат много коректно отношение към миноритарите, когато търсим някаква информация за дружеството. Миналата година даваха дивидента в ТБ Биохим - всичко беше точно.

    Успехи!
    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

    Коментар


    • Re: Дивидент Соди Девня

      Първоначално изпратено от ПИЧ
      Изплащането е чрез клоновете на Експресбанк, много е опростено, направо на касата и с лична карта по ЕГН. За София клона е на бул.Стамболийски (срещу НОИ)
      Извинявайте, ама да попитам — откъде човек по принцип научава такива неща? Защото ако не бях прочел тук, нямаше да знам.

      Коментар


      • Дивидент Соди Девня

        Солвей Соди АД плаща дивидент за 2006-та година в размер на 7.50 лв./акция , брутен дивидент. След приспадане на данъка в размер на 7% се взема чисто 6.975 лв.
        Изплащането е чрез клоновете на Експресбанк, много е опростено, направо на касата и с лична карта по ЕГН. За София клона е на бул.Стамболийски (срещу НОИ)

        Коментар


        • интерес към 20 бр "ВИНЕКС СЛАВЯНЦИ" АД ?

          Коментар


          • продажба акции

            Здравейте.
            Имам за продажба 44 броя акции на Товарни превози АД - Ямбол.

            Коментар


            • Сухиндол Гъмза

              Първоначално изпратено от finty
              Може ли някой да ми каже какво се случва с тази акция, тъй като се оказа, че майка ми притежава известно количество от времето на масовата приватизация?
              Благодаря.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мариян Йорданов
                Здравейте, направих темата "Важна", тоест ще стои винаги най-горе в раздел Български фондов пазар, като целта е да я откриваме по-лесно.

                А между другото ми е интересно на каква цена се търгуват акциите на Булбанк?
                А на Пощенска банка?, защото гледам в търговския регистър, че има миноритари и там.


                По тоя повод и аз се интересувам от цените, на които се търгуват акциите на Банка Пиреос България (ако изобщо има такава търговия).
                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                Коментар


                • Продавам 49 бр. СОДИ по 54лв. за акция.

                  тел. 0899005167

                  Коментар


                  • Здравейте, направих темата "Важна", тоест ще стои винаги най-горе в раздел Български фондов пазар, като целта е да я откриваме по-лесно.

                    А между другото ми е интересно на каква цена се търгуват акциите на Булбанк?
                    А на Пощенска банка?, защото гледам в търговския регистър, че има миноритари и там.

                    Коментар


                    • IMAM KLIENTI S ALIANZ, NO ISKAT PO 500-600 LEVA NA AKCIJA

                      Коментар


                      • Търся акции на ЗПАД Алианц България

                        Коментар


                        • Интересува ме цената на "Алианц България", приблизително.

                          Коментар


                          • Загорка

                            Купувам и продавам Загорка
                            оферти на личната поща
                            имам 300 акции

                            Коментар


                            • Имам интерес към : фармации Троян и Дупница, Загорка, Дамяница, Каменица и Експресбанк. Оферти на мейла.

                              Коментар


                              • ИМАМ ЗА ПРОДАВАНЕ

                                Лукойл Нефтохим - 15 бр.
                                Бфарма Троян - 55 бр.
                                Соди - 32 бр.
                                ИПК Родина - 5 бр.
                                Велур - 20 бр.
                                Русалка - 40 бр.


                                Ако има интерес пишете на pmosh@abv.bg, но моля - само сериозни оферти!

                                Успешен ден!
                                Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                                Коментар

                                Working...
                                X