IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Димитър
    купувам акции от КЦМ Благоев - Пловдив или КЦМ 2000 АД
    за връзка fekt@mail.bg
    В последният брой на един седмичен вестник от събота 07.07. 2007.
    имаше много приятно интервю с директора на КЦМ 2000 - Николай Добрев. Пловдивският комбинат за цветни метали е едно много добре управлявано дружество и също според данните в интервюто и добре печелещо, с ясна и дългосрочна визия за развитие. Преди година бях на посещение в дружеството в Пловдив и разговарях с някои от ръководителите там и имах възможноста да разгледам комбината - хората работещи там определено си разбират от работата и от собствени наблюдения твърдя че това е много добро предприятие. Ръководството инвестира целенасочено в производството и също така спазва всички екологични предписания.
    В интервюто г-н Добрев казва че има планове КЦМ 2000 да стане публична компания през 2008 - 2009 година.

    Коментар


    • а някой има ли представа как стоят нещата около акциите на Вихрен БЛ АД (фабриката, която произвеждаше любимите на целокупния български народ маратонки адидас))

      Коментар


      • купувам акции от КЦМ Благоев - Пловдив или КЦМ 2000 АД
        за връзка fekt@mail.bg

        Коментар


        • Първоначално изпратено от модератор
          Първоначално изпратено от kikiiiii
          някой интересува ли се от акции на Балкантурист АД
          Аз се интересувам от цената им, защото имам за продаване :-)

          Коментар


          • Продавам "Бороспорт" - 800бр.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kikiiiii
              някой интересува ли се от акции на Балкантурист АД

              Коментар


              • Първоначално изпратено от upuke
                Първоначално изпратено от IQ
                Продавам 2720 акции на Сосиете Женерал Експресбанк по 20лв за акция, Това прави по-малко от 600 000 000 пазарна капитализация за банка, лизингово дружество и застрахователна компания.
                Според мен това прави 54400 лева.
                Говоря за пазарна капитализация на банката при цена от 20лв на акция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IQ
                  Продавам 2720 акции на Сосиете Женерал Експресбанк по 20лв за акция, Това прави по-малко от 600 000 000 пазарна капитализация за банка, лизингово дружество и застрахователна компания.
                  Според мен това прави 54400 лева.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6u6umiga
                    Имам един въпрос касаещ Лукойл България/NEFT/
                    Кой изкупува акциите останали в дребните акционери на 22 лв. през
                    Райфайзен?
                    И защо го прави , след като фрее флота е много малък- около 1.5 %?
                    Raiffaisen izkupuvat akcii za smetka na majoritara.

                    Коментар


                    • Купувам Тексимбанк.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Купувам Дюни по 2лв

                        Коментар


                        • Продавам 2720 акции на Сосиете Женерал Експресбанк по 20лв за акция, Това прави по-малко от 600 000 000 пазарна капитализация за банка, лизингово дружество и застрахователна компания.

                          Коментар


                          • Купува Лукойл Юръп Холдингс и фри-флота вече е под 1%!

                            Коментар


                            • Имам един въпрос касаещ Лукойл България/NEFT/
                              Кой изкупува акциите останали в дребните акционери на 22 лв. през
                              Райфайзен?
                              И защо го прави , след като фрее флота е много малък- около 1.5 %?
                              най-голямия враг на човека се намира там , където никой не го търси

                              Коментар


                              • i az imam malko sodi4ki za prodavane.
                                syglasen sym i na 75

                                Коментар

                                Working...
                                X