IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Expat Bulgaria SHORT Sofix

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    ами вие настоявате да повториме нещата - Това изречение "Искам да поясня, че след отдаването назаем на акциите към Expat Short SOFIX всички права и ползи от тях си остават такива, каквито щяха да бъдат при положение, че акциите не са били дадени назаем." го е казал вашия главен инвестиционен директор. Нима във всички права не се включва правото да присъстваш на ОС?
    В такъв случай Ви давам идея.
    Акционерът си получава дивидентите и правата, ако има такива. А като наближи ОС, изисква акциите си обратно от Фонда (има такава клауза), прибира си лихвата за периода и отново има право да участва на ОС.
    Значи всички цели са постигнати.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

      Уважаеми Петьо Б,
      Ясно е, че няма да имате инвестиции при нас. Затова не разбирам защо инвестираме толкова време с Вас в този форум.
      Отговарям Ви, защото другите участници ще вземат да Ви повярват, че сме казали неистини в интервюто.
      Къде в интервюто се казва, че акционер, който си е дал акциите назаем и очевидно не ги притежава, ще може да участва с тях на Общо събрание? Никъде, разбира се. Толкова е очевидно, че ако нямаш акции, не можеш да гласуваш с тях, че тази тема изобщо не е дискутирана в интервюто. Колко пъти още да го кажем?
      Предлагам да гледаме напред и да се занимаваме с по-интересни теми.
      Информацията на сайта ни ще се развива и след няколко дни ще публикуваме повече данни.
      Поздрави и успехи на всички участници.
      НВ
      ами вие настоявате да повториме нещата - Това изречение "Искам да поясня, че след отдаването назаем на акциите към Expat Short SOFIX всички права и ползи от тях си остават такива, каквито щяха да бъдат при положение, че акциите не са били дадени назаем." го е казал вашия главен инвестиционен директор. Нима във всички права не се включва правото да присъстваш на ОС?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        за щастие няма и начин да съм го изял. Но стига сме говорили за мен. Кажете за грандиозния успех на фонда. Днес май нямаше шампанско и сълзи като в Лондон .... но пък имаше цели 30 лева купени от маркетмейкъра и после продадени ? Друго да пропускам? Какви са прогнозите? Да правим ли залози?
        Да, пропускате, че във Франкфурт днес се изтъргуваха над 113 хил. дяла от българския ЕТФ и има нови записвания. И за румънския също.

        Коментар


        • Хари, пак ли ви сапунисва...?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
            Чудесен спред сте подсигурили. Това защо не го правите и за дългия фонд?
            Уважаеми Интелект,
            Правилно сте забелязал. Дълга тема. Спредът се осигурява от всички участници. Ще се радваме да има повече котировки и по-тесен спред, но не можем да го постигнем сами.
            Успех! НВ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

              Еми просто хейтиш здраво и се забелязва. Обикновено хората, които хейтят толкова ЗДРАВО са го изяли по един или друг начин и си личи. За това питам.
              за щастие няма и начин да съм го изял. Но стига сме говорили за мен. Кажете за грандиозния успех на фонда. Днес май нямаше шампанско и сълзи като в Лондон .... но пък имаше цели 30 лева купени от маркетмейкъра и после продадени ? Друго да пропускам? Какви са прогнозите? Да правим ли залози?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                как да имам инвестиции в Експат като ги критикувам от толкова време , не съм и имал. Днес историята тръгна от това, че техния директор е казал една неистина, за която аз който не се интересувам много от темата е очевидна грешка. После и с г-н Василев имаше неточности , които мен като аматьор ме подразниха, иначе нищо лично. Не обичам хората като правят калпави неща -това е
                Да не си бивш уволнен служител или нещо? Очевидно са ти интересни и ги мразиш неистово.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  как да имам инвестиции в Експат като ги критикувам от толкова време , не съм и имал. Днес историята тръгна от това, че техния директор е казал една неистина, за която аз който не се интересувам много от темата е очевидна грешка. После и с г-н Василев имаше неточности , които мен като аматьор ме подразниха, иначе нищо лично. Не обичам хората като правят калпави неща -това е
                  Уважаеми Петьо Б,
                  Ясно е, че няма да имате инвестиции при нас. Затова не разбирам защо инвестираме толкова време с Вас в този форум.
                  Отговарям Ви, защото другите участници ще вземат да Ви повярват, че сме казали неистини в интервюто.
                  Къде в интервюто се казва, че акционер, който си е дал акциите назаем и очевидно не ги притежава, ще може да участва с тях на Общо събрание? Никъде, разбира се. Толкова е очевидно, че ако нямаш акции, не можеш да гласуваш с тях, че тази тема изобщо не е дискутирана в интервюто. Колко пъти още да го кажем?
                  Предлагам да гледаме напред и да се занимаваме с по-интересни теми.
                  Информацията на сайта ни ще се развива и след няколко дни ще публикуваме повече данни.
                  Поздрави и успехи на всички участници.
                  НВ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    чудя се как да отговоря на въпроси дето нямат никаква връзка с действителностт, но ще опитам. Даже не знам знам какъв е случая с Меком. Защо говориш за него? Мъчи ли те нещо и не можеш да спиш? Аз задавам само въпроси тук без да викам ура и да ръкопляскам ... защо толкова се възпалявате от това ?!?
                    Еми просто хейтиш здраво и се забелязва. Обикновено хората, които хейтят толкова ЗДРАВО са го изяли по един или друг начин и си личи. За това питам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MaseratiSUV Разгледай мнение

                      Петьо, имаш/имал ли си инвестиции във фондовете на Експат? Инвестираш ли на БФБ под някаква форма?
                      как да имам инвестиции в Експат като ги критикувам от толкова време , не съм и имал. Днес историята тръгна от това, че техния директор е казал една неистина, за която аз който не се интересувам много от темата е очевидна грешка. После и с г-н Василев имаше неточности , които мен като аматьор ме подразниха, иначе нищо лично. Не обичам хората като правят калпави неща -това е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        чудя се как да отговоря на въпроси дето нямат никаква връзка с действителностт, но ще опитам. Даже не знам знам какъв е случая с Меком. Защо говориш за него? Мъчи ли те нещо и не можеш да спиш? Аз задавам само въпроси тук без да викам ура и да ръкопляскам ... защо толкова се възпалявате от това ?!?
                        Петьо, имаш/имал ли си инвестиции във фондовете на Експат? Инвестираш ли на БФБ под някаква форма?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                          Абе Петьо, успокой се. Да не си загубил половин милион в Меком?
                          чудя се как да отговоря на въпроси дето нямат никаква връзка с действителностт, но ще опитам. Даже не знам знам какъв е случая с Меком. Защо говориш за него? Мъчи ли те нещо и не можеш да спиш? Аз задавам само въпроси тук без да викам ура и да ръкопляскам ... защо толкова се възпалявате от това ?!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            Някак си на сайта не се виждат задълженията ви? Значи тези 110,000лв. са парите в брой от продадените акции на заем?(може би греша, защото вие не бихте го нарекли капитал) А задълженията, като текуща стойност на заетите акции, защо не се виждат? Би било добре да ги има
                            Имаш лична вендета срещу това. Личи си от двеста километра.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              Някак си на сайта не се виждат задълженията ви? Значи тези 110,000лв. са парите в брой от продадените акции на заем?(може би греша, защото вие не бихте го нарекли капитал) А задълженията, като текуща стойност на заетите акции, защо не се виждат? Би било добре да ги има
                              Абе Петьо, успокой се. Да не си загубил половин милион в Меком?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                Някак си на сайта не се виждат задълженията ви? Значи тези 110,000лв. са парите в брой от продадените акции на заем?(може би греша, защото вие не бихте го нарекли капитал) А задълженията, като текуща стойност на заетите акции, защо не се виждат? Би било добре да ги има
                                Рано е още. Имаме сделки в сетълмънт. Когато фондът има "портфейл" от активи и задължения в близките дни, ще публикуваме всичко това. Вижте след няколко дни.

                                Коментар

                                Working...
                                X