IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да споделите как изглежда ваш финансов портфейл?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    абе, вуй4о ман4о, що се мъчиш да набуташ хората да ти крепят акциите дето и ти не искаш сега да ги имаш?
    Никого и в нищо не се мъча да убеждавам, драги ми "полки", още по-малко пък "да набутам"... Опитвам се да чета повече и по-рядко да пиша, за разлика от някои други, които пишат повече и четат по-малко или изобщо не четат. Вече много пъти съм обяснявал на такива като теб, че човек трябва да е много, ама МНОГО НАИВЕН, ако си мисли, че пазарът се ръководи от свободните им интернет-съчинения. Бъди здрав!
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
      Полки, какъв си по професия, ако не е тайна? Просто ми е любопитно.
      какво означава за теб професията? как точно да го разбирам въпроса?

      а каква е твоята професия?
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kolq Разгледай мнение
        Не съм отдавна на БФБ и ми интересно какви дружества според вас заслужават внимание. Кои компании са в вашия портфейл и в какво съотношение. Ако инвестирате другаде би ли споделили какъв % от вашия портфейл са инвестиции в БФБ.
        не те знам колко отдавна не си на БФБ, но докато си стоял далече от БФБ си спечелил повече отколкото ако си имал акции на БФБ

        изчакай си корекцията на външните пазари когато и да се случи тя (тази, следващата, по-следващата година) И СИ купи тогава акции ........ ДО СЕГА не си ли разбрал, че на БФБ няма един читав мажоритар, а и няма контролер орган който да обуздае малко башибузука на настоящите мажоритари...

        не е препоръка - нямам акции на БФБ
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Полки, какъв си по професия, ако не е тайна? Просто ми е любопитно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

            Прочети второто изречение от това което си оцветил в червено...
            А как смяташ да напрупаш кеша като нищо не се вдига че да попродадем,или имаш предвид от друга дейност извън БФБ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

              Прочети второто изречение от това което си оцветил в червено...
              абе, вуй4о ман4о, що се мъчиш да набуташ хората да ти крепят акциите дето и ти не искаш сега да ги имаш?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                да обощим .......... значи според теб сега е момента да се инвестира на БФБ защото така казвал Бъфет за друго време и за други пазари, но ти смяташ да вкараш свежи пари на БФБ към 2021 година
                Прочети второто изречение от това което си оцветил в червено...
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



                  когато цените на финансовите активи се понижават ти си се притеснил за инфлацията на доматите и зелето...

                  дай по-сериозно ...... ако можеш, де...
                  Че какво е по-важно от цената на ракийката и салатката лятно време и една хубава студена наливна бера?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                    Сега уви, на БФБ цари пълно униние и отчаяние и на никой не му е до портфейли и компании. На световните пазари също няма много поводи за оптимизъм. Там са надвиснали "мрачните облаци" на търговска "война" е повечето експерти вещаят продължителен период на световни кризи и сътресения. Финансовите гурута, като Бъфет например, съветват да се инвестира точно в такова време, когато всички ги е страх. Това не е препоръка от моя страна, а само напомняне.

                    ............
                    ........
                    ....

                    Като цяло в следващите 12-18 месеца не предвиждам свежи инвестиции нито на БФБ, нито на друга борса, а основно ще се концентрирам в натрупване на кеш, който да ми бъде под ръка при по-добри времена.
                    да обощим .......... значи според теб сега е момента да се инвестира на БФБ защото така казвал Бъфет за друго време и за други пазари, но ти смяташ да вкараш свежи пари на БФБ към 2021 година
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Към момента, кеш-а не е никак лош вариант, но дългосрочно мислиш ли че бурканбанк е решение? Нали си наясно с термини като инфлация, и какво прави тя с парите.


                      когато цените на финансовите активи се понижават ти си се притеснил за инфлацията на доматите и зелето...

                      дай по-сериозно ...... ако можеш, де...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                        И не забравяйте -- 5% в доброто старо злато. Поне аз така правя. Но не повече от 5%.
                        Зависи...ако си в лв. е добре, ама ако повечко си в $ - и % като ника на преждеговоривщия колега става. Че тогава изпълнява мин.двойна функция....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          В бурканбанк и в дюшекбанк май си е най-добре.
                          Към момента, кеш-а не е никак лош вариант, но дългосрочно мислиш ли че бурканбанк е решение? Нали си наясно с термини като инфлация, и какво прави тя с парите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                            И не забравяйте -- 5% в доброто старо злато. Поне аз така правя. Но не повече от 5%.
                            В бурканбанк и в дюшекбанк май си е най-добре.

                            Коментар


                            • И не забравяйте -- 5% в доброто старо злато. Поне аз така правя. Но не повече от 5%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                                Много труден въпрос... със сигурност по-високи, но колко точно - не знам.
                                Мдааа, благодаря ти все пак
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X