IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да споделите как изглежда ваш финансов портфейл?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Това е така и едва ли някой може да го оспори ! За това и борсата ни е на това дередже, като разбира се има и други фактори, политически и институционални !
    ами всичко това е една система от скачени съдове при която всяко едно повишение в една част от нея би могло да донесе прилив към останалите

    но нищо подобно не се наблюдава и затова пазара едва си крета на санитарния минимум

    всичко си продължава в добре познатите ни очертани жалони или казано с три думи: "надежда всяка оставете..."
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      прав си, много задълбахме в този трейс, но същото се отнася и за мненията на вуй4о ман4о в други съседни теми...

      както и да е ........ прекалено внимание му обърнах и стана център на фурма, а проблема е другаде:

      истината е, че на БФБ няма ликвидни компании с добри мажоритари на които си струва да повериш парите си ........ какво мислиш по въпроса?
      Това е така и едва ли някой може да го оспори ! За това и борсата ни е на това дередже, като разбира се има и други фактори, политически и институционални !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        Пенсионер. Доволен?
        Да.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

          Програмист. Твоята?
          Пенсионер. Доволен?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            какво означава за теб професията? как точно да го разбирам въпроса?

            а каква е твоята професия?
            Програмист. Твоята?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              И защо се хващаш за Трейса, а не за другите компании. Аз Трейс нямам, а Чичо Манчо ти е написал, че Трейс му е спекулативната акция.
              прав си, много задълбахме в този трейс, но същото се отнася и за мненията на вуй4о ман4о в други съседни теми...

              както и да е ........ прекалено внимание му обърнах и стана център на фурма, а проблема е другаде:

              истината е, че на БФБ няма ликвидни компании с добри мажоритари на които си струва да повериш парите си ........ какво мислиш по въпроса?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                И защо се хващаш за Трейса, а не за другите компании. Аз Трейс нямам, а Чичо Манчо ти е написал, че Трейс му е спекулативната акция.
                Остави го Здравко! Неговата стихия е да пише, не да чете...
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  и аз съм в същото състояние ......... цяла година те гледам в темата на трейса и от време на време пускам по някоя сълза и си викам:

                  "Боже, колко мъка има на този свят..."
                  Всеки, който не го мързи достатъчно сам може да провери какво и колко съм писал аз в темата която цитираш през последната година и какво и колко си писал ти в същата тема. Преди ми беше интересен "полки", но вече не си. Можеш да си тролиш на воля където и колкото искаш - все пак ти нямаш акции на БФБ нали? Но това не ти пречи да си "на всяка манджа меродия", което е малко странно, но няма значение...

                  Пак и за последно - бъди здрав!
                  Last edited by Чичо Манчо; 23.05.2019, 18:49.
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    от трейса доста голям дивидент взимате, явно...
                    И защо се хващаш за Трейса, а не за другите компании. Аз Трейс нямам, а Чичо Манчо ти е написал, че Трейс му е спекулативната акция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                      Току що една сълза се отрони от лявото ми око и ми падна в... кафето. Полки, не ме карай да плача, моля те!
                      и аз съм в същото състояние ......... цяла година те гледам в темата на трейса и от време на време пускам по някоя сълза и си викам:

                      "Боже, колко мъка има на този свят..."
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        така е и ти си живото доказателство ......... цяла година се мъчиш с писания във форума да спреш спада на акциите ти и резултата е все един и същ, но това не те отчайва и продължаваш да опитваш с писане по форума да вдигнеш цените на акциите си...

                        пари трябват, пари ........ а не празни приказки като на пазара, вуй4о ман4о
                        Току що една сълза се отрони от лявото ми око и ми падна в... кафето. Полки, не ме карай да плача, моля те!
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Спекуланта нека аз се опитам да отговоря, за себе си, а може би и за Чичо Манчо се отнася това. Кеша при мен се трупа от дивиденти основно. Портфейла ми е изцяло дивидентен, а като гледам и на Чичо Манчо е такъв.
                          от трейса доста голям дивидент взимате, явно...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                            Никого и в нищо не се мъча да убеждавам, драги ми "полки", още по-малко пък "да набутам"... Опитвам се да чета повече и по-рядко да пиша, за разлика от някои други, които пишат повече и четат по-малко или изобщо не четат. Вече много пъти съм обяснявал на такива като теб, че човек трябва да е много, ама МНОГО НАИВЕН, ако си мисли, че пазарът се ръководи от свободните им интернет-съчинения. Бъди здрав!
                            така е и ти си живото доказателство ......... цяла година се мъчиш с писания във форума да спреш спада на акциите ти и резултата е все един и същ, но това не те отчайва и продължаваш да опитваш с писане по форума да вдигнеш цените на акциите си...

                            пари трябват, пари ........ а не празни приказки като на пазара, вуй4о ман4о
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              А как смяташ да напрупаш кеша като нищо не се вдига че да попродадем,или имаш предвид от друга дейност извън БФБ
                              Спекуланта нека аз се опитам да отговоря, за себе си, а може би и за Чичо Манчо се отнася това. Кеша при мен се трупа от дивиденти основно. Портфейла ми е изцяло дивидентен, а като гледам и на Чичо Манчо е такъв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                А как смяташ да напрупаш кеша като нищо не се вдига че да попродадем,или имаш предвид от друга дейност извън БФБ
                                И от двете. Не изключвам продажби на загуба, както съм го правил не веднъж...
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X