IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Скептичен съм, но ги поздравявям за смелостта..Не съм решил, но трябва да ми гарантират поне дивидент от 3-4% редовно за да ги предпочета..Бранша е много труден и уязвим..Иначе са като всички български новобогаташи..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Още не са обявили колко пари изгориха с ''Пикадили'' което докараха до грандиозен фалит и защо се обяха обявили за американци (AP Mart), като го купуваха от Delhaize Group, както и какъв пост са намерили сега за Танчето Най-много ме кефи обаче, че ''Борсата заслужавала играч, като тях!'' Играчи

      хахахаха!!! Играчи...и като казхте дивиденти, ПИБ дават ли вече, че обещаваха по едно време. Батя да каже! Тук ще е същото, както каза някой по-долу дивдент я има, я не. Фактът, че раздават дивидент в момента, не е индикатор нищо, ама нищо.

      Коментар


      • Още не са обявили колко пари изгориха с ''Пикадили'' което докараха до грандиозен фалит и защо се обяха обявили за американци (AP Mart), като го купуваха от Delhaize Group, както и какъв пост са намерили сега за Танчето Най-много ме кефи обаче, че ''Борсата заслужавала играч, като тях!'' Играчи

        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Мен норките и уискито не ме притесняват, но кабинета с иконите и твърдението, че парите са им предоставени за управление от бог ме правят леко скептичен
          А мен най-много ме притеснява, че искат да са като Софарма на чичо Оги Но има много време, ще решавам тогава, когато има ясното - няма хубави и лоши компании, има изгодни и неизгодни цени за влизане/излизане от тях. Засега я наблюдавам, щот са спонсори на Левски, макар аз лично да си купувам пиле Дюк, въпреки че и към тях имам забележки и принципно избягвам пилешкото по разбираеми причини
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

            Екзекуторът на норки?!? Ти сериозно ли? Той и пилета екзекутира, голямо екзекутиране пада Може би всички трябва да станем вегани... А да, и никакво уиски, само чешмяна вода...
            Мен норките и уискито не ме притесняват, но кабинета с иконите и твърдението, че парите са им предоставени за управление от бог ме правят леко скептичен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

              предварителна пропаганда, ох-ах и ще се получи като при технологичнит евеликани от Алтерко. Карол тръбиха под път и над път до листването и след това ..... йок. явно са били пределно прозорливи че алтерко е партенка. та и тука така ше се получи. най-лошото е, че продукцията на тия кокошкоразвъдници и много долна и тъпкана с какви ли не химикалии за външен вид.

              успех и дано на повече балъци приберете парите!
              Те поне се държаха мъжката ама какво да кажем за Сирма,трай лисицо за напомпани пилета.
              Last edited by Grosss; 09.02.2018, 16:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Абе и 500 мил да съберат ама при очертаващата се криза я съберат 20-30 я не.
                предварителна пропаганда, ох-ах и ще се получи като при технологичнит евеликани от Алтерко. Карол тръбиха под път и над път до листването и след това ..... йок. явно са били пределно прозорливи че алтерко е партенка. та и тука така ше се получи. най-лошото е, че продукцията на тия кокошкоразвъдници и много долна и тъпкана с какви ли не химикалии за външен вид.

                успех и дано на повече балъци приберете парите!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                  Фирмата и собствениците имат и положителни и отрицателни черти разбира се. Смятам че положителните са повече. На кого били спонсори, с кого били близки едва ли има голямо значение. Нима компаниите в щатите не спонсорират политици? 100 милиона били много? Е нали това искахме, голямо IPO, което да раздвижи пазара. Май нямаме угодия и сами започваме да се навиваме колко е лошо всичко, още преди да е започнало... Интересен народ сме...
                  Абе и 500 мил да съберат ама при очертаващата се криза я съберат 20-30 я не.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                    https://nbox.bg/scandal/item/50389-b...va-zagora.html

                    "Ангел Ангелов е един от най-мастите бизнесмени на прехода. Той е близък приятел с Цветан Цветанов и е редовен посетител в някой от най-баровските хотели на столицата."

                    https://nbox.bg/bulgaria/item/50832-...vi-horata.html

                    Екзекуторът на норки Иван Ангелов от "Градус" пие уиски и не му дреме, че трови хората
                    Екзекуторът на норки?!? Ти сериозно ли? Той и пилета екзекутира, голямо екзекутиране пада Може би всички трябва да станем вегани... А да, и никакво уиски, само чешмяна вода...

                    Коментар


                    • Фирмата и собствениците имат и положителни и отрицателни черти разбира се. Смятам че положителните са повече. На кого били спонсори, с кого били близки едва ли има голямо значение. Нима компаниите в щатите не спонсорират политици? 100 милиона били много? Е нали това искахме, голямо IPO, което да раздвижи пазара. Май нямаме угодия и сами започваме да се навиваме колко е лошо всичко, още преди да е започнало... Интересен народ сме...

                      Коментар


                      • https://nbox.bg/scandal/item/50389-b...va-zagora.html

                        "Ангел Ангелов е един от най-мастите бизнесмени на прехода. Той е близък приятел с Цветан Цветанов и е редовен посетител в някой от най-баровските хотели на столицата."

                        https://nbox.bg/bulgaria/item/50832-...vi-horata.html

                        Екзекуторът на норки Иван Ангелов от "Градус" пие уиски и не му дреме, че трови хората
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Капиталът на дружеството е 221000000 лева

                          Коментар


                          • Я младия Градус какви очаквания има:

                            "Какъв интерес очаквате към предлагането?

                            Подготвяме се от една година за IPO-то и очакваме, че ще наберем над 100 млн. лв. капитал. Предварителното ни проучване показва, че предлагането ще привлече интерес както от местните, така и от чуждестранни инвеститори. Това, което сме видели от доста компании, които в момента се търгуват на БФБ, е, че цялото предлагане го изкупуват обикновено 3-4 пенсионни фонда и няма никаква търговия. Ние целим освен институционални, да влязат и ритейл инвеститори, които създават ликвидността на вторичната търговия. Искаме да сме ликвидна компания от типа на "Софарма"."

                            Коментар


                            • https://frognews.bg/glasat-na-jabata...ristalina.html

                              Бизнесът на братята Иван и Лука Ангелови започва в началото на 90-те години с производството на яйца и пилешко месо. Тръгва от ЕТ "Градус - Иван Ангелов", с годините се разраства и вече представлява почти затворен цикъл, който започва с производството на фуражи и свършва с доставката на разфасовки в търговската мрежа. Сред останалите начинания на двамата братя са слънчогледово олио "Бисер олива" и избата "Анжелус естейт", която произвежда вина от собствени лозя. Основни акционери са и в столичната болница "Сити клиник". Двамата бизнесмени са смятани за близки до бившия министър на земеделието Мирослав Найденов, като "Градус" бе замесена и в скандал с PR поръчки и прехвърлени апартаменти. Инвестициите на групата в недвижими имоти до момента също не са безпроблемни. "Градус" се оказа собственик на земи в скандала "Дюнигейт" край Несебър. Имената на Лука и Иван Ангелови се появиха и в сделки за покупка на апартаменти в прословутите магистратски комплекси в Приморско. Това пише в-к "Капитал".

                              Фирмата е замесвана многократно в скандали. Смятана е също за спонсор на БСП от години. На Георги Първанов - също.

                              През 2013 г. Иван Ангелов заявява пред в-к "Преса": "Парите са ни дадени от Бога, за да ги управляваме". Е, щом Бог така е решил...
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zap Разгледай мнение

                                Предлагам да номинираме единодушно Мариян !
                                Благодаря за доверието
                                ще ги питам на пресконференцията (когато е)
                                Сигурен съм че от ПФБК вече са ги консултирали по темата и вече имат готов отговор

                                Коментар

                                Working...
                                X