IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
    Джей, това го писах още кога обявиха намерения..., у петък. Само да не започнат и строителство на МОЛ..., че апетите по морето са отдавна известни...
    Вярно бре. Тия що нямат МОЛ. Да им продадем поне един?! Тук във Варна МОЛ-ове да искаш. Всички се молят.

    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

      Тоест ще хвърчи перушина ли?
      Екзакли.... ))))))))))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        За мен е по-интересно коя банка ги бе финансирала за покупка на Пикадили, защото имам съмнения, че скачат на борсата, за да си покриват стари дългове някъде из грандиозния им фалит с веригата. Горе долу знам цената на която са купили веригата, но не и от коя банка са взели парите.
        Джей, това го писах още кога обявиха намерения..., у петък.

        Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
        Е то е ясно, че ша запушват дупки... )))))))
        Само да не започнат и строителство на МОЛ..., че апетите по морето са отдавна известни...

        Коментар


        • Бела, можете да се клонирате в още десетки никове и да пишете, докато ние се смеем...Както много хора писаха тук е професионален форум имаме опит , много са ни обещавали и много са ни лъгали..Успех..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            )))) Явно... си вярва Ше има перушина тука..., ама кой ше я вземе /купи/...?!
            Тоест ще хвърчи перушина ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Ааааа..., и яйца..., разплодни яйца..., ноу-хау за яйцата... 115 М разплодни яйца на година продава Ачо )))))))))))))
              и норки и кожи и още квот се сетите ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение

                ти вярваш ли с?
                )))) Явно... си вярва Ше има перушина тука..., ама кой ше я вземе /купи/...?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение
                  Аз се надявам IPOто да е успешно и най-накрая да видим малко пари от чужбина, които да дойдат. Досега десет години чужденците само изкарваха пари от БФБ. IPOто ще е достатъчно голямо, за да се появи интерес и отвън и току виж, покрай Градус, разгледат и други компании на БФБ.
                  ти вярваш ли с?

                  Коментар


                  • За мен е по-интересно коя банка ги бе финансирала за покупка на Пикадили, защото имам съмнения, че скачат на борсата, за да си покриват стари дългове някъде из грандиозния им фалит с веригата. Горе долу знам цената на която са купили веригата, но не и от коя банка са взели парите.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                      Супер държава, супер икономика, супер инвеститори.
                      За един КУРНИК за един ден 3 /три/страници изписали.
                      СПРЕТЕ ЗЕМЯТА, СЛИЗАМ.
                      С този курник добиват ток! Освен това са с пълен ама пълен затворен цикъл!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Скептичен съм, но ги поздравявям за смелостта..Не съм решил, но трябва да ми гарантират поне дивидент от 3-4% редовно за да ги предпочета..Бранша е много труден и уязвим..Иначе са като всички български новобогаташи..
                        Тук ще стъпите на мноого тънък лед! Бизнесът им е със значителен принос на БВП!

                        Коментар


                        • Аз по скоро бих посъветвал тези с новите никове да не пресоляват манджата..Прехвалената стока преди проспекта става съмнителна...Иначе Прецито е права, че засега е по- добре Сирма на номинал, а Здравко е прав, че всякакви сме ги виждали и сме им сърбали попарата..

                          Мнението не е препоръка за нищо..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                            Какво му е на сектора? Сериозно питам?
                            Бързо се набира скорост в продажбите, но и бързо се губи. Инерцията е малка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                              За такова P/E аз лично не бих дал и 1 стотинка. А и в този сектор...
                              Какво му е на сектора? Сериозно питам?

                              Коментар


                              • Предлагам тия от Норвежкия суверенен фонд да инвестират в Градус, Сингапурците също. Та се сетих: защо оня (Караниколов) на икономиката не отиде в Катар да ги накара и те да купуват от емисията? Всъщност те могат да си я вземат цялата, ама дали ще искат?!

                                Коментар

                                Working...
                                X