IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Бяха славни времена, вече Совите не са това, което са ..
    Има нещо сбъркано в нашата борса.......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      При Сирмата не беше ли същото ,що приказки,що печалби,що звезди .........и сега се държи като умряла котка.
      Да не говорим за оня гигант Енергони.
      а какво да кажем за българският технологичен джайгант Алтерко, който направи засилка да покори Европата и..... ко тана!??

      Коментар


      • Бяха славни времена, вече Совите не са това, което са ..

        Коментар


        • И аз имам доста добри спомени от IPOтата преди време. Безплатни пари си бяха. Винаги имаше печалба на оупънинга още. Между другото от кака Мони направих добри пари аз. Продадох я на 20лв. Тогава ми скачаха, че съм луд и отивало на 100 кинта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            градуса се вдига с всеки изминал ден след ипото ще се види кой какво ще снася
            При Сирмата не беше ли същото ,що приказки,що печалби,що звезди .........и сега се държи като умряла котка.
            Да не говорим за оня гигант Енергони.

            Коментар


            • Преци, не е съвсем така..Това с поръчки от няколко човека роднини.... И аз тогава се учудих, че взех толкова много.. Аз както се оформя кампанията , може да взема след първата година..Дето се казва - догодина доамина..

              Коментар


              • С голяма кошница за 100 мил,. са тръгнали ))) а имаше приказка, че не се държат всички яйца в една кошница... Кире, наблюдавай си пощата, може да ти пратят зарибителна информация..., (като се издаде вече с трейските..) ))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro
                  Аз имах тогава Трейс- 6 и си ги продадох след ИПО..сега пак имам малко евтини.. Тук едва ли ще се стигне до такива цени..
                  Кире ми ти не си хилядонер а мильонер щом си се добрал до 6 тресйки. 1 трейска се получаваше срещу заявка около 160 000 парички
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minka
                    Има, такива, не се коси толкова. И понеже виждам, че ме смяташ за тотален песимист и негативист, давам пример за ИПО-та в които съм участвал: Инвестор БГ, Атера, Спиди, Алтерко.
                    На Хима и Ктб или дори на Пиб не си ли играл !? Как си могъл да пропуснеш няй-яките !?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • градуса се вдига с всеки изминал ден след ипото ще се види кой какво ще снася

                      Коментар


                      • Аз имах тогава Трейс- 6 и си ги продадох след ИПО..сега пак имам малко евтини.. Тук едва ли ще се стигне до такива цени..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                          Или зрънчо....
                          Ти си вътрешар, бре! Щом си се уредил с трейс-ки.... ))))))))))
                          хахаха, да, с Трейски всички се бяхме уредили по 300лв. бройката и със записване за много милиарди

                          Коментар


                          • Фалитът на Пикадили беше грозна работа как успаха доста доставчици, то не бяха гаранции (май точно Инвеста се цитираше) ... не знам до колко са набъркани мажовците на Градус, но ако са вътре в схемата - златни яйца да снасят техните кокошки няма да ги пипна на IPO-то. Пак казвам за мен най-важното (както каза Киро след доста лъжи от други мажовци) - репутацията на хората зад даден бизнес.
                            Last edited by bertram; 14.02.2018, 10:34.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              За мен е по-интересно коя банка ги бе финансирала за покупка на Пикадили, защото имам съмнения, че скачат на борсата, за да си покриват стари дългове някъде из грандиозния им фалит с веригата. Горе долу знам цената на която са купили веригата, но не и от коя банка са взели парите.
                              Тука се споменава Инвестбанк
                              https://www.capital.bg/biznes/kompan...ikadili_umria/
                              https://www.capital.bg/biznes/kompan...i_plashtaneto/
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от CrazyGuy Разгледай мнение

                                Минкее кажи честно майка, какво дружество ще те направи щастлив, което да се листне на бфб? Всички са криви?
                                Аз имам hes, sfarm, mch, bref и още няколко в момента. Не са цъфнали и вързали, ама си ги знаем, нали Вуте Вутееее ...... Аз по логиките, които чета тук, типично по български, каквото и да се листне все е боклук и ще го плюем до откат. Кучето зеле не яде ама не го дава и на друг. Те понеже тия емисии на борсата са муцунки, хахахаха
                                Има, такива, не се коси толкова. И понеже виждам, че ме смяташ за тотален песимист и негативист, давам пример за ИПО-та в които съм участвал: Инвестор БГ, Атера, Спиди, Алтерко.

                                FOMO- fear of missing out. Феномен валиден за цял свят.

                                Коментар

                                Working...
                                X