IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

    Не съм срещал нещо ново. Ама поразрових и ако не искат нещо стряскащо като валюейшън, бих се включил.
    Освен да получиш във вид на акции миризмите край Н. Загора.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

      Повече инфо излезе ли? Или е само това което излезе преди десетина дни в Капитал?
      Не съм срещал нещо ново. Ама поразрових и ако не искат нещо стряскащо като валюейшън, бих се включил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
        Освободих малко кеш за да участвам. Мисля, че ще има игра тук.
        Повече инфо излезе ли? Или е само това което излезе преди десетина дни в Капитал?

        Коментар


        • Освободих малко кеш за да участвам. Мисля, че ще има игра тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

            При 100 млн. лв. фрий-флоут и ако имат 750 акционера (което видяхме лесно се прави при желание от една компания), след изпълнението на условието за поне 3 месеца търговия на регулиран пазар
            А със 100 млн. фрий флоут Градус би бил точно зад Софарма, Химимпорт и Адванс Терафонд по тежест в индекса и ще размести теглата на всички, без на Софарма, за която има теглови коефициент на редуциране и сега

            Би имало екшън, както се казва
            Мариян, викаш... ше фрЪчи перушина и яйца... )))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

              При 100 млн. лв. фрий-флоут и ако имат 750 акционера (което видяхме лесно се прави при желание от една компания), след изпълнението на условието за поне 3 месеца търговия на регулиран пазар
              А със 100 млн. фрий флоут Градус би бил точно зад Софарма, Химимпорт и Адванс Терафонд по тежест в индекса и ще размести теглата на всички, без на Софарма, за която има теглови коефициент на редуциране и сега

              Би имало екшън, както се казва
              Ако ще се бори за Софикс и ще трябват 750 акционера, и аз да запиша една акция?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                Тя рибата в морето ,а ти си сложил вече тигана
                Освен ако не знаеш някои подробности предварително ?
                Ако 2-ма кандидата вземат за 80 -90 мил ,а останалите акции си ги разпределят другите (даже и 747 да са ) - колко ще е фри флота ?
                А ако не се купи цялата емисия или пък не дай си боже е неуспешно ИПО-то ?
                Така ,че рано е да се мисли за екшън сценария при Градус.
                просто посочвам, че нестабилността в състава на SOFIX може да продължи с нови лица - Корадо, Градус, дори Елана Агрокредит, а със сигурност дебнат и други звезди

                моля да не убиваме вестоносеца? Все пак нещо трябва да напиша, а напоследък трудно се намира...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                  При 100 млн. лв. фрий-флоут и ако имат 750 акционера (което видяхме лесно се прави при желание от една компания), след изпълнението на условието за поне 3 месеца търговия на регулиран пазар
                  А със 100 млн. фрий флоут Градус би бил точно зад Софарма, Химимпорт и Адванс Терафонд по тежест в индекса и ще размести теглата на всички, без на Софарма, за която има теглови коефициент на редуциране и сега

                  Би имало екшън, както се казва
                  Тя рибата в морето ,а ти си сложил вече тигана
                  Освен ако не знаеш някои подробности предварително ?
                  Ако 2-ма кандидата вземат за 80 -90 мил ,а останалите акции си ги разпределят другите (даже и 747 да са ) - колко ще е фри флота ?
                  А ако не се купи цялата емисия или пък не дай си боже е неуспешно ИПО-то ?
                  Така ,че рано е да се мисли за екшън сценария при Градус.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                    https://www.investor.bg/novini-i-ana...yljava-256001/

                    Още не са се листнали, а вече кандидат за Софикс.
                    При 100 млн. лв. фрий-флоут и ако имат 750 акционера (което видяхме лесно се прави при желание от една компания), след изпълнението на условието за поне 3 месеца търговия на регулиран пазар
                    А със 100 млн. фрий флоут Градус би бил точно зад Софарма, Химимпорт и Адванс Терафонд по тежест в индекса и ще размести теглата на всички, без на Софарма, за която има теглови коефициент на редуциране и сега

                    Би имало екшън, както се казва

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/novini-i-ana...yljava-256001/

                      Още не са се листнали, а вече кандидат за Софикс.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Maverik
                        Както пеее Ицо хазарта - Ъпсурт!!! ))))))))) Втори цедки..., нЕма нужда... )))))))))) https://youtu.be/YOcL3DGaSpc п.п. едно нещо отдавна съм разбрал и техни продукти не купувам мнооооого отдавна. Това не е пиле...
                        Я елате пиленца при батко .... Abe само мъчат животинчетата, грях си слагат
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Както пеее Ицо хазарта - Ъпсурт!!! ))))))))) Втори цедки..., нЕма нужда... ))))))))))
                          https://youtu.be/YOcL3DGaSpc

                          п.п. едно нещо отдавна съм разбрал и техни продукти не купувам мнооооого отдавна. Това не е пиле...
                          Какво значение има дали купуваш техни продукти с това дали да инвестираш в дадено дружество? Това значи ли, че да инвестирам в Булгартабак трябва да съм заклет пушач, в Тодоров да съм заклет алкохолик? И обратното също е валидно. Това, че ме кефи курорта Албена, значи ли, че трябва да инвестирам в тяхната компания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Maverik, ще играеш ли за градус
                            Както пеее Ицо хазарта - Ъпсурт!!! ))))))))) Втори цедки..., нЕма нужда... ))))))))))
                            https://youtu.be/YOcL3DGaSpc

                            п.п. едно нещо отдавна съм разбрал и техни продукти не купувам мнооооого отдавна. Това не е пиле...
                            Last edited by RUBLA; 14.02.2018, 21:22.

                            Коментар


                            • Maverik, ще играеш ли за градус
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Аааа, някои си бяха реални... зависеше от ИП-то това (за жалост)
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X