IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение

    То за да видиш рекламата трябва да имаш....телевизор!!! ( това в кръга на шегата, надявам се да не се обидиш). И аз споделям мнението на други съфорумци, че рекламата е доста добра. Има шанс да доведе нови инвеститори на БФБ( това ще го разберем лесно- по новите никове и глупави въпроси
    за кво мие, имам ама не го гледам. Даже подарих един на съсед да си гледат мачове на него, после ако искат да го хвърлят, но да не ме занимават повече с него
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      още не я знам тази реклама прочута, интересна ми е вариацията дали банките към които имат дълг не са осигурили част от записването, и исках да погледна кои са изобщо банките, но уви - банка 1, банка 2 банка 3 ..- това имаше в проспекта като инф. и се отказах да чета след половината, не че не може да се намери ама уж ще ставаме публично дружество а "парижките потайности", не ми направи някак си добро впечатление липсата в някаква малка степен на пълна прозрчаност..
      То за да видиш рекламата трябва да имаш....телевизор!!! ( това в кръга на шегата, надявам се да не се обидиш). И аз споделям мнението на други съфорумци, че рекламата е доста добра. Има шанс да доведе нови инвеститори на БФБ( това ще го разберем лесно- по новите никове и глупави въпроси

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Glavorez Разгледай мнение

        ама ти сериозно ли ?? - за 1година са направили +20% капиталова и 5% дивидент и ....един мармот......
        Аз пък през 2008 и 2009 година за 9 месеца 70 процента доходност , без репо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Днес я гледах за първи път тая реклама и трябва да призная че са свършили много добра работа!
          Пилетата на Градус си ги купуваме и дори вчера взехме едно прясно

          Пожелавам успех на ИПО-то!
          още не я знам тази реклама прочута, интересна ми е вариацията дали банките към които имат дълг не са осигурили част от записването, и исках да погледна кои са изобщо банките, но уви - банка 1, банка 2 банка 3 ..- това имаше в проспекта като инф. и се отказах да чета след половината, не че не може да се намери ама уж ще ставаме публично дружество а "парижките потайности", не ми направи някак си добро впечатление липсата в някаква малка степен на пълна прозрчаност..
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Че и по Тв ли има реклама
            Днес я гледах за първи път тая реклама и трябва да призная че са свършили много добра работа!
            Пилетата на Градус си ги купуваме и дори вчера взехме едно прясно

            Пожелавам успех на ИПО-то!

            Коментар


            • Избистрихте ли стратегиите, нагласихте ли поръчките?
              Успех на всички участници на ИПО-то и на самото ИПО! И дано повлияе положително на пазара като цяло!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                ще се презапише или не - няма значение, далече сме от онази еуфория за която съм слушал.
                Но точно тези малките догодина, като разкажат на колеги, познати и роднини как за 1година са направили +20% капиталова и 5% дивидент и...така става лавината!
                Точно така Тонка, важно е това което казваш да се случи, защото обратния вариант означава нов застой на борсата или както се изразяваш лавина ама в обратна посока и отлив от разочаровани инвеститори !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  ще се презапише или не - няма значение, далече сме от онази еуфория за която съм слушал.
                  Но точно тези малките догодина, като разкажат на колеги, познати и роднини как за 1година са направили +20% капиталова и 5% дивидент и...така става лавината!
                  ама ти сериозно ли ?? - за 1година са направили +20% капиталова и 5% дивидент и ....един мармот......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    Едва ли инвеститори с по 1000-2000 лв. видели рекламата по телевизията, ще успеят да презапишат емисията. Каквото и да си говорим, всичко зависи от пенсионните фондове.
                    ще се презапише или не - няма значение, далече сме от онази еуфория за която съм слушал.
                    Но точно тези малките догодина, като разкажат на колеги, познати и роднини как за 1година са направили +20% капиталова и 5% дивидент и...така става лавината!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Едва ли инвеститори с по 1000-2000 лв. видели рекламата по телевизията, ще успеят да презапишат емисията. Каквото и да си говорим, всичко зависи от пенсионните фондове.
                      Че и по Тв ли има реклама

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Едва ли инвеститори с по 1000-2000 лв. видели рекламата по телевизията, ще успеят да презапишат емисията. Каквото и да си говорим, всичко зависи от пенсионните фондове.
                        Опашките пред Карол са само “черешката на тортата”.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Говоря за презаписване приятел...намирисва ми на ПИБ едно време...такава доходност очаквам да се получи....и такъв сценарии
                          Едва ли инвеститори с по 1000-2000 лв. видели рекламата по телевизията, ще успеят да презапишат емисията. Каквото и да си говорим, всичко зависи от пенсионните фондове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Говоря за презаписване приятел...намирисва ми на ПИБ едно време...такава доходност очаквам да се получи....и такъв сценарии

                            По въздържано ще изразя прогноза ;- Последния ще стане първи! -

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Че кой се съмнява в записването до степен УСПЕШНО...
                              -Въпросът е До кога и До къде ще да е на +3%, а за +5 и +6% ...- Не питам, защото помня!!!
                              Говоря за презаписване приятел...намирисва ми на ПИБ едно време...такава доходност очаквам да се получи....и такъв сценарии

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Пред двата офиса на Карол имало страхотни опашки...убеден съм че ще го запишат цялото!

                                Че кой се съмнява в записването до степен УСПЕШНО...
                                -Въпросът е До кога и До къде ще да е на +3%, а за +5 и +6% ...- Не питам, защото помня!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X