IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поздравления за заралийте, исках да се включа още като видях сделките в Инфосток, но форума бе забил!
    Много приятели казаха че ще запишат по 5-10К...аз самия след Енемона си обещах да видя дали обещанията стават реалност и тогава да ставам акционер дори и с цената на пропусната печалба!

    Поздравления за ПФБК и Карол.
    Сега предстои по-трудното да изпълнят обещаното по реклами и презентации!

    Браво!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      +1
      Как да расте пазара в този момент? Кои компании са подценени, за да чакаме да се оценят "правилно"?
      Според мен единици и то с малко, но според мен. А целия пазар защо трябва да нараства?
      Фортис на първия и последният ти въпроси няма да отговоря, защото предполагам, че си ги задал по инерция, в суматохата около Градус.
      Огледай се е ще намериш отговора. В близки и далечни дестинации.

      На втория и третия въпроси - 1.80 е много амбициозна оценка. Представа нямам как фънд мениджърите са защитили пред инвестиционните комитети и риск отделите, порива си да купуват толкова солидни бъдещи очаквания в яйца за разплод и птици. Много ми е интересно, какво ще се случи с онези 10-15 млн. за придобивания например? Точно на този въпрос Ангелов и Бабев увиснаха на сесията - въпроси-отговори. Не ми се иска да продължавам, защото ще излезе че хейтвам, а аз наистина искам да бъде успешно ИПОто. Заради самият пазар. След двете проблемни емисии , знаеш ги кои са, от последната година, само това ни остава - провал и на Градус.
      За оценките също не мисля че има смисъл от дискусия. Ти как виждаш СФАРМ на 4.20?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение

        Коментарите ще ги правим след време. Дано се намери потенциал за растеж над тези 1.80. При текущите условия на борсата и оценките на конкурентните ликвидни позиции на БФБ, ще им бъде трудно на Градус. Не забравяйте, че много хора сега се оглеждат за алтернативи на Градус с много по-ниски оценки. Желая успех на Градус. Ангелов , макар и да не отговори на много от деликатните въпроси на презентацията, дава вид на компетентен , балансиран и възпитан мениджър. Надаваме се , въпреки хейт коментарите, че истината е по средата, и компанията има потенциал за растеж и реализируеми намерения. съмнявам се, че нещо ще се промени след края на това ИПО. проблемите на започват и не свършват с Градус и Софарма /нарочените виновници за застоя/
        +1
        Как да расте пазара в този момент? Кои компании са подценени, за да чакаме да се оценят "правилно"?
        Според мен единици и то с малко, но според мен. А целия пазар защо трябва да нараства?

        Коментар


        • Утре е вторият ден! Останаха около 11 млн акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
            Никой ли не иска да коментира резултата? Все пак преди половина час приключиха нещата.
            Коментарите ще ги правим след време. Дано се намери потенциал за растеж над тези 1.80. При текущите условия на борсата и оценките на конкурентните ликвидни позиции на БФБ, ще им бъде трудно на Градус. Не забравяйте, че много хора сега се оглеждат за алтернативи на Градус с много по-ниски оценки. Желая успех на Градус. Ангелов , макар и да не отговори на много от деликатните въпроси на презентацията, дава вид на компетентен , балансиран и възпитан мениджър. Надаваме се , въпреки хейт коментарите, че истината е по средата, и компанията има потенциал за растеж и реализируеми намерения. съмнявам се, че нещо ще се промени след края на това ИПО. проблемите на започват и не свършват с Градус и Софарма /нарочените виновници за застоя/

            Коментар


            • Ай, честито, 80милки без малко! Минималната цена наистина беше очаквана! Купих си едни 4000бр. да има.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                Някой има ли намерение да участва и утре?
                Утре мисля, че няма да има ! Само при изкупуване на днешните щеше да има утре ! Някой да ме поправи ако греша !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                  Никой ли не иска да коментира резултата? Все пак преди половина час приключиха нещата.
                  За мен очаквано, на долната граница на аукциона при немалката емисия за Бг пазара в текущото му състояние..

                  За утре остават още 18 млн. акции...

                  Коментар


                  • Някой има ли намерение да участва и утре?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Много добър обем а казват че пари няма за БФБ
                      За качествените книги винаги има пари. Честито на всички, най-после едно добро и качествено ИПО след вече 10г. мълчание.

                      Коментар


                      • Много добър обем а казват че пари няма за БФБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                          Никой ли не иска да коментира резултата? Все пак преди половина час приключиха нещата.
                          С малко, но завинаги! ....както казваха някога едни, дето ги нЕма...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Искахме Давидов, но Инвестора не работеше. Явно от доста напъни на коментатори се бъгна.... пак.
                            "Микрофона е ваш"
                            Изпуснал съм, не знаех. Но и не се чувудвам, че сайтът не е издържал. Все пак пари се искат, за да се поддържа, а пари не се наливат, но това е друга тема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                              Никой ли не иска да коментира резултата? Все пак преди половина час приключиха нещата.
                              Искахме Давидов, но Инвестора не работеше. Явно от доста напъни на коментатори се бъгна.... пак.
                              "Микрофона е ваш"
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Никой ли не иска да коментира резултата? Все пак преди половина час приключиха нещата.

                                Коментар

                                Working...
                                X