IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 2 260 000лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

      Това навън има потенциал за голяма вихрушка, но все още е рано. Дано се размине.

      Да, техните с питка и масло да ги срещаш;- кратки и полезни, де да имаха като нашите по 36 и най кратки 15месечни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Малииий, на вън каква бичкия идееее,- вие се наредихте пилци да люпите и скуете, -Ха дано... Аз по си падам по препечените ...трътки
        Бе не ми е в тайминга
        Това навън има потенциал за голяма вихрушка, но все още е рано. Дано се размине.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
          Добре де - така и не разбрах, ще има ли утре втори аукцион или не ?

          Навсякъде пишат, че ще има, но на какво основание ?

          Не е изпълнено условието да са записани акциите на основния аукцион, как ще пристъпят към втори ?!?
          Ако ще пускаш поръчка, не се мотай, че да не стане после "днеска има утре нема" !?
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Малииий, на вън каква бичкия идееее,- вие се наредихте пилци да люпите и скуете, -Ха дано... Аз по си падам по препечените ...трътки
            Бе не ми е в тайминга

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

              Как трябва да стане това ?

              В смисъл, в условията беше изрично подчертано, че ако се запише цялата емисия в деня на аукциона (предполагам идеята е, че при пълно записване, на практика трябва да има презаписване и респективно неудовлетворено търсене на аукциона), на втория ден може да се пуснат допълнително 6 млн. акции.

              В частта с "може", да предположим че нещата са ОК и Ангелови искат да пуснат още акции, но след като не е изпълнено "ако"-то ?
              Не знам дали може да се променят условията в движение и дали е редно ?

              След като избраха тази за мен лоша форма с аукцион в 1 ден (за мен нормалното беше да си определят емисионна цена и да има период на записване, за да може инвеститорите да решават в движение, вместо този стрес с аукциона за 4 часа), е редно да си спазват правилата, които сами за заложили !

              Аз днес (реално както и всички останали) като решавах колко акции и на каква цена да заявявам, вземах инвестиционното си решение на база, че Втори аукцион може да няма.... не е редно да променят правилата в движение !
              Никой не променя нищо в Проспекта ясно е посочено количеството за първия и втория ден на аукциона, а това че не си го прочел и не си запознат и коментираш е доста странно!

              Коментар



              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Браво, тези парички ни ги събраха. Сега започваме да спестяваме за БРЕФ - 40 млн., СФАРМ - 30 млн и за Сирма - 40 млн.

                П.П. Статията е "мнението на Мариян". Не е ли етично човекът, чието мнение е толкова важно за тази медия и за всички нас да си публикува портфейла публично? Защо не направи интервю със самият себе си и да обясни какво мисли по въпросите, но с факти? Има и конкретна тема за това - интервюта с ..........
                Етично е и, ако паметта не ми изневерява, той го стори наистина преди време. В темата за интервютата. За жалост, той също не е свободен да пише независимо. Ето, моето интервю изобщо не бе допуснато до публикация. Нямаше смислен мотив защо, а "защото така" - явно, някой им оказва сериозен натиск на тези момчета, да пишат в угода на някого и нещо. Нали затова се плаща на медиите, да манипулират общественото мнение.
                Затова, не му се сърди. Прави, "каквото трябва". Пази си хляба.
                А ние тук, редно е да знаем: Истинските, големи Инвеститори, едва ли се изявяват като коментатори на заплата. Ако ще, и от свободомислие и достатъчни приходи, че да падат дотам, да се занимават с посредствени глупости.
                Last edited by Pyramid; 19.06.2018, 04:05.

                Коментар


                • Браво, тези парички ни ги събраха. Сега започваме да спестяваме за БРЕФ - 40 млн., СФАРМ - 30 млн и за Сирма - 40 млн.

                  П.П. Статията е "мнението на Мариян". Не е ли етично човекът, чието мнение е толкова важно за тази медия и за всички нас да си публикува портфейла публично? Защо не направи интервю със самият себе си и да обясни какво мисли по въпросите, но с факти? Има и конкретна тема за това - интервюта с ..........
                  Last edited by 15%; 19.06.2018, 01:56.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Добре де - така и не разбрах, ще има ли утре втори аукцион или не ?

                    Навсякъде пишат, че ще има, но на какво основание ?

                    Не е изпълнено условието да са записани акциите на основния аукцион, как ще пристъпят към втори ?!?

                    Коментар


                    • Мнението на Мариян за IPO-то: https://www.investor.bg/novini-i-ana...dosega-263154/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        чакай избързваш с това ще ги поздравим след третия пореден дивидент над 3.5% (виж скромен съм не 7%, а 3.5%)
                        песента е за пиленца затова ви поздравих с нея. иначе никола тесла (милко калайджиев) не го слушам
                        Леле, май силно си запознат с личността му, щом и прякора му знаеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

                          Ей, аман от чалгари в тоя форум!
                          Ето нещо по-подходящо!
                          https://m.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY
                          чакай избързваш с това ще ги поздравим след третия пореден дивидент над 3.5% (виж скромен съм не 7%, а 3.5%)
                          песента е за пиленца затова ви поздравих с нея. иначе никола тесла (милко калайджиев) не го слушам
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            Хаирлия да е ! Дано се справят добре с публичното си представяне и да донесат много радост на инвеститорите. Ако това се случи ще спечелим всички - даже и тези от нас, които не записаха.

                            поздрав за купонясващите https://www.youtube.com/watch?v=klbLOM6W_WM
                            Ей, аман от чалгари в тоя форум!
                            Ето нещо по-подходящо!
                            https://m.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Уточнено ли е окончателно, към какъв % се насочват за дивидента?!
                              През юли ще покажат отчет за полугодието, през август и консолидираните данни, та ще има и прогнози за доходността)))
                              Прав си, че имаше немалко сделки с малко бройки. Но то нали и броя на акционерите е важен !? ))

                              Какъвто и да е %, с тайминга за мен е в кофликт (без подкрепа);- с други думи познати компании могат да ми дадът възможност да затворя продадени с по прилична печалба и переспектива в хоризонта, а не да чакам някой да "брани" цена заради рекламата и "входа"- мерси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                                както гласи фундаменталната теория на проф. Каро.
                                Помните ли това научно достижение !? Може би без аналог !? Мисля, Graham забеляза за форума дръзката мисъл на професора В един момент обаче, проф. Каро се насочи и към анализ на виртуалните книжа. Не случайно след това започнаха и освободените им движения в посоки неочаквани дотогава Тук, не се е появявал, така, че сме далече от неговите идеи ))
                                Извън шегата - далече сме от понятието на проф. Каро, Има добър фундамент все пак, а при такъв случай, книжата не се развързват от него.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X