IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • това, което прави впечатление е че и тук нямаме записал 5%, а малко под 5% - практика, която познаваме от други позиции и която води до поне частично прикриване на структурата на едрите акционери (това при положение, че на ОСА се крие КА и тн) - явно и тук ще е така.

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Всяко чудо за 2 дни, даже за 1...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
        Който хапна пилета хапнал, от утре вече свинско с зеле.
        Кисело, ама зеле ли, грозде ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Сега за спорта да не почнат да наблюдават как се свлича?
          Ами, нормално ще е-
          Купувачите бяха до вчера. Който е искал да си купи, си купи.
          Днес ще имаме само продавачи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Сега за спорта да не почнат да наблюдават как се свлича?
            Риск губи, риск печели! Ще наблюдаваме.....

            Коментар


            • Който хапна пилета хапнал, от утре вече свинско с зеле.

              Коментар


              • Един поздрав на всички повярвали https://www.youtube.com/watch?v=WxnTNydbdjk

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  Имам приятели, които са гледали рекламата и искаха мнение. Лично аз не съм записал и съм им казал мнението си. Не знам кой е записал и кой не, но определено повечето имаха намерение до 500 бр да запишат "за спорта"
                  Сега за спорта да не почнат да наблюдават как се свлича?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

                    Ами не, не те разбрах! По проспект нямат право да продават повече. Колкото продали-толкова! Сега всичко е пазар
                    Пазар е ама БФБ е странен пазар! Тук група спекуланти пишейки на лични във форума могат да изстрелят една акция до небесата, съответно да я сринат, и то с малки обеми. Ще ме разбереш но след време, искрено се надявам да греша!
                    Успех на компанията, като покажат резултати ще се включа и аз

                    Коментар


                    • Имам приятели, които са гледали рекламата и искаха мнение. Лично аз не съм записал и съм им казал мнението си. Не знам кой е записал и кой не, но определено повечето имаха намерение до 500 бр да запишат "за спорта"

                      Коментар


                      • В резултат на събраните пари от продажбите на акции, в дружеството ще влязат половината от парите, малко по-малко от 41 млн.лв.. Дано да ги инвестират достатъчно умно и ефективно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          има логика при 1,300 души персонал, пък и служителите да имат по голяма мотивация да се развива фирмата.

                          Определено ще се бори за челното място по капитализация при добри резултати. В момента е на 3 то място по капитализация зад Софарма и Химимпорт.



                          Ами с тези съвсем дребни бройки си мисля, че няма да са досегашни играчи на борсата. Възможно е дори и мажо да ги е записал и платил от името на работещи във фирмите им или пък и рекламата си е изиграла своята роля все пак.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

                            Ами не, не те разбрах! По проспект нямат право да продават повече. Колкото продали-толкова! Сега всичко е пазар
                            след месец и малко мажоритарите могат да продължат да продават

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Много е възможно и служители да са, само и само да се върже бройката акционери за Софикса.
                              има логика при 1,300 души персонал, пък и служителите да имат по голяма мотивация да се развива фирмата.

                              Определено ще се бори за челното място по капитализация при добри резултати. В момента е на 3 то място по капитализация зад Софарма и Химимпорт.




                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                                Чета аз чета, нали от всички записани, половината са нови (новоиздадени) другите са стари (на собствениците). При положение че не се достигнали на макс записването на предложените за записване.
                                Значи е имало акции които са били предназначени за раздаване, но не е имало на кого да ги продадат.
                                Не знам дали ме разбра
                                Ами не, не те разбрах! По проспект нямат право да продават повече. Колкото продали-толкова! Сега всичко е пазар

                                Коментар

                                Working...
                                X