IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    http://www.segabg.com/article.php?id=909756 Над 1 млн. български яйца са изтеглени от пазара
    Това яйца на Градус ли са ? аз до колкото виждам са на конкурент от Добрич тоест нов пазар за Градус се отваря

    Коментар


    • http://www.segabg.com/article.php?id=909756 Над 1 млн. български яйца са изтеглени от пазара

      Коментар


      • [QUOTE=6i60;n3349599]

        Давайте да я затваряме тая борса! Като няма ноеи емитенти-що няма? Като има - нечестни и корумпирани били мениджърите! Скъпо било- ми така е като няма предлагане купуваш наличното или просто гледаш през витрината! Стягайте куфарите и у чужбету! Голямо мрънкане, голямо хленчене

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

          Типично по български. Все другите са успяли по нечестен начин. Другите са виновни за личните неуспехи. Седим в панелката, псуваме правителството, жулим мастика и бием жената.
          Хаха ние сме си много крив народ и затова е такава бъркотия в държавата

          Хейтише се Експат и сега Градус а това са малкото добри нови събития на БФБ които привличат нови инвеститори на заспалата борса.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6i60 Разгледай мнение

            Аз пък усещам много фонд мениджърчета и брокерчета са прибрали мнооого лични мотиви в джобчето, за да запишат с парите на хората от ПФ и ДФ на тея високи цени ..типично за помийната яма БФБ ...Реалнта цена за такъв рисков бизнес е под 1лев другото комисионна под масата .
            Типично по български. Все другите са успяли по нечестен начин. Другите са виновни за личните неуспехи. Седим в панелката, псуваме правителството, жулим мастика и бием жената.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

              Да, прав си. Няма нищо общо с 2007 година. Да набереш в днешно време над 80 милиона е сто пъти по-трудно отколкото да набереш 250 милиона 2007. Ти явно имаш нещо лично срещу това ИПО. Да изпишеш 100 негативни мнения в тема на компания, в която не си инвестирал си смърди отвсякъде на личен мотив.
              Аз пък усещам много фонд мениджърчета и брокерчета са прибрали мнооого лични мотиви в джобчето, за да запишат с парите на хората от ПФ и ДФ на тея високи цени ..типично за помийната яма БФБ ...Реалнта цена за такъв рисков бизнес е под 1лев другото комисионна под масата .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                не са набрани от пазар, а пазара е просто средата за набиране. един добър начин, но парите са в огромна част от няколко големи играчи без които нямаше да стане. всички малки случайни и неслучайни инвеститори са сигурно 10% от набраните средства. останалото явно е било презентирано и договорено преди ИПО. Не искам да го омаловажавам, но няма нищо общо с ИПО-тата преди кризата.
                Да, прав си. Няма нищо общо с 2007 година. Да набереш в днешно време над 80 милиона е сто пъти по-трудно отколкото да набереш 250 милиона 2007. Ти явно имаш нещо лично срещу това ИПО. Да изпишеш 100 негативни мнения в тема на компания, в която не си инвестирал си смърди отвсякъде на личен мотив.

                Коментар


                • Случаите на птичи грип в България все повече зачестяват. В област Добрич, например, само за последните месеци, бяха открити 4 огнища на заболяването. През октомври месец миналата година в патеферма в село Стефаново бяха унищожени 11 000 птици. В началото на март тази година във фермата за кокошки носачки в Генерал Тошево бяха умъртвени 140 000 животни, преди по-малко от месец отново в същия патарник в село Стефаново се появи птичи грип, вследствие на който бяха убити 57 000 птици.
                  Загубите за собствениците са огромни и не могат да бъдат покрити нито чрез обезщетението на държавата, нито от застраховката. Тази седмица се появи птичи грип и в най-голямата птицеферма в България "Яйца и птици - Зора“, село Дончево, в която се отглеждат повече от 500 000 кокошки, а работниците са над 200 души, съобщи БНР ...

                  https://www.dnes.bg/stranata/2018/06...brichko.379453


                  Няма опасност за здравето от заразените с птичи грип яйца

                  http://news.bnt.bg/bg/a/nyama-opasno...hi-grip-yaytsa
                  Last edited by Innocent; 20.06.2018, 14:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение
                    Не знам какво мислите вие, ама за мен, това е огромен успех което Градус направиха. Четох едно интервю днес и човека там си го каза много правилно: едно е да набереш 100 мил 2007 година при софикс 2000, друго е да набереш +80 мил при софикс 600 и толкова убит пазар. Аз съм много доволен и дано други компании последват примера и погледнат към БФБ. А това с рекламата беше супер за целия пазар. Много иновативно и положително за всички нас.
                    не са набрани от пазар, а пазара е просто средата за набиране. един добър начин, но парите са в огромна част от няколко големи играчи без които нямаше да стане. всички малки случайни и неслучайни инвеститори са сигурно 10% от набраните средства. останалото явно е било презентирано и договорено преди ИПО. Не искам да го омаловажавам, но няма нищо общо с ИПО-тата преди кризата.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение
                      Не знам какво мислите вие, ама за мен, това е огромен успех което Градус направиха. Четох едно интервю днес и човека там си го каза много правилно: едно е да набереш 100 мил 2007 година при софикс 2000, друго е да набереш +80 мил при софикс 600 и толкова убит пазар. Аз съм много доволен и дано други компании последват примера и погледнат към БФБ. А това с рекламата беше супер за целия пазар. Много иновативно и положително за всички нас.
                      +1

                      Коментар


                      • Не знам какво мислите вие, ама за мен, това е огромен успех което Градус направиха. Четох едно интервю днес и човека там си го каза много правилно: едно е да набереш 100 мил 2007 година при софикс 2000, друго е да набереш +80 мил при софикс 600 и толкова убит пазар. Аз съм много доволен и дано други компании последват примера и погледнат към БФБ. А това с рекламата беше супер за целия пазар. Много иновативно и положително за всички нас.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ewgeny Разгледай мнение
                          Кога ще излязат на вторичен пазар?
                          п.с участвах
                          в средата на другия месец.

                          Коментар


                          • Кога ще излязат на вторичен пазар?
                            п.с участвах

                            Коментар


                            • [QUOTE=bertram;n3349365]това, което прави впечатление е че и тук нямаме записал 5%, а малко под 5% - практика, която познаваме от други позиции и която води до поне частично прикриване на структурата на едрите акционери (това при положение, че на ОСА се крие КА и тн) - явно и тук ще е така.

                              Защо трябва да ги показват?
                              Ако ги беше подкрепил щеше да се запознаеш с акционерите на ОСА

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                това, което прави впечатление е че и тук нямаме записал 5%, а малко под 5% - практика, която познаваме от други позиции и която води до поне частично прикриване на структурата на едрите акционери (това при положение, че на ОСА се крие КА и тн) - явно и тук ще е така.
                                Ще се видят скоро кои са акционерите така че няма нужда от конспирации

                                Коментар

                                Working...
                                X