IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука новия дивидент ли са платили.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bocman Разгледай мнение
      На заседаниe на Съвета на директорите на Градус АД, проведено на 14.11.2019г., е взето решение част от неразпределената печалба за 2018 г. на дъщерното дружество Милениум 2000 ЕООД да бъде разпределена на Градус АД, в качеството му на едноличен собственик на капитала, под формата на дивидент в размер на 3 000 000 /три милиона/ лева.
      Ще продължават да "снасят" и догодина "пилчоците"

      Коментар


      • На заседаниe на Съвета на директорите на Градус АД, проведено на 14.11.2019г., е взето решение част от неразпределената печалба за 2018 г. на дъщерното дружество Милениум 2000 ЕООД да бъде разпределена на Градус АД, в качеството му на едноличен собственик на капитала, под формата на дивидент в размер на 3 000 000 /три милиона/ лева.

        Коментар


        • На заседаниe на Съвета на директорите на „Градус“ АД, проведено на 11.11.2019г., е взето решение част от неразпределената печалба за 2018г. на дъщерното дружество Жюлив ЕООД да бъде разпределена на Градус АД, в качеството му на едноличен собственик на капитала, под формата на дивидент в размер на 1 000 000 /един милион /лева.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Abdulamar Разгледай мнение

            Привет,

            Извинете за глупавия въпрос, но колко е EPS за градус Q3 2019 ?
            Взимаш ърнингс и делиш на броя на шеърите. Ако това не можеш, по-добре си купи нива и я давай под аренда. По-сейф ще си така.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Abdulamar Разгледай мнение
              Привет, колко често изплащат девидент на година ?
              Заявката е да плащат 2 дивидента в годината.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                Смятам че е такава, само до някаква степен. Все пак без храна не става, но някаква част от населението ще мине на по-евтина алтернатива при спад на доходите. И все пак бизнеса им е диверсифициран, и може да се каже че може да се определи като умерено анти-циклична
                Привет,

                Извинете за глупавия въпрос, но колко е EPS за градус Q3 2019 ?

                Коментар


                • Привет, колко често изплащат девидент на година ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    Коя е компанията, ако не е тайна?
                    На лични.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                      За мен да. Аз гледам друг производител на пилешко в момента, и мисля да купувам. Там дивидентната доходност е 6,27 %. За година акцията им е с 30% надолу и за момента показателите им са много по добре от GR6.
                      Коя е компанията, ако не е тайна?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                        Бихте ли определили Градус като антициклична компания? Каквато и криза да настане народът все нещо трябва да яде все пак.
                        За мен да. Аз гледам друг производител на пилешко в момента, и мисля да купувам. Там дивидентната доходност е 6,27 %. За година акцията им е с 30% надолу и за момента показателите им са много по добре от GR6.
                        Last edited by Minka; 03.11.2019, 08:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                          Ще помисля. Благодаря. И слагай главни букви за тежест.
                          на моите леки и неангажиращи мнения само главните букви им липсват
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            напълно сериозно ти отговорих ...... макар и в шеговит тон

                            ако искаш се наспи и утре (или някой друг ден) пак помисли дали няма цикличност при болестите по животните отглеждани за изхранване на хората
                            Ще помисля. Благодаря. И слагай главни букви за тежест.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                              Питах сериозно. Знам, че обичаш шегите. Иначе остроумна шега.
                              напълно сериозно ти отговорих ...... макар и в шеговит тон

                              ако искаш се наспи и утре (или някой друг ден) пак помисли дали няма цикличност при болестите по животните отглеждани за изхранване на хората
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                за мен е циклична компания ........ а циклите са:

                                - луда крава
                                - птичи грип
                                - варена жаба
                                - свински грип

                                и после цикъла пак се завърта
                                Питах сериозно. Знам, че обичаш шегите. Иначе остроумна шега.

                                Коментар

                                Working...
                                X