IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bocman Разгледай мнение
    Дивидента при Елана пристигна!
    При мен няма. Съмнявам се че причината е защото излязох от позицията

    Коментар


    • Дивидента при Елана пристигна!

      Коментар


      • Някой забеляза ли че предложението за 6 месечен дивидент е 2.6 ст а не както преди 2.2? Дреболия, но 18% повече

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Хихи, и аз се накълвах с точно 10 Т ​​​​

          Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Какво точно има да коментираме? Всичко си стана съвсем ясно.. Илчовски видя че ГЕРБ са вече пътници и повече няма да имат лостовете да го изнудват и излезе човека в национален ефир и си каза мъките които е преживял.
          Има много доказателства за думите му. Вкл. от Градус неволно ги потвърждават, защото от справките им се вижда че точно 2017-та оборотите в търговията им са надути.. Ама те нямали отношение към оценката.. Хайде пък инвеститорите да ги определят тези неща а!?
          Да не говорим че при ИПО-то си беше обществена тайна по пазара, че ПФ са били притиснати от високо да участват и да купят акции.. Няма не искам, няма недей!
          Ангелов пък още повече се омаза като в последствие взе да отрича думите които неволно изтърва в комисията за връзките си с Боко.. Пълен смях и фарс!
          Нямам акции тук и това е обективния ми поглед върху ситуацията! В полемики няма да влизам.


          Ти не ги ли псува само допреди два месеца? Какво се промени?

          Аз, като ти обяснявам, че ти е трудно да си вържеш обувките без да паднеш по глава не го казвам, за да те засегна, а защото е обективната истина. Както всеки един човек следящ темата сам може да се убеди в това.

          Ебаси катарзиса.
          Last edited by Nikola; 23.09.2021, 22:08.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            Май е време за пазар тук, ще взема и аз да купя. 10 к са като за начало.
            Хубаво е че и останалите бройки минаха вчера.. при това на по-висока цена.. Пътя към и над 1,40 скоро ще се разчисти си мисля

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Хихи, и аз се накълвах с точно 10 Т ​​​​
              Май е време за пазар тук, ще взема и аз да купя. 10 к са като за начало.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Влязох с 10т на 1.27 в петък.... за първи път купувам Градус, но цената ме изкуши. Мисля, че Експат имат още да продават и май ще добавя още малко утре. Пък квото стане.....
                Хихи, и аз се накълвах с точно 10 Т ​​​​

                Коментар


                • По принцип тия калъфи би трябвало в момента да печелят самосвали с пари. Буквално. Нали уж и голяма част от фуража захлупиха. Обаче... тези не управляват компания, а си имат семейна касичка. Едно, че са некадърни да се възползват от шанс веднъж на поколение; второ, че купищата пари, които правят сега, ще отидат в нови яхти и нови замъци.

                  Въпреки това акцията е на дъното и движението е само нагоре. Видя се, че и с Боко и без Боко керванът си краде и копа норки.

                  Коментар


                  • Влязох с 10т на 1.27 в петък.... за първи път купувам Градус, но цената ме изкуши. Мисля, че Експат имат още да продават и май ще добавя още малко утре. Пък квото стане.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      На кого му пука за скапаните кокошкари?Поредното разочарование на умрялата ни борсичкаГоворех им на някои малоумници тук още преди ИПО-то ,но няма кой да слуша
                      Помня, че и за Хим им говореше

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                        Къде са пилетата, къде е доходността -4.7% от началото на годината. Честито на печелившите
                        На кого му пука за скапаните кокошкари?Поредното разочарование на умрялата ни борсичкаГоворех им на някои малоумници тук още преди ИПО-то ,но няма кой да слуша

                        Коментар


                        • Къде са пилетата, къде е доходността -4.7% от началото на годината. Честито на печелившите

                          Коментар


                          • Здравейте, след дълго мислене реших да действам. Наех си познат адвокат и подадох сигнал за пазарна манипулация до КФН. Като знам колко ни е пасивен в подобни ситуации регулатора едва ли ще има някакъв реален афект, но тук въпроса е изцяло принципен.

                            В последния месец бая информация беше предоставена от Градус, която ми изглежда логична, а и така, като гледам пенсионните фондове поне за сега стоят твърдо зад тях.

                            Ако искаме България някога да има реален фондов пазар трябва да не се допускат подобни абсурди, като този с Илчовски, който на всичкото отгоре тотално изчезна след сигнала им до КФН.

                            Кой с кого играе карти изобщо не ме интересува. Важното за мен е инвестициите ми да бъдат защитени от подобни атаки и политическо надцакване.
                            Last edited by gmgoiko; 15.06.2021, 09:56.

                            Коментар


                            • пилето отива в затвора акционерите пият една студена вода от скъпите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mashina Разгледай мнение

                                Какво съм казал, което не е истина? А великите инвеститори с портфейл, колкото пари за семки могат да си плюят, така ли, велики модераторе? Я прегледай темата и прецени какво трябва да остане в нея???
                                Нека истината да излезе напред!
                                https://www.actualno.com/interview/g...qYGfaTmxhy-NNo

                                Коментар

                                Working...
                                X