IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ребалансиране на SOFIX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://m.investor.bg/novini-i-anali...ix-287680/amp/

    Коментар


    • Смятам , че М+© излиза , а Албена влиза , но ми е интересно кой е другият отпадащ (има ли шанс да е ЦКБ)....и какви проценти ще вземат влизащите...

      Коментар


      • Хима щом е надценен според някой видни спекуланти да го изкарат и на негово място да вкарат Дървото щото е подценено.Тогава шоуто ще е на
        макс и Никито ще стане разноглед от интриги.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Като че ли не повече от неква елана .... например.
          С какво елана да е по-добра ? Иновация ли неква в повече, ли що !?!?
          Ами да изкарат 4-5 и на тяхно място вкарат 4-5 ,че да се оживи спекулката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Ами Сирма тя не е ли за" Б" групата?
            Като че ли не повече от неква елана .... например.
            С какво елана да е по-добра ? Иновация ли неква в повече, ли що !?!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              В тази 3г скука и чудото за 3дни си е кяр...тъпото е че резултатите ще продължат да и се скапват иначе тя си отпадна вече планината!
              Ами Сирма тя не е ли за" Б" групата?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                И всички да отпаднат, - какво толкова, всяко чудо за 3 дни
                Дано планината да отпадне, отдавна споделях, че не е за индекса
                и да паднем и да бием ....
                без препоръка,
                В тази 3г скука и чудото за 3дни си е кяр...тъпото е че резултатите ще продължат да и се скапват иначе тя си отпадна вече планината!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Много ви е слаба математиката. Единият отпадна а два влезнаха вече ....чакаме втория
                  И всички да отпаднат, - какво толкова, всяко чудо за 3 дни
                  Дано планината да отпадне, отдавна споделях, че не е за индекса
                  и да паднем и да бием ....
                  без препоръка,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

                    И при мен е така... следващите 2 седмици ще се реши всичко, мн са близки показателите
                    Много ви е слаба математиката. Единият отпадна а два влезнаха вече ....чакаме втория

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Сметкаджии те готови ли сте че едната излезе чакаме и другата да стане ясна!

                      Пет/от 26 играча могат да си краднат минимум по до 3-4 точки,
                      Като един от тях може и над шест да ги стори !!!- ама дали му е дадена команда

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                        Не може да се каже нищо с достатъчна степен на сигурност, на този етап. Банките, Елана, Хидравликата, Планината - всяка една от тези е кандидат за изпадане.
                        И при мен е така... следващите 2 седмици ще се реши всичко, мн са близки показателите

                        Коментар


                        • Сметкаджии те готови ли сте че едната излезе чакаме и другата да стане ясна!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            би ли дал прогноза? Аз мисля че е добре да се изчака последния звънец ...току виж от някой храсталак някой завъртял оборота в друга посока
                            Не може да се каже нищо с достатъчна степен на сигурност, на този етап. Банките, Елана, Хидравликата, Планината - всяка една от тези е кандидат за изпадане.
                            Мненията ми не са препоръка за търговия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                              01.09., което е неделя, така че по данни към края на седмица 35.




                              Влизащите са ясни. При излизащите ще е фото-финиш.
                              би ли дал прогноза? Аз мисля че е добре да се изчака последния звънец ...току виж от някой храсталак някой завъртял оборота в друга посока

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                                Тук пак ще стане актуално тези дни. Към кои дати точно се изчислява индекса за ребалансирането?
                                01.09., което е неделя, така че по данни към края на седмица 35.


                                Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                                Изглежда, че Албена и Монбат искат да влизат, а за излизането не е ясно още, трудно е да се каже така с просто око?
                                Влизащите са ясни. При излизащите ще е фото-финиш.

                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X